КГБ = Клуб на Готините Баби - 134.

  • 46 832
  • 728
# 150
Кари Hug пожелавам ти по-бързо да си отиде болестта. newsm10Времето е болно-ту студено ту топло и вируси и бактерии това чакат ,за  да ни схрускат Imp
Виж целия пост
# 151
Хайде на кафе! Hug

Присядам с кафето за малко и продължавам маратона,вижда се края.Остава най пипкавото да изгладя пердето и ще съм с изпълнен план
Laughing
Виж целия пост
# 152
Привет, момичета Simple Smile
Иве, мерси за кафенцето и спорна работа  Hug
Кари, дано по-бързо да те отпуска болестта  Praynig, че с това променливо време - спасение от вирусите няма.
Шпунц, при вас как е? Оздравявате ли вече?
Джили, Аиша, честити придобивки. Да си ги носите със здраве, пък за номерата не се кахърете - всички сме на това дередже. С изключение на нашата гордост Жабчето   bouquet  Поздравления за упоритостта й  smile3501 newsm10
От вчера се туткам да ви понагледам малко, ама все нещо непредвидено излиза. В събота малко пред блока оправихме градинката, посъбрахме боклучетата и на сладки приказки с комшийките. След това вкъщи както си му е редът -  newsm79 wash hang 1ironing и то станало вечер. За днес нямах никакви планове, но като погледнах какво хубаво временце се е отворило и веднага се стегнах и тръгнах. От доста време се каня да ида до манастира Свети Мина и днес най-после го направих. Там пълно с хора, млади, стари, дечица - всеки с проблемите и радостите си. Запалих свещички за здраве и за милите ми съпруг и татко, взех си малко светена водичка. От магазинчето си купих малко кандило с иконка, че като реша да пална вкъщи свещичка и все се чудя къде да го направя. Сега само трябва да си измисля местенце и да го закача. След това отскочих до Метро да понапазарувам разни нещица за вкъщи и към 15 ч. се прибрах. За кратко видях бебочето  newsm30на скайпа - голямо бонбонче е станал, раздава непрекъснато усмивки и за секунда не спира - върти се като пумпал   newsm32 наляво-надясно. И уж полегнах за малко да погледам Кеворкян, а едва сега се събуждам  Mr. Green
Уф, улисах се в писането, дано не съм ви досадила.
Хубава неделна вечер!
Виж целия пост
# 153
Е, Мамси, защо не ми свирна. Щях и аз да се разходя до там. Преди често ходехме със съпруга ми  Cry
Виж целия пост
# 154
Добра вечер!
Завъртя ме"шайбата" и свободното време отлетя.Фенчо е в кампания и излиза в 6.30 сутринта,а се прибира вечер към 20 часа и градинка и градина и животинки,всички мен чакат. ooooh!Чувствам се разглобена и след малко се хоризонтирам.
Ще липсвам,но не знам  за колко време,защото ще остана без комп,на Ели издаде багажа,а на мен не ми е толкова необходим,колкото на нея и утре и пращам този..Дали ще имам възможност да си купя и това не знам,но здраве да е.Ако мога,ще следя от работа,за да съм в час.
Лека,приятна и спокойна нощ! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 155
Здравейте и за лека нощ-да се отчета, че след работа и ние като другите будали на вилата и с мотиките-хем се изморихме, хем сме доволни от свърщената работа, макар и за един след обед-накарах съпруга ми да сее тикви-виж са станали-миналата година-аз сях и нищо-сушата ги изгори-но това е бял кахър.А вчера след работа сама реших да отида да видя от близо морето-да не се е изместило-не бе чак толкова топло но имаше смелчаци да се пекат-и така-сезона започва.А днес от правенето на градинки на вилата и аз се позачервих-зор...но пък удовопствие като се приберем и напълня вазите с цветя.Дано всички с грип са оздравяли вече и да нямате проблеми!Да Ви пожелая приятни сънища и успешна седмица за всички! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Виж целия пост
# 156
Къде сте, бря! Копали, орали и изморени? Аз се поразходих до големия син, че отдавна не бях ги виждала. Имам чувството, че ако бяхме в различни градове по-често ще се виждаме. Но, всеки бяга по задачи, така е.
Минах през цветната борса на Димитър Петков, но нищо не си харесах, разбирай евтинко. А пък и не знам кое ще понесе силното източно слънце. И пак ще съм си със сакъзчета и мушкато. Само че, мушкатото се е изциглило нагоре, не е като туй дето го продават Как го постигат, торят ли ги усилено, що ли?
Ровя, ровя в темите, но нищо интересно. Май ще се ляга пред ТВ-то, за да ме приспи. То и за гледане нищо интересно, но като си пусна нещо да не е с надписи бързо заспивам. А от утре-на работа.
Виж целия пост
# 157
...  Crazy
Виж целия пост
# 158
 wavey wavey waveyДобро утро и хубав ден!
За всички - Hug  bouquet
До по-късно .... newsm52 newsm52 newsm52
Виж целия пост
# 159
Римар,  wavey ! И които ме помнят (с добро, де  Twisted EvilHug 
И аз така, шляя се из форума, нищо интересно за четене не намерих и взех, че кликнах на 1-вата бабина тема. Blush Емоции, спомени за това време и ... малко ми стана тъжно за това-онова. Някои не са спрели да пишат. Браво!
Бабет с  Heart Eyes

ПП Аз не съм писала във форума тогава. Дир-а още не беше изпростял и там си кютах. Ама вече имахме бебче и ... хоп още едно, та 3-то... (моята дъщеря за 3 години, 3 сезариеви!). Аз се шашнах, чувствах се толкова некомпетентна та добре че открих бгмама-та. Ама така и не си записах бабините илачи за което винаги съжалявам. Кога минаха 5 години?
Тц-тц-тц. Пак се обаждам, ама като си познавам интровертния характер и как не си падам по публични изяви ...  Rolling Eyes
А и ако си пиша. как си мисля ... сигурно ще ме линчувате  Mr. Green Не става от мен "форумка"  Embarassed .
Знаете ли едно местенце, където човек може да си пише с виртуални дружки без да е на мегдана? 
 


Добре си дошла   bouquet  Пиши, не се притеснявай. Нали затова е форум.
Виж целия пост
# 160




Добро утро  Simple Smile

Нека новата семица е изпълнена с много обич и в очакване на най-цветния празник в годината

"Нещата никога не са такива,

каквито са;

те винаги са това,

което човек прави от тях."
Жан Ануи


Bee ZEN,  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 161
   Добро утро,момичета! Приятна и успешна седмица!
Виж целия пост
# 162

 Здравейте . Дойде моето време. Не мога да се наситя на всеки миг от пролетта. Божествено е.
 Тези дни пътувах до нашите,ходих на рождени дни ,на театър,рових се из градинката,стоях на слънце.
 Елина бързо оздравя,но един ден на 10 мин и давах гликоза по лъжичка.
 Мамси радвам се ,че си добре вече и внука порасъл. Всички бабини бебоци мъжкарчета растът усилено и Дани и Веселин.
 Кари мила дано бързо оздравеете в къщи. Heart Eyes
 Пчиличке стилът ти на писане ,колко и да си сменяш ника е разпознаваем. Пиши ,приятно ми е да те чета и хич да не ти пука. Hug
Виж целия пост
# 163


Събуди се за малко, и виж,
че Животът е не само болка.
Усмихни се преди да заспиш.
Имаш себе си. Колкото толкова.
Събуди се. Навън е денят,
който ти си направил самичък.
Колко много надежди валят.
А мигът е роден за обичане...
Събуди се, поне за минута.
Не е много. Но стига за всичко.
Всеки дъх се равнява на чудо.
Всеки поглед ще бъде различен...
Събуди се! Сърцето ти иска
да се сбъдне съвсем осъзнато.
Нямаш време за повече мислене.
Имаш време да срещнеш душата си...
И когато се спреш за секунда
на ръба на една тишина,
в урагана на своята будност,
замълчи. Сътворяваш света.

Мира Дойчинова -   bouquet
Много ми хареса !
Лека и успешна седмица желая !
Виж целия пост
# 164
Добро утро и от мен !
 jb66 как хубаво се лее кафенцето и  ухае,та чак тук усетих аромата му Благодаря ти ! Hug
Както казва Шпунц,времето навън  вече е прекрасно и не ме свърта пред компа ,а вечер уморена от емоциите на деня,докато изгледам някое от любимите ми предавания  и хоп съм заспала...
Събота и неделя обикновено на вилата - зарита в пръста ,но удовлетворена от резултатите Вече си бера лук,чесън,магданоз копър-все екологични  Само да не си помислите че не мога да си ги купя от магазина-неее ,просто  явно има нещо  градинарско заложено  в миналото ми  Joy  и ми носи  удоволствие това ровене в градината  Grinning
Цветята са другото ми удоволствие,а те искат обич за обич !
Днес времето   се очертава отново да е хубаво и след малко излизам да  пообриша магазините защото има още какво да купувам за пътуването
Прочетох ,че има  доста болнички и от сърце пожелавам  бързо оздравяване !
Bee ZEN не се познаваме ,но защо да не пишеш пак ? Та интернет пространството  е толкова голямо  и за всеки има място Както си прочела  и тук и сега  прескачат искри ,но всеки от нас  е отделна "вселена" и няма начин да не се "сблъскаме"Важното е да се държим като зрели хора и в процеса на диалога да се  разбираме,а не да се обиждаме като деца  Какво да делим тук ?Иначе когато ти е кеф пиши ,когато не ти се иска -не пиши Ей това му харесвам на нет пространството !Не си длъжен за нищо  на никого !Пък за споделянето  или отчетите  и те не са задължителни !
Хайде  успешна и късметлийска седмица на всички ви !
Ставам и след малко  офейквам навън !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия