90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 221

  • 25 513
  • 737
# 450


Ето на след първият месец от диетата свалих 8 кг. , а след вторият месец само 2 кг. Сега няма да правя втори воден който се пада в други ден .


Klem4e Ние сме заедно ако не се лъжа на 17-ти ни е втори воден нали така.
А защо няма да го правиш.?
Виж целия пост
# 451
След 14-тата четворка кантарът е +500 (т.е. -6.200 от началото), но аз не бях сериозна по отношение на водата през тази четворка.  Embarassed Днес:
З: банан и половина
О: свински вратни пържоли на фурна и зелена салата
В: същото
Виж целия пост
# 452
Добър ден!  bouquet  
Вчера завърших диетата и от днес съм в почивка.  Peace
Отчета ми е следния:
След 1-ви воден - 7.800кг
след 2-ри воден - 4.800кг.
след 3-ти воден - 1.100кг.
последната 4-ка - 0.100кг.
91дни = 13.800кг.
Доволна съм и продължавам с почивката , пък
после пак едно  завъртане.  Grinning
Днес ще ми е режимен ден белтъчен ,
така се очертава. Наденица домашна и тиквички.
Това имам в хладилника , а нямам
възможност днес са изляза от нас.
Преди 20 мин. станах. Изпих си само водата ,
за закуска няма кога вече. След 10 мин. е 12 ч.  Blush
Менюто ще дам привечер.  Laughing
Хубав и слънчев ден! Успешна нова седмица! Hug

Виж целия пост
# 453
здравейте фиданки днес е воден ден за мен Simple Smile , но ако не успея да края на деня какво бихте ми препоръчали Simple Smile
Иначе досега 2л водица Simple Smile
Виж целия пост
# 454
А овесените ядки са за въглехидратен - обикновено ги ядат за вечеря с компот.
Ето това много ми е доволно. благодаря. Аз мисля да си ги хапвам с масло, ама като масло не може с маргарин вероятно и кафява захар.  Laughing А овесените трици, дали спадат към същото??? newsm78
Виж целия пост
# 455
Чай. Наздраве.
Виж целия пост
# 456
...а колко е горе-долу 72 гр. - филийка или половин...... Дано да има ефект......вие как мислите newsm78

Виж на опаковката колко тежи целия хляб, преброй филийките и раздели  Peace
Виж целия пост
# 457
Сега, на обед, ходих да си купя черен шоколад. Взех си на Линд 85%. Вие какъв си купувате? А сега тъкмо си ям макароните с дом. сос...всъщност изобщо не са лоши, нищо че нямат кашкавал.  Laughing
Виж целия пост
# 458
Аз го пропускам, ако трябва да съм честна. Не обичам шоколад.
Виж целия пост
# 459
Менюто за днес
з банан
о боб яхния
в кърначета със салата или 2 вафли
Виж целия пост
# 460
Здравейте фиданки!
Не съм имала възможност да влизам около две седмици и сте изписали...100 теми  ooooh!  как ще ги прочета въобще не знам! Аз съм днес на бобов , започнах втория месец и засега съм доста доволна!
За първия месец съм с -10кг , въпреки че наруших миналата седмица пет дена , защото бях на гости и имаше само мръвки със салати   Sick , вкусно , ама ми дойдоха в повече белтъчните дни и не съм правила воден ден, защото от преди си спомням , че след водния спирах да смъквам и затова направих два плодови . Браво на всички минусчета! Браво и на жабче, тя и миналия път доста беше смъкнала , ква мацка беше станала... Hug    bouquet
лек ден
Виж целия пост
# 461
Добър ден!
Днес плодов:
кивита, салатки, ядки и много вода!
Утре ми е воден, обаче миналата седмица направих на своя глава такъв. Сега да направя ли два плодови или да си карам водния? Страх ме е да не почна да задържам много Sad
Виж целия пост
# 462
нали си правила вече воден, продължавай с белтъчен НЕ прави 2 плодови
Виж целия пост
# 463
Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 464
Ей, здрасти Жабче ,ти е появи ! Снощи се сещах за тебе , като взеха да си предават ключовете от кухните доброволно   Hug Щото нали каза , че се удави и си викам - ай завалийката - каза и го направи  Joy      Поздравления за хубавия резултат   bouquet                                 Здравейте ,всички !Много пишете , което говори , че е уютно в темичката , за което се радвам изключително много . Аз днес  съм плодче - стартирах с 2 ябълки ,обядвах с 2 банана и малко бадемки и златни стафиди , нататък ще е пак същото ,но с намаляващи количества .Това е засега . Довечера -повече  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия