90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 221

  • 25 513
  • 737
# 465
Сега, на обед, ходих да си купя черен шоколад. Взех си на Линд 85%. Вие какъв си купувате? А сега тъкмо си ям макароните с дом. сос...всъщност изобщо не са лоши, нищо че нямат кашкавал.  Laughing
Аз един път се прецаках да си взема такъв шоколад и не съм и повторила. Опитах се да го пробутам на мъжа ми ,ама не ми мина номера Mr. Green, едва го изядох, а и двамата обичаме черен шоколад,ама не и чак такъв горчилеж, опитах и 70%-товия определено повече става,но ми иде скъпичък.
Масовите шоколади пък са ми сладки. Моето последно попадение и вече само него купувам е един в Т-маркет Terravita май беше 77%, обожавам го вече с кафе и кардамон, последния път взех натурален без нищо, има и с чили, да не говорим и ,че струва 2 лв,а няма нищо общо със свогета,милки и т.н.,поне според моя вкус.Даже когато е на промоция се запасявам Mr. Green
Но....има хора които обичат черни и много горчиви шоколади, въпрос на вкус Peace
Виж целия пост
# 466
Бърз въпрос! Правя си пилешка супа, имам гъби в буркан без захар, може ли да ги използвам?
Виж целия пост
# 467
Бърз въпрос! Правя си пилешка супа, имам гъби в буркан без захар, може ли да ги използвам?
Да
Виж целия пост
# 468
Аз си купувам черен шиколад от Лидъл за 1.5 лв. Не е лош, но си нагарча. Аз харесвам черните шоколади с около 50% какао, но и този го ям! Вчера ядох солена вечеря и си забравих парченцето!
Виж целия пост
# 469
Момичетаа имам огромен проблем иии ви моля за съвет Cry Днесс хубавата ми лекарка ми съобщи, че си отглеждам варицела.. Каза ми да не хапвам месо, яйца, млечни продукти, риба и шоколад и да избягвам цитрусовите плодове  ooooh! Сега какво да правя Sad да спра ли режима временно или да карам без белтъчен ден и сладка вечеря във въглехидратен  newsm78
Виж целия пост
# 470
Не мога да не се похваля, че и днес имам - и вече стават точно -2 кг за 13 дни. Целта ми за първия месец е -5 кг. За днес:
з. 2 големи мандарини
о. пълнени чушки с боб
в. боб със салата
Виж целия пост
# 471
Ясно...ще се наложи да се поизмъча явно с това горчиво нещо, така и така съм си го купила. Ако пък случайно мъж ми реши с нещо да си го подслади - ще му го предоставя. Mr. Green После ще търся друг. На Милка скоро попаднах на един натурален млечен и не беше лош. Ето тоя май:  Rolling Eyes
http://www.milka.bg/milka2/page?locale=bgbg1&PagecRef=616&am … p;dynNav=pDBP1275
Виж целия пост
# 472
Момичетаа имам огромен проблем иии ви моля за съвет Cry Днесс хубавата ми лекарка ми съобщи, че си отглеждам варицела.. Каза ми да не хапвам месо, яйца, млечни продукти, риба и шоколад и да избягвам цитрусовите плодове  ooooh! Сега какво да правя Sad да спра ли режима временно или да карам без белтъчен ден и сладка вечеря във въглехидратен  newsm78

Хм, много ти е странна лекарката. За яйца и шоколад съм склонна да се съглася, ама за млечните пък защо? Иначе няма за какво да спираш режим.
В белтъчния можеш да ядеш тофу или нещо соево.
Във въглехидратния можеш да ядеш солено за вечеря, а пък спокойно с ябълки и банани ще си изкараш плодовия.
Виж целия пост
# 473
valetoo, двете ми деца я изкараха миналата година - каката беше на 2, малката на 4 месеца, хранили са се нормално с каквото им се яде, бебето разбира се беше само на мляко, не съм им спирала никакъв вид храна, така че според мен можеш да си продължиш режима напълно спокойно  Wink Има специално лекарство за пъпките, купи си го още днес, много помага пъпките да са по-малки и по-бързо да преминат без белези  Heart Eyes
Виж целия пост
# 474
Здравейте мацки !!! Както казах преди няколко дена ... ето ме , днес започва моята 90 ДД, надявам се този път да имам същите даже още по-големи успехи от преди 2 г. като пазех диетата. Имам мноооого кг да свалям. Диетата ми харесва и това за мен е най-добрия начин. Та от днес казвам старт на моето голямо отслабване !!! Надявам се да се подкрепяме и напътстваме , защото всеки допуска грешки и е подложен на постоянни изкушения. Трябва да се справяме с това !!! Та менюто ми за днес е :
з - 2 малки портокала
о - малко зелена салата,3 яица варени и 2 сухара (нямах пълнзърнест хляб ) по принцип даже и него не го ям , но бях много гладна днес Sad
в - смятам да е 2 яйца
Отивам да чета книгата Wink))
Виж целия пост
# 475
Ем тя нещо започна да ми обяснява, че тези от тези храни възможността да ми избият повече пъпки е по-голяма, ако знаех че няма да ми останат белези нямаше да спирам нищо но в момента не бих рискувала  Mr. Green   Тя ми предписа едно Вирасут дано и ти говориш за него   Hug То при малки дечица май всичко се изчиства ама аз съм вече старо моме  Mr. Green  Сега ще поровя в нета за соеви рецептички .. Дано и да е вкусничко, че до сега не съм хапвала подобни работи  Mr. Green
Мерси момичета  Hug
Виж целия пост
# 476
Белези остават, ако се чешеш и спукаш мехурчетата. Но ти както казваш сама не си малко дете, така че не го прави.
Виж целия пост
# 477
Здравейте, връщам се при Вас от утре с почивно меню след едномесечно отклонение от режима. Утре ще пиша от колко кг започвам почивката. Надявам се да сваля 2-3 кг по време на почивката и  от 06.06. мисля да направя едно трето завъртане - една година след началото на първото.
Само да кажа, че съм с нов ник, стария ми е mimetopl  Mr. Green
Виж целия пост
# 478
valetoo, с това ги мазах и двете. Няма да избият повече пъпки, ако се храниш с изброените храни, всичко е до имунна система при варицелата, но както ти си прецениш  Peace
Виж целия пост
# 479
Жабка,браво за постигнатите резултати!

 Относно черния шоколад(някой питаше)-аз много пъти съм казвала,че не обичам да ми горчи и затова си вземам черен Линд с касис или с портокал.Много са вкусни.

 Обяда ми беше ориз+маруля,а за вечеря току що завърших един нов за мен сладкиш.Ще пиша довечера как е станал.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия