КГБ = Клуб на Готините Баби - 134.

  • 46 832
  • 728
# 120
Ми аз освен да пропуша, че да имам 2 дробчета за виното?
 Grinning
Виж целия пост
# 121
 Аз пък много се смях на лечението на главоболие.Иви,май е полезно за теб,стори ми се,че на пациента му извадиха и един зъб.Този метод не ти е известен.
Виж целия пост
# 122




Добро петъчно утро приятели Simple Smile

Гледайте напред с надежда,

назад с благодарност,

нагоре с вяра,

и около вас с любов

и ще откриете колко

е прекрасен този свят

и какъв невероятен

подарък е животът.

Предстои ни чудесен ден!

Да му се насладим!
Желая на всички много усмивки и добро настроение
Виж целия пост
# 123
Добро да е! Все пак-петък е.
Виж целия пост
# 124
Прекрасна маса Макавели  и музиката...чудесна атмосфера Благодаря !
Повечето пъти, когато говорим, трудното за нас е да намерим общ език.
Но една усмивка, загриженост и топлина…
Това е всичко, от което се нуждаем.Усмихнете се като тези сладури



Римарче писали сме заедно !Здравей! Hug
Виж целия пост
# 125
    Добро утро,момичета!
    Макавели,благодаря за кафенцето и хубавата музика! Hug
    Римар,Рибке  Hug
    Приятен ден!
Виж целия пост
# 126


Макавели Hug  приятно ми е да те видя  Grinning ! Благодаря за музикалното кафенце ! smile3521 newsm51
Яжка, Рибче,Римар  Hug Hug Hug

Весел , усмихнат и слънчев ден мили  момичета  !!! sun Kissing Heart sun lovekiss sun
Виж целия пост
# 127
Здравейте момичета,
Петък е ........... newsm68 newsm44


Ето малко смях и от мене...


Слънчев и спокоен уикенд!

 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 128
От добро утро - добър вечер. Къде се изпокрихте?((Аз днес преподписах договора за нета и като се прибрах - изненада - нЕма никой!!! Та се обаждах да ми активират ІР-то и така.....

Утре обещах да гледам бебо вечерта, че да излязат малко. Та ще видим как ще се спогодим. Laughing
Виж целия пост
# 129
Римар, честит ти нов-стар нет. Дано няма фалове от тук нататък.
Аз съм тук, гледам си Великолепния век.
Бебчо до къде стигна - захранвате ли се вече?
Виж целия пост
# 130
Аз гледам танците.
Още не го захранват-трябвало да стане 6 месеца. Нови моди.....
Виж целия пост
# 131
                 Привет,момичета!Появих се и аз!Да си призная не съм чела подробно,а само мернах последната страница.Уморена съм и.......ще чета подробно утре.
                Айша, не съм влизала в сайта на ИКЕА отдавна ,защото някои кухни имаха по 400 и няколко гласа , а моите последно бяха 35. Laughing Според мен има начин да се манипулира гласуването и загубих интерес.За това пък си купих нов шкаф от ИКЕА подобен на тези в кухнята /от същата серия/ но пък го сложих в хола.Ще ми се налага още да обикалям магазина - трябва ми ново обзавдеждане за спалнята,ама първо да оправим стените и пода,че милото е свалило всичко до замазка и гола стена - та ще трябва шпакловка,замазка,ламинат и.....още какво ли не.
                Да ви съобщя ,че вече хвърлих въдичката за Велико Търново и........захапа от първия път. Mr. Green Така,че живи и здрави да сме ще имаме и втора кола за път!
                Гмурвам се в банята и гушвам  smile3524 и ви пожелавам ЛЕКА И СПОКОЙНА НОЩ!
Виж целия пост
# 132
Римар, те си знаят. Яденето няма да му се размине цял живот.
Дидиа, сигурна съм за манипулирането. То цели парламенти нагласят, пък за 1 кухня ...
Нищо, вие да сте здрави и да си ремонтирате апартамента. Трудно е, но пък после е новичко и чисто.
Виж целия пост
# 133
   Здравейте,здравейте!
   Аз пък много съм се одремала,до сега спах.Такова чудо друг път  не е било.Измерих си кр.захар-5,3.Днес цял ден дремах и сега официално си лягам.
   Кари,обади се как си!
Виж целия пост
# 134
Добро утро,КГБ! Да пийнем кафе ,заповядайте! Приятен и слънчев ден!


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия