90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 221

  • 25 513
  • 737
# 615
Може ли някой да ме светне с това гугъл докс, моля?
Цъкам на линка, отваря прозорец и иска мейл и парола. Давам мейл, не бил свързан, как става номерът обаче не зная.
Трябва да си направиш регистрация в гугъл с мейла си  и тогава ще ти го отваря.
Виж целия пост
# 616
Gigito,
 
Скрит текст:
моето и то е януари   bouquet Много е сладък и моя...Обаче баткото /на 11 сега/ беше много много по кротък. Той и сега си е много добър и много ми помага. На външен вид си приличат страшно, пазя стари дрехи, които като облека на дребното, ми се насълзяват очите, връща ме 10 години назад все едно виждам батИ. Но като поведение в този период нямат нищо общо. С големия дори нямах кошара, на 2 годинки беше когато ходех с него на фризьор, солариум. Където го оставех, там го намирах, обичаше да му чета.  Ама този младеж е страшно палав, отсега посяга да се бие, тръшка се, крещи на неговия си китайски. Една играчка здрава няма. Само още малко да порасне дупето и го почвам по памперса, докато не ми се е качил на главата   Simple Smile

Сега ще ви попрегледам за идеи, че ще правя вечеря и ще предам ключа още в 17  cry
Виж целия пост
# 617
Привети , фиданки, малко късно, но да се отчета - вчерашния воден - напълно успешен  newsm44, днес з.- ябълка, о.- домати, сирене и черен хляб с топено сирене, в.- пилешки сърчица на фурна.
За първата врътка, от 71.6 кг. - днес сутринта съм 66.1 и то при положение, че вечерта преди водния МЦ #Cussing out, но какво да се прави ще се види след плодов надявам се Hug, прекрасна вечер от мен  Hug
Виж целия пост
# 618
Бравоооо. Аз съм в триумение, да правя или да не правя или да не правя воден  newsm78
Виж целия пост
# 619
Айде от днес пак се записвам във вашите редици. Днес на обяд хапнах скумрия със зелева салата. За вечеря може ли да ям зелена салата с риба тон. Нали да е същото като обяда, но скумрията я ядох на ресторант.
Виж целия пост
# 620
Привет Hug,
Дежеbouquet стискаме палци Heart Eyes

Бърз отчет за днес,че нещо съм вече на вълна козунаци и чета рецепти цял ден пиша в тефтера Mr. Green
 след плодов имам малък минус, което е супер. Днес белтъци:
з - 3 кивита
о - салата от цвекло и моркови + сирене и кашкавал
в - същото като обяда, но ще наблегна на салатата повече

Хубава вечер на всички Hug
Виж целия пост
# 621
Здравейте!    bouquet
Малки са ви реколтите  Joy мойте са 28 и 25 годишни.  Mr. Green
Дърто съм аз.  Laughing
Менюто за днес:
З. проспах я станах отново в 11:30 ч. , изпих си само топлата вода в 11:45ч.
О. салата и пържени червени чушки с яйца и филия черен хляб с фибри
В. или филия с мед или бисквити с мед.

След първи ден почивка имам -100гр.  Grinning
Хубав и слънчев ден! Hug
ЖАБИЦЕ МИСЛЯ ДА СЕ ЗАПИША В КГБ - то .Време е еееее. newsm78
Виж целия пост
# 622
неродена мома  bouquet Добавила съм и новите рецепти.

да си доотчета деня
в- ориз със зеленчуци и 1-2 лъжици от замразената царевица
Виж целия пост
# 623
Яна Кунчева, може! Аз бих заложила нацриба тон в собствен сос!  Peace
Виж целия пост
# 624
Здравейте!    bouquet
Малки са ви реколтите  Joy мойте са 28 и 25 годишни.  Mr. Green
Дърто съм аз.  Laughing
Менюто за днес:
З. проспах я станах отново в 11:30 ч. , изпих си само топлата вода в 11:45ч.
О. салата и пържени червени чушки с яйца и филия черен хляб с фибри
В. или филия с мед или бисквити с мед.

След първи ден почивка имам -100гр.  Grinning
Хубав и слънчев ден! Hug
ЖАБИЦЕ МИСЛЯ ДА СЕ ЗАПИША В КГБ - то .Време е еееее. newsm78

 

 Joy Заповядай! Там не сме само баби.  Laughing

Айде да вечерям нещо сладичко и ще ви нагледам пак.  Grinning
Виж целия пост
# 625
dejieFlowers Four Leaf Clover

Вчерашното ми меню беше:
З. - ябълки.
О. и В. - нахутени кюфтета, печени картофи, салата от моркови.

Днешното ми меню е:
З. - шепа стафиди; по-късно един банан.
О. - качамак (без сирене), салата от моркови.
В. - питка и салата от домати и краставици.


Виж целия пост
# 626
Здравейте! Отчитам въглехидрати:

З: портокал
О: спагети със доматен сос, гъби, и броколи
В: парче торта и малко шоколад

След седмица и аз ще я карам почивката. Мисля да ям варива най-много защото най отслабвам от варивата.
А и да ви се похваля, след 10 години във Америка, най-после се прибирам у дома Simple Smile
Виж целия пост
# 627
Aйде предавам ключа от кухнята.  Mr. Green
Вечерята мина с 2 филии с дом. мед и ред черен шоколад.  Peace
Водата днес ми куца само литър , но след 30 мин. почвам поне още 1.5л.  Laughing
Виж целия пост
# 628
Gigito,
 
Скрит текст:
моето и то е януари   bouquet Много е сладък и моя...Обаче баткото /на 11 сега/ беше много много по кротък. Той и сега си е много добър и много ми помага. На външен вид си приличат страшно, пазя стари дрехи, които като облека на дребното, ми се насълзяват очите, връща ме 10 години назад все едно виждам батИ. Но като поведение в този период нямат нищо общо. С големия дори нямах кошара, на 2 годинки беше когато ходех с него на фризьор, солариум. Където го оставех, там го намирах, обичаше да му чета.  Ама този младеж е страшно палав, отсега посяга да се бие, тръшка се, крещи на неговия си китайски. Една играчка здрава няма. Само още малко да порасне дупето и го почвам по памперса, докато не ми се е качил на главата   Simple Smile
Скрит текст:
Особено ако е Козироче знам за какво иде реч   bouquet  Laughing Моята панда е палава, но много добричка, не мога да го обясня  Heart Eyes  Crazy
Виж целия пост
# 629
tinki, надявам се, че няма да имаш нищо против директно там да публикувам, реших да не натрапвам рецепти тук, който иска - отива директно в гугъл докс, а и на теб да спестя труда   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия