

Другото е махленска работа !Днес ,ма не днес утре ,ама не утре днес и така нататък ..забравяме го и продължаваме с уточнената дата и място !
И да ми се сърдите и да ме одумвате- така харесвам аз и си го казвам без лицемерничене ,право куме в очи !
- значи за някои плачем че не можем да ги видим,за други -все тая дали ще могат да дойдат,когато променим датите
Най-доброто естествено е всички до един да се съберем
,гушнем
,повеселим
и т н ,но факт че това не е възможно по ред причини !











само и само да сме заедно и да се видим !
.

Довчера беше дъщерята, сега малкия и баба му.Ама то и едно проклето време, след адските жеги преди седмица вчера се изляха едни дъждове, нещо небивало за месец апри.Сега навън е мрачно като късна привечер и аха да завали.Цяла зима не съм сложила дори жилетка а днес с блуза с дълъг ръкав и жилетка отгоре
Само хубави мигове и много много щастие.

Препоръчани теми