КГБ = Клуб на Готините Баби - 134.

  • 46 832
  • 728
# 135
Добро утро момичета... !!! Hug
Яжка Hug пристигам...  Grinning . Благодаря за кафенцето, поднесено на една слънчева и приятна  обстановка , придружен с цветен поздрав !!! smile3521 newsm51



Хубав , слънчев  и спорен съботен ден  приятелки !!! sun Kissing Heart sun lovekiss sun
Виж целия пост
# 136
Яжка ,Роси ,и аз съм тук !Благодаря за хубавото и ведро настроение !Ето и от мен :









Лек и слънчев ден от мен !!!  bouquet
Виж целия пост
# 137
Хо,хо, хооо- ето съм.
Добро утро, Яжка, Люси и Гали, а и всички останали.
Цветно настроение, красота за очите и ушите, какво повече му трябва на човек в ден като този.
Чудесна утрин, вече направо е ден.
Слънцето понапече, аз съм вече ,,красива'', готова да хващам пътищата ...
Днес не ме свърта в къщи, ММ пътува, лекинко ми е нервно и след малко излизам, да съм сред хора.
Ще се моткам из ЦГЧ (централна градска част) от Сити центъра на Арсеналски, та до София МОЛ на Опълченска ( там съм си ,,заплюла'' да гледам един филм в 14.45).

Ако някой от софийското КГБ има ходене из този район, моля звъннете да си чукнем една среща и пийнем по едно. Плановете ми търпят промяна, нищо не е от съществено значение-така съм решила за  да си запълня времето.

Ставам да се приготвям.
Желая ви ведър и приятен съботен ден!

Виж целия пост
# 138
Ехо,ехо, и сЯ кВо newsm78-да редактирам и да се допълвам ли, нов пост ли да е? newsm78 newsm78
Ама бива ли, толкоз време и никой ,,ни дума , ни вопъл, ни стон" Wink Simple Smile

Еее, пък на мен мен ми е кеф да си говоря с някого, макар, че все самичка си пиша....
И такаааа, похвал, похвал  Wink Grinning, да споделя кВа я свърших днес ....

Понаправих си няколко подаръчета ( козметични и бижутерийни) по случай скорошния ми празник, понакупих си няколко летни дрешки ( с ДВА НОМЕРА!!!  ПО-ГОЛЕМИ!!!!!), че тази зима доста ,,пораснах"", изгледах един филм по-книга ( нищо особено!) и се прибрах.

Мнооого е хубаво когато човек не си е в къщи цял ден- почти не съм яла, ако се не смята 1 сладолед и 1 кола . Ако си бях у нас цял ден, както ми е напрегнато кой-знае колко храна щях да излапам. А пък ако съм човек и ако мога и да не вечерям, цена няма да имам ....

След 10 дни съм на моренце, дупето ми ходи 5 минути след мен, но на кой му пука ...

Оставям ви със здраве ....
Ставам да си меря новите придобивки и да им се радвам...
Хубава вечер !!!

Виж целия пост
# 139
Джили, честити покупки. Да си ги носиш със здраве и все на хубави места.
А за 2та номера в повече - и аз съм така. Но пък се утешавам, че така подкрепям текстилната индустрия по света.  Laughing Иначе щях да си ходя със старите дрехи. Аз също си купих пролетно яке днес. От изкуствена кожа, наподобава змийска и е шарено - оранжево, черно, кафяво и нюанси. Весело е, харесах го. Загледах се в 1 оранжева чанта, но до утре ще обмислям дали да инвестирам и в нея. Кожена,  лятна и свежа, има и малко кафяво. Чудя се засега. После ходих на среща от темата за Истанбул. Една от пишещите там дойде от  Варна и бързо свирихме сбор. Оказа се, че света е малък - там се засякохме с моя колежка от работата. Беше и една приятелка от другата ми тема - изкарахме си много весело.
Сега с Пламен сме кой на ТВ, кой на лаптопчо. Той нали е снощен и му е терсене.  Joy
Виж целия пост
# 140
Добър вечер , момичета!  bouquet
Джили , Айша , честити покупки. Със здраве да си ги носите.  Hug
Аз пък смалих с 4-5 размера дрешките.  Party
Супер доволна. Даже и сега в почивката свалям. Peace
Всички ме поздравяват , което ми вдига самочувствието.  Blush
И такааа  Simple Smile
Днес цял ден ми мина в едно кафе , тамън да тръгна и дойдат приятели ,
айде с тях , тъкмо пак да тръгна , айде втори ... трети и така от 12 до 17ч.  Mr. Green
Хапнах един сандвич пица в движение и деня мина за мен.  Laughing
Временцето е жега , плажа вече го обсебват туристите.  Crazy
Та това е , нищо ново и интересно.  Grinning
Хубава вечер на всички!  Hug
Виж целия пост
# 141
Джили ,да са ти честити новите покупки !!!А дрешките с много здраве да си ги носиш ,пък лятото ще влизаш във форма .Хич да не ти е !Важното ти си се чувстваш добре !
Къде ще ходиш на моренце ?
Aisha и на теб честито якенце и с кеф и здраве да си го носиш !
И аз забравих да се похваля ,че в петък си купих обувчици от ест.кожа да са ми удобни за танци ,а и за по-официални  NaughtyАми аз сега само за работата си мисля кога и на мен ще ми се обадят и да работя  Sad
Хайде лека и спокойна ,че днес пих кафе и сега чакам да гледам итал .тв и моето любимо предаване на Maria Di Filipi  AMICI !!! newsm68 newsm44 newsm10
Виж целия пост
# 142
Жабката, сложи някоя снимка след диетата в нашите албуми. Да ти се порадваме, да вземем пример.
Гали, честити обувки. Дано скоро да ги скъсаш от работа.
И в София е сложно с работата, закучило се е. Скоро говорих с приятелка брокерка. Според нея народа спрял да купува и магазините се опразват. А нови не искат да отварят - наема бил най-малкия разход. Народа се е юрнал по моловете, там  пазарува. Другите печеливши магазини били втората употреба и китайските домашни потреби. Само това се търсело.
Май не ти помогнах много, но дано намериш.
Виж целия пост
# 143
Айша , профилната снимка във фейса ми е от оня ден. Peace
Гали , честити обущета. Със здраве и дано са ти на късмет.  Hug
Виж целия пост
# 144

ДОБРО ДА Е УТРОТО ВИ МИЛИЧКИ И МНОГО РАДОСТИ ПРЕЗ НЕДЕЛНИЯ ДЕН А АЗ - НА РАБОТА!!!

Виж целия пост
# 145
Добро утро готини.... !!! Hug Hug :hug:



Джили , Айша , jb66 Hug Hug Hug , честито ви  нови дрешки !!! Със здраве да си ги носите и само
на веселби да ходите с тях... Grinning
Жабче , Дидимити Hug Hug
Ставам , че отивам за два дни на виладжийски фитнес... Laughing
Прегръщам ви мили приятелки !!!
Усмихнат и спокоен неделен ден !!!
  love001  love001  love001 sun sun sun sun
Виж целия пост
# 146
Благодаря ви момичета за хубавите пожелания !  love001  love001 newsm51




  bouquet Hug Simple Smile
Виж целия пост
# 147
 newsm03  love001 newsm51
Виж целия пост
# 148
Добро утро скъпи момичета! Hug

Роси приятен фитнес newsm10
Джили,Айша честито ви нови дрехи със здраве да си ги носите, jb66 честито ти нови обувки дано да са на късмет за работа! newsm10
Жабка,Яжка,Здравче  Hug
При мен има инициатива"Измий прозорци и витрини за два дена"!Така че съм на трудовия фронт LaughingВремето е отвратително студено и сиво Wink
Пожелавам на всички релаксираща неделя
! newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 149
Добрутро Simple Smile

След 3 дни,лекари, температура, адска кашлица,болки и т.н и аз излезох от кревата.Поне мога да ставам и да сядам, че вчера и да седна на стол ми пречеш #Cussing out

Навън е истинска зима. За толкова години тук не си спомням края на месец април със проливни дъждове, гръмотевици,ветрища.Но за утре вече обещават силно повишение на темпеартурите.А тъкмо децата вече тръчнали с къси панталонки на училище Simple Smile

Шпунци, Hug как е при вас положението.Оправихте ли се?

Пожелавам на всички приятна неделя Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия