90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 221

  • 25 513
  • 737
# 15
здравейте , вчерашния въглехидратен ден беше просто .... Embarassed newsm09 какво да ви казвам , много се изложих, прекалееееено много ядох  Embarassed Confused Cry и за това цяла вечер ме боля коремът и днес включително , днес съм на плодове и ощо взето до сега съм яла 2 банана и 2 малки ябълки , утре ще гледам да изкарам на мляко и плодове та нали е белтъчен , че да мога да си поправя грешката , а пък и много виновна се чуствам Sad  Praynig уж съм стара възпитаничка на школата , а пък кфи работи правя , тц тц  Rolling Eyes Sunglasses хи хи , хайде приятен ден мацита  Grinning  bouquet
Виж целия пост
# 16
Момичета, за белтъчен става ли саздърма?
Виж целия пост
# 17
О т сега мисля менюто за утрешния  белтъчен ден  Simple Smile
Виж целия пост
# 18


Да ви разкажа една случка от преди няколко дни. Излизам с две приятелки. Обаче - едно че по цял ден съм с бебето и съм по цял ден в къщи, второ - гладна съм. С две думи - акъла ми на друго място. Аз доволна че съм с нормални хора, и че ще хапна, питам сервитьора: някакви ядки имате ли? Той смотолеви нещо много тихо,  което на мен ми заприлича на "Кашу"  но мълча защото не съм сигурна какво е казал. ... едната приятелка обаче чува "Не чух" и пак повтаря въпроса,
другата пък чула "нищо" и и вика: Не чу ли, че нямат нищо !
Човека си помисли че има ненормални насреща си. Понеже той мълчеше и не се разбра имат ли и какво , аз трябваше пак да питам ... после  Grinning
Ахахахахаххаха Скици  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 19
Хайде и аз да се запиша
Тинки   bouquet
Днес Плодов:до сега само един път ядене-3 ябълки,2 кафета.Имам да наваксвам,но трябва да поизчакам още 20мин.Ще вкарам и повече чайче,че и с течностите съм зле.
shanel1982 няма защо да не става.
Добре де,"проблема" не го ли премахнахме миналата тема,защо пак е тук Rolling Eyes
Виж целия пост
# 20
Момичета, за белтъчен става ли саздърма?
У дома купешки колбаси и деликатеси , освен чисто месо не влиза , но чети етикета и ако няма захар към подправките или твърде много Е-та , няма лошо , нали е телешка .
Виж целия пост
# 21
Тинки   bouquet

Аз в крайна сметка се отказах от сладката вечеря днес и ще хапна същото като на обяд,когато го сготвих ми остана точно колкото за още една по-малка порцийка и реших да вечерям с нея + малко черен шоколад...
 
Виж целия пост
# 22
  bouquet Тинки за темата

Виж целия пост
# 23
може ли чай с мед в плодов ден ... newsm78
Виж целия пост
# 24
може ли чай с мед в плодов ден ... newsm78

Не.
Виж целия пост
# 25
мерси , само чайче ще е значи  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 26
Отслабваща мама, благодаря за интересните рецепти за морковите и хайвера, ще пробвам морковения дип:) От твоите постове се научава нещо, не са само отчет на хранения и варирания на теглото.
Виж целия пост
# 27
Отслабваща мама, благодаря за интересните рецепти за морковите и хайвера, ще пробвам морковения дип:) От твоите постове се научава нещо, не са само отчет на хранения и варирания на теглото.
Да, много може да се научи, особенно за рамерите и формите..... newsm78
Виж целия пост
# 28
 Я, и аз тук да ви следя, че да се надъхвам. Simple Smile
Виж целия пост
# 29
Момичета, за белтъчен става ли саздърма?
У дома купешки колбаси и деликатеси , освен чисто месо не влиза , но чети етикета и ако няма захар към подправките или твърде много Е-та , няма лошо , нали е телешка .
И у нас така от години. Не знам, мисля, че не е най доброто ядене.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия