На НОЕМВРИйското дете... вече всички чухме сърчице! Тема №4

  • 21 073
  • 751
# 495
luz de la luna, радвам се за хубавите новини от доки. Пази се и всичко ще бъде наред  Hug.
Виж целия пост
# 496
Здравейте !
За отчета на 33 години от Русе - втора бременност
Кой можеше да ми даде парола за снимка бг?
Кой беше с висока СУЕ - аз също съм така ,с нисък хемоглобин и ниска кръвна захар! По принцип съм анемична и тази седмица съм на хематолог и на гинеколог да видим изследванията !
luz de la luna,радвам се ,че при теб се закрепиха нещата ! Все така ...
Виж целия пост
# 497
Нормално е да се повиши СУЕ-то , така че вероятно при повечето от нас ще е така.
Аз никак не усещам беб , то с мойте сланинки сигурно късно ще го усетя   Crazy
Виж целия пост
# 498
Здравейте коремчета  Hug туко що се прибрах от преглед..ходих да видим от какво е това зацапване,за щастие бебчо е добре  yes yes и вече е 19мм,доки ми показа главата,ръчичките и краченцата и си отговаря на седмиците..даже изпреварва с 2 дни защото ми каза,че съм точно в 9г.с .Имало някаква рехавина..не е отлепване ама..даже ми показа къде точно,било или кръв или вода..и по тоя повод продължавам с лекарствата.Пуснаха ми кръв и урина и сме на преглед на 13 май (точно на рожденния ми ден) назначи ми и БХС между 15 и 22 май трябва да ида.Питах дали мога да пътувам за празниците понеже в посока са има няма 200км. замисли се малко ама резреши.при положение,че изпия но-шпа и спрем за 30мин. почивка,питах и дали вече мога да си боядисам косата щото съм като папагал в главата..категорично забрани.даже ми се скара  Crossing Arms Еми..ще си купя шапка и толкоз  Sunglasses Занесох си и направлението най-после..записаха ме,кръвното ми мериха 90/60 ...и на кантара се качих 50кг съм ...ама пак не ми пусна да чуя сърчицето..кога ще ми го пусне..преди да родя ли  smile3515 И такива покрай мен  Simple Smile
BTW минах през H&M  на връщане..нищо интересно..нито блузките са хубави нито дънките,ще си ходя с клин или анцунг и тва е  Wink
Виж целия пост
# 499
Здравейте и от мен! 2 дни не съм влизала и сега наваксах с четенето. Ние пътувахме на гости на нашите и си изкарахме страхотно сред природата. Вчера по пътя на обратно имах мнг силни болки и доста се поизплаших, но пих 1 но-шпа и отшумяха.
За кашлица моя близка ми препоръча това http://apteka.framar.bg/30020567/%D0%B5%D0%BD-%D1%82%D0%B8-%D1%8 … B0%D0%BF%D1%81-20, също мнг помага издълбана ряпа, напълнена с мед - слага се в хладилника и като се отцеди сока от ряпата се пие на няколко пъти.
Добре дошли на новите мами и леко бременеене!
За килограмите не ми се говори - лесно качвам, трудно свалям. Аз съм от "щастливките", които не отслабват от кърменето, напротив - имах още по-голям апетит отколкото по време на бременността.
Относно кърменето - кърмих 10 месеца и дето уж нямало кърмаче, което да се откаже толкова рано се оказа, че моето е точно такова. Човекът се влюби в твърдата храна и не искаше кърма, трудно и го научих на друго мляко, но успях. Много мога да разкажа за моето кърмене, защото ако не беше инатът ми и себеотричането нямаше да кърмя и една седмица, но мисля, че още е рано за подобни разкази.
Аз съм с обърната матка и въпреки, че още ми се струва рано, мисля, че и аз го усещам, особено сутрин на празен пик. мехур, легнала по гръб.
 Hug ви, момичета, благодаря ви, че ви има и можем да споделяме!
27 години, София
Виж целия пост
# 500
Здравейте и от мен  Hug

Аз съм на 28г. от Бургас Simple Smile
Пепита някъде нагоре видях, че си питала за он-лайн сайт за дрешки, аз много харесвам splashbg.com i vmzona.com. И от 2те сайта съм поръчвала и нямам оплаквания Simple Smile
Аз пък за боядисването като питах ми казаха, че няма проблем и си се боядисах спокойно  4470
Добре дошли на новите мами, леко бременеене и честито на коремче номер 100  smile3501 Пожеланието е много добро, хаха Simple Smile

Виж целия пост
# 501
Моля ви, с това боядисване. Естествено, че не е проблем по време на нормално протичаща бременност. Както подстригването, лакирането, гримирането и т.н
Изключително приятни са поддържаните бременни - с прическа, маникюр, спретнати дрехи, свежо лице. Силно НЕ одобрявам размъкнатите анцузи, неугледните коси и разпуснатия външен вид. Както по време на бременност, така и след това по парковете Peace
Виж целия пост
# 502
Luz браво за хубавите новини, все така!

Вампирче, развесели ми обедната почивка, сега имам настроение за още пет часа работа  Wink

Аз също усещам чат пат някакво движение от лявата страна, но си мисля че е по скоро матката, нали се разширява и намества... Аз също съм с обърната матка и тя трябва май и да се извърти? Струва ми се че ми е рано да усещам фурмата (такъв бил размера през 10 седмица... От утре сме като смокиня според babycenter).

Аз иначе съм на 44 години, от София но живея в Лондон от 1991.

Приятен ден

  bouquet
Виж целия пост
# 503
Моля ви, с това боядисване. Естествено, че не е проблем по време на бременност. Както подстригването, лакирането, гримирането и т.н
Изключително приятни са поддържаните бременни - с прическа, маникюр, спретнати дрехи, свежо лице. Силно НЕ одобрявам размъкнатите анцузи, неугледните коси и разпуснатия външен вид. Както по време на бременност, така и след това по парковете Peace

Не,че нещо ама мисля,че доктора може да прецени по-добре от мен кое е вредно и кое не.А и когато има една неуспешна бременност преди това би трябвало да се избягват всички вредни фактори.Предпочитам да имам безпроблемна бременност и здраво бебе на финала отколкото да се фръцкам накипрена по улиците.А,че не съм с перфектен грим и прическа ..мисля,че мога да го преживея  Peace
Виж целия пост
# 504
Паулина, не говоря за изрична лекарска забрана, а за нормално протичаща безпроблемна бременност. Редактирах горния си пост.
И не е въпрос до фръцкане, а до самоуважение. Лично мнение, с което не ангажирам никого.
Виж целия пост
# 505
Хора, и аз БЯХ с обърната матка... вече не съм, както и вие не сте! При бременност още в самото начало да се намества и затова е възможно да сме имали повече болки от начало. На първия преглед не можеше да се види нищо заради обърнатата матка, само с вагинален.... Онзи ден като ходи при друг АГ му казах, а той пипна и каза, че вече няма никакво значение защото вече си е в нормална позиция. Максимум до 4 месец се оправя сама.
Виж целия пост
# 506
 защо да не се боядисваш, мисля че от години бременните не се ограничават в тези неща. Аз не се боядисвам често, затова и сега няма, но по принцип ми е интересно как оказва влияние това. Между другото косата ми вместо да заздравява пада повече,незнам на какво се дължи.
Тази кръв или вода някъде над плодното сакче ли се вижда? За вода всъщност за пръв път чувам. От къде тази вода  Thinking  Аз имам кръв над сака и отлепяне, което намаля много предполагам от лекарствата и от това че няколко дена само лежа. Това жената не е като човека... шегувам се, но сме сложно устроени и най-малкото нещо указва влияние.. но ще се справим, затова сме жени
Виж целия пост
# 507
paulina7 важно е бебето да е добре и аз няма да се боядисвам поне докато не минат първите 3 месеца мисля чак в 4 месец когато вече органите на бебето са оформени ,може би за това е казал НЕ и док.и въпреки че имам прошарена коса не се намирам за не добре изглеждаща самата бременност ни прави красиви и без много макиаж това е красотата на новия живот Simple Smile
Виж целия пост
# 508
Мда, и на мен ще ми е интересно да прочета научно доказателство за вредата на боята за коса върху плода. Може би има нещо ново, което съм пропуснала Whistling Още повече, че има безамонячни бои и такива на растителна основа.
Виж целия пост
# 509
Момичета искам да ви попитам , защото нямам много доверие на моята лекарка.Аз бях на преглед в началото на месеца и ми назначи изследванията и ми направи два ехографа общо.А чета че на вас са ви давали и снимчиците от ехографа и като цяло оставам с впечатление че са ви правни повече неща.Та сега  съм на консултация чак на 23.05 и искам да ви питам според вас нормално ли е и да ми кажете горе долу какво са ви правили до сега  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия