пожелавам ти по-бързо да си отиде болестта.
Времето е болно-ту студено ту топло и вируси и бактерии това чакат ,за да ни схрускат



, че с това променливо време - спасение от вирусите няма.
Поздравления за упоритостта й

и то станало вечер. За днес нямах никакви планове, но като погледнах какво хубаво временце се е отворило и веднага се стегнах и тръгнах. От доста време се каня да ида до манастира Свети Мина и днес най-после го направих. Там пълно с хора, млади, стари, дечица - всеки с проблемите и радостите си. Запалих свещички за здраве и за милите ми съпруг и татко, взех си малко светена водичка. От магазинчето си купих малко кандило с иконка, че като реша да пална вкъщи свещичка и все се чудя къде да го направя. Сега само трябва да си измисля местенце и да го закача. След това отскочих до Метро да понапазарувам разни нещица за вкъщи и към 15 ч. се прибрах. За кратко видях бебочето
на скайпа - голямо бонбонче е станал, раздава непрекъснато усмивки и за секунда не спира - върти се като пумпал
наляво-надясно. И уж полегнах за малко да погледам Кеворкян, а едва сега се събуждам
Чувствам се разглобена и след малко се хоризонтирам.



! И които ме помнят (с добро, де
Емоции, спомени за това време и ... малко ми стана тъжно за това-онова. Някои не са спрели да пишат. Браво!
Пиши, не се притеснявай. Нали затова е форум. 





и ми носи удоволствие това ровене в градината 
Препоръчани теми