Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са гъбите, за които говорят участниците във форума?
Какви са основните симптоми и проблеми, които участниците обсъждат във форума?
Какви са плановете на участниците във форума за бременност и бъдещите им действия?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са гъбите, за които говорят участниците във форума?
-
Какви са основните симптоми и проблеми, които участниците обсъждат във форума?
-
Какви са плановете на участниците във форума за бременност и бъдещите им действия?
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
-
Какви са някои от основните притеснения, изразени във форума?
Стискайте палци. Радвам се за хубавите новини на Луз, добре дошли казвам на новите мами и ще се върна назад да ви прочета. Може би докато го сторя ще сте затворили темата. Включвам се само за косата- аз я боядисвам с безамонячна боя, но мисля че не е проблем да си я боядисваш с каквато и да била.
, честито и на мама номер 100 



Аз съм на мнение, че всеки решава и никой няма право да го обвинява. Всеки ще си гледа детето, аз няма да гледам вашите и вие няма да гледате моите, така че ако пуша, пия и се друсам или правя каквото и да е според вас забранено - грижите после ще са мои. И обратното