Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 31

  • 59 458
  • 733
# 525
Току що слушах по новините, че е прието днес от парламента окончателно, така че от 1ви юли майчинството за дете от 1 до 2 год е 310 лв., но мисля че чак август се получава сумата за юли, т.е. началото на август ще получиш 310 лв. Ако бъркам, нека някой ме поправи?
Виж целия пост
# 526
А за детските нещо ще се промени ли?
Виж целия пост
# 527
някой да е получил интеграгионите
Виж целия пост
# 528
А за детските нещо ще се промени ли?

При детските промяна за сега няма да има. Ако има казаха че ще е от 01.01.2014 г.
Виж целия пост
# 529
Хм, аз до този момент нямам преведени детски (София, Централна гара, ПИБ).
Явно съм се заблудила, че към 20-то число ги превеждат. Thinking
Виж целия пост
# 530
Ето една добра новина http://www.novini.bg/news/143373-%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%82- … %D1%82%D0%B5.html
Виж целия пост
# 531
Това наистина е хубава новина, дано да стане и да спрат да искат оставката на правителството ве4е. Доста протестиращи може би още нямат деца и за това не им пука, но нека да помислят малко в перспектива! 
Виж целия пост
# 532
Протестите не са за детски все пак.
А протестиращите излизат с децата си.
Много жалко за хора, които могат да бъдат купени с едни детски.
Виж целия пост
# 533
Протестите не са за детски все пак.
А протестиращите излизат с децата си.
Много жалко за хора, които могат да бъдат купени с едни детски.
newsm26
Виж целия пост
# 534
Протестите не са за детски все пак.
А протестиращите излизат с децата си.
Много жалко за хора, които могат да бъдат купени с едни детски.

Абсолютно!
Хората са там точно защото мислят в перспектива.
В името на бъдещето на децата ми без да се замисля бих се отказала от пикливите им 50 лв на месец.
Виж целия пост
# 535
[запис
Виж целия пост
# 536
Протестите не са за детски все пак.
А протестиращите излизат с децата си.
Много жалко за хора, които могат да бъдат купени с едни детски.
newsm26

Много точно казано  Peace
Виж целия пост
# 537
Кой говори за купуване с увеличението на детските надбавки? Факт е, че има някакво развитие- при това в положителна насока. В статията пише, че е планувано детски да има за всички деца, а не само на тези с доход до 350 лв.....Това не е ли хубава новина? До онзи ден четяхме коментари от рода "Ама, за моето дете защо няма-нали и то е дете на България, а сега друга песен".
То,  да Ви кажа угодия няма.....Нали все от някъде трябва да се тръгне, за да има промяна? Много ми е интересно, Вие неподкупните-защо не се откажете от детските си сега и в този момент? Не се ли чувствате подкупени след като ги получавате?   Thinking
Дайте ги на деца, които няма да се чувстват подкупени.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 538
... да спрат да искат оставката на правителството ве4е. Доста протестиращи може би още нямат деца и за това не им пука, но нека да помислят малко в перспектива! 
Аз коментирах това, Кристал, не твоята статия.
И не, не се чувствам подкупена. Чувствам се безсилна да обясня на хора с мислене, като в цитата, че с едните детски за всички деца проблемите ѝ няма да се решат. Нищо де, тя нали е доволна, поне нейната уста ще е затворена.
Виж целия пост
# 539
И моят коментар беше във връзка с цитата, който е дала  Лиляна  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия