Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са гъбите, за които говорят участниците във форума?
Какви са основните симптоми и проблеми, които участниците обсъждат във форума?
Какви са плановете на участниците във форума за бременност и бъдещите им действия?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са гъбите, за които говорят участниците във форума?
-
Какви са основните симптоми и проблеми, които участниците обсъждат във форума?
-
Какви са плановете на участниците във форума за бременност и бъдещите им действия?
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
-
Какви са някои от основните притеснения, изразени във форума?
Обменяме мнения

Всеки си знае за себе си.И аз не се харесвам с черна коса до кръста и два пръста руси корени ама..трайчо трайков и тва е, и с фон дьо тен не трябва да се мажа ама като съм станала цялата в пъпки не се стърпях днес,естествено доки не пропусна да направи забележка
а освен по лицето..и по деколтето и гърба съм се обринала..абе..като петниста хиена съм
.
е не,че ако е мъжко ще го върна де

, ама си питах все пак преди това 