90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 221

  • 25 513
  • 737
# 555
Добро утро момичета. Днес съм на 0 с кантарев Whistling Почва да ме ядосва и той, ама усещам, че задържам вода. Възможно е да е от хапчетата Crossing Arms
Менюто ми е ясно на половина
з- 2 портокала
о- маруля с кисело мляко около 250гр
Вечерята ще я отчитам на по- късен етап

Иначе, лимонов сок може Peace
Диетична браво за резултатите smile3501

dejie  stork-girl
Хайде отключила съм кухнята, имате точно 30 минутки Joy
Виж целия пост
# 556
Можем можем... освен това като сложа лук и ми горчи  Thinking, затова го избягвам. бях чела, че грисът трябва да е много студен като се слага лучец за да не нагарча
Виж целия пост
# 557
Аууу, не съм знаела за лимона досега да слагам на салатите вместо оцет.  ooooh!
И аз слагам кафето със закуската.
Виж целия пост
# 558
ох  ooooh! олекна ми като се притеглих 70.7кг. минуса за 29 дена е 4.3кг. добре е за сега ма има още  newsm78 дано като ви чета да  се справя че едвам издържам и греша на моменти сега си сверявам часовника за втората врътка редом с вас  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 559
Благодаря за поздравленията! Забравих най- важното, започнах от 77.8 кг, свършвам 60.8 кг!

Успешен ден, момичета!
Виж целия пост
# 560
Привет и от мен.
След вчерашен белтъчен се мъчи да падне още 1 килцееее Simple Smile
Менюто ми беше следното :
з. 1/2 банан/ купих си 2, срещнах приятелско дете докато вървя и си го хапвам, подарих му единия, а половината от моя ми падна на земята Joy/, кафе, огромна чаша чай и литър вода/ това всяка сутрин от 7.00 до 9.30 го правя/
о. месо от дюнер и салата от зеле, моркови и цвекло/ Витамина от Паста Бокс-а/
в. Ципурка и Лавраче на скара, шопска салата с мааалко сиренце и печени зеленчуци на скара

Рибата определено и МОЯ белтък Sunglasses.
Днес нямам никаква идея какво ще да е менюто, т.к. се очертава доста натоварен и в движение ден.
З. Ябълка, чай, кафе и вода
Диетичнатаааааааааа , страхотни резултати, поздравления  bouquet

Дежи, стискаме здраааааааво палчета Heart Eyes.
Виж целия пост
# 561
 Добро утро и от мен  Hug
Кантара се размърда и днес с -300 (51,300) след въглехидрати,така че имам някакъв  шанс скоро да падне и 11-тия килограм Wink...да видим...Днес съм на плод и зеленчук.Заредила съм се яко,този път съм без ядки,но ще го преживея някак си  Laughing
 Поздрави за момичетата приключили режима!Страхотни резултати  Heart Eyes
 Прекрасен ден на всички!!!   bouquet
Виж целия пост
# 562
Ало ключарките спите, ще ви спирам закуската, ако така закъснявате Joy
Виж целия пост
# 563
Добро утро и от мен. След вчерашния въглехидратен съм на 0. Днес плодове. Хубав ден на всички   bouquet
Виж целия пост
# 564
dejie
Скрит текст:
Успех passifier
Аз днес съм на плодчета и зеленчуци. Взела съм си ябълки и чери доматки и цял ден ще е това  Sunglasses
Виж целия пост
# 565
Ало ключарките спите, ще ви спирам закуската, ако така закъснявате Joy
  Ааааааа,тук сме ,тук сме , ма сме на работа и следим с едно оЧо , да не изпуснем новините и да не допуснем някой да сгафи  Mr. Green .Дръпнах едно миниатюрно бананче ,и чакам да минат 30 мин ,че да си пийна водица . Добро утро и от мен
Виж целия пост
# 566
dejie, късмет и от мен Crazy
Валетоо и аз бях с варицела по време на режима, но не съм спазвала тези ограничения.Единствено яйца не ядох, но по принцип тях ги избягвам, че нещо хич не ме хранят мен. За шоколада питах тук момичетата, но въпреки това си ядях, защото съм голяма лакомия. Аз имах 3 пъпки на лицето и няколко по гърба и корема.Карах я леко, и въпреки че разчоплих една пъпка над устната нямам белег. дано леко я караш и ти!
Тинки, ти ли беше започнала Ясмин да пиеш? Аз като го започнах имах малък застой, но после се оправиха нещата и числя, че не влиае по никакъв начин нито на апетита, нито на свалянето на кг.
Така, сега да дам отчет за вчерашния плодов : общо за деня 3 банана, 1 голяма ябълка и 50 гр слънчогледови семки. Днес - 500гр. Доволна съм Flutter
Да попитам, може ли понякога да си правя само плодова вечеря?
За днес менюто не съм го мислила, много ми е трудно сега в почивката, защото незнам какво да ям по- първо.
Виж целия пост
# 567
Фиданки Добро утро и от мен!Дара сменям аватара,за да няма объркване Peace.Поздравления за хубавите резултати,които имате.За днес мисля да ям
з ябълка
о и в месо със салата

Хубав ден ви желая,мислех да излизам с малката,ама то много студено бре,та сигурно ще съм вкъщи newsm78 #Crazy
Виж целия пост
# 568
Привет от една грешница  Embarassed
Вчера ми беше първия воден. До 7 вечерта всичко беше ок - не чувствах глад, само ме глождеше навика да се яде  Embarassed Но издържах, ама.....после ходихме на гости у мама и там ударих гала вечеря  Embarassed Embarassed Embarassed

И все пак кантара отчета -400гр. Ако не беше да ям сигурно щеше да отиде кило  Banghead

Днес белтъци.
Още не съм измислила менюто обаче  Thinking
Закуската беше фреш от киви. Като остане обед и огладнея бързичко ще го измисля  Laughing
Виж целия пост
# 569
Пак здравейте. Четейки си така из тернета от 5 сутринта и попаднах на кефирната гъба. Преди няколко години имах и я ползвах, помня, че ми се отрази добре, нооооо я загубих. Чудя се как ли би се отразила на диетата ни?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия