90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 221

  • 25 513
  • 737
# 540
dejie, спам е, ама е за хубаво  Hug  newsm32
Виж целия пост
# 541
Dejie,
Скрит текст:
това е прекрасно!   bouquet Стискам ти палчета!
За да не е спам, ще отговоря на който ме беше питал: Да, "Б" кръвна група съм.  Mr. Green
Гигито, преди 10 дни пак пих два дни парацетамол и пак бях на плюс. Голяма гадост е този парацетамол. Вече само на амъртно ложе ще го пия! Още вчера след като го изпих ме хвана яд, а сутринта ми идеше да изхвърля кантара. Просто друго което съм яла не ми е оказвало влияние до сега.
Скрит текст:
Значи много вероятно и при мен той да е бил виновника, защото единственото друго бяха хапчета на билкова основа   Thinking
Gigito,aз от няколко дни се каня да кача снимка,ама не умея Embarassed срам не срам признавам си.Някой,ако може да ми обясни как става,ще съм му много благодарна
Скрит текст:
Аз също не съм много веща, но ще се опитам да обясня: първо трябва да качиш снимката с някой сайт за ъплоуд, например: http://kachi-snimka.info/; после от там си копираш съответния код, който ти изписва и го пействаш тук. Ако греша, моля някой да ме поправи Simple Smile
Виж целия пост
# 542
Моето меню днес , Ден-8  - Плодов

2 големи чаши гореща вода на ставане

 8:30 - круша

10:30 - круша

12:30 - круша

14:30 - 2 круши

16:30 - 2 с.л. смляно ленено семе, разтворено предварително с малко вода на желе и излапано с лъжичка, на мен ми беше вкусно  Rolling Eyes,  шепа фъстъци

3 л вода
Виж целия пост
# 543
Стискам палци, на момичетата, които са пред процедура!!! Пожелавам Ви успешна процедура, лека бременност и спокойно, здраво и не ревливо бебе на финала!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Отчета за днес!
След въглехидратния, на който хапвах режимно, но неограничено, което си е баш издънка - кантарчето чукна 62.2.
Днес закусвах банан, обяд ядки и вечеря ябълка с ядки!
Утре се точа на една моцарелка  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 544
В белтъчния ден може ли да се яде свинско месо?
Виж целия пост
# 545
В белтъчния ден може ли да се яде свинско месо?
Да, разбирра се! Всички видове месо са позволени, както и млечни продукти, риба и яйца.
Виж целия пост
# 546
Цитат
мама на Викито , влязох си в дрехите от преди 4 г.  Hug
Доволна съм.  Peace
жабче , ама въобще не съм се съмнявала в теб, като си спомня последния път колко беше изпълнителна!!!      bouquet

айде и аз да спамна   Laughing   Dejie   newsm10   Hug   успех
Виж целия пост
# 547
Dejie   bouquet

Вчера след толкова вкусен и обилен (но режимен) въглехидратен, щях да припадна като видях -800г сутринта на кантара  #Crazy Не че се оплаквам де  Mr. Green

Днес плодовия мина много леко, защото цял ден имах ужасно много работа и не съм мислила изобщо за храна. Иначе отчета ми е: 3 малки банана, 1 круша, шепа орехи и много вода.

За утре на обяд мисля да си направя сандвич с крем сирене, сушени домати и рукола. Как ви се струва, дали е добра идея? Уж всички продукти са режимни (сушените домати нямат захар и Е-та), но пък хляб гледам да ям основно във вълехидратния и сякаш се колебая...

Все забравям да кажа колко е полезна таблицата за следене на теглото и вписване на менюто по дни. Искрени благодарости за труда ви, момичета!   bouquet
Виж целия пост
# 548
Късен отчет:Днес Плодов-лешници,3 банана,2 портокала,2 ябълки.Вчера обачеее..много  Animal Pig Въглехидратен-само едно основно хранене,обаче мощно за сметка на това(сладко-солено).Бях си наумила да меся,правих едно подобие на лучник(там 100 часа),после и един кекс.Всичко това съчетано с пътуване извън града.
dejie лека бременност и пухкаво бебоче/та на/около термин  Hug
Виж целия пост
# 549
Добро утро!
След вчерашните макарони +800гр, направо се  Shocked Shocked , но здраве да е....днес плодчета утре воден, та ще ги изчистя.
За днес имам банани и портокали, домати и краставици (ядки няма да включвам, че да разтоваря)
Хубав ден   bouquet
Виж целия пост
# 550
Днес варира,идея нямам какво да ям...
Виж целия пост
# 551
Добро утро
  bouquet
dejie,  Flowers Four Leaf Clover
успех   bouquet

мойто пастет май се води, не хайвер
1/2 ч.ч. грис
1 с. л. доматено пюре /или лютеница/
сок от лимон
1/3 ч.ч. олио
1 и 1/2 ч.ч вода
сол
1 шепа маслини
печени чушки

Отключвайте да си взема банан и кафе 
Виж целия пост
# 552
Добро утро.

Продължавам си с белтъчините и подобно на Инка - банани и кафе за закуска. В кутийката за обяд съм сложила сирене, кашкавал и домат, а вечерята най-вероятно ще е прясно зеле с месо.
Виж целия пост
# 553
Фунален отчет след първите 90 дни:
1 месец: -7.1 кг
2 месец: -5.7 кг
3месец: -5.0 кг
Налени обиколки за 45 дни /започнах да ги свалям на 45- ти ден/:
Ханш -10см, талия -11см, бедра -6см и ръце -2.5см!

Излизам в заслужена почивка  newsm44

Менюто за днес е:
З: 2 малки портокала
О: таратор, зелена салата и филийка хляб
В: булгур с гъби и доматен сос и зелена салата
Виж целия пост
# 554
Диетична , браво, страхотни резултати, приятна почивка!
+400 след вчерашния хайвер, но вечерях късно. Предния ден ми се наложи да вечерям в 16,30 и вечерта умрях от глад.
Инка, твоят пастет звучи по-добре, все пак с лимон можем ли да овкусяваме ястията, не е ли смесване? Аз затова сложих оцет.
Днес съм на плодове, заредила съм круши, банани, ябълки, сушени сливи, орехи, лешници, сл. семки, от всичко по много.  Simple Smile

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия