Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са гъбите, за които говорят участниците във форума?
Какви са основните симптоми и проблеми, които участниците обсъждат във форума?
Какви са плановете на участниците във форума за бременност и бъдещите им действия?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са гъбите, за които говорят участниците във форума?
-
Какви са основните симптоми и проблеми, които участниците обсъждат във форума?
-
Какви са плановете на участниците във форума за бременност и бъдещите им действия?
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
-
Какви са някои от основните притеснения, изразени във форума?
.

Еми..ще си купя шапка и толкоз
Занесох си и направлението най-после..записаха ме,кръвното ми мериха 90/60 ...и на кантара се качих 50кг съм ...ама пак не ми пусна да чуя сърчицето..кога ще ми го пусне..преди да родя ли
И такива покрай мен 
Пожеланието е много добро, хаха
Аз имам кръв над сака и отлепяне, което намаля много предполагам от лекарствата и от това че няколко дена само лежа. Това жената не е като човека... шегувам се, но сме сложно устроени и най-малкото нещо указва влияние.. но ще се справим, затова сме жени
Още повече, че има безамонячни бои и такива на растителна основа.