Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 31

  • 59 454
  • 733
# 585
С интернет банкиране съм. Няма превод.
Виж целия пост
# 586
И при мен няма.Миналия месец ги получих на същата дата.
Виж целия пост
# 587
Никой ли не е ходил да провери на банкомата или някакво инфо от банка или социални,понеже телефона ми е спрян не мога да звънна да питам лично,а и тук,където съм в момента,няма банкомат
току що проверих заради вас и нямам превод - става дума за Бургас.
Благодаря ви на вас,и на другите които си направиха труда да проверят,да не ходя напразно до града,и без това не е близо!  bouquet
Виж целия пост
# 588
Информация от страница във фейсбук, публикувана преди около час:

От социалното министерство ме увериха, че изплащането на детските ще започне от утре сутринта и до края на деня всички ще сте получили парите!


Страницата е сериозна, не е от типа Дарик
Виж целия пост
# 589
Копирам от групата във фейсбук;"Ina Naydenova
Ima detski v Pleven na CKB! Uraaaaa"
Виж целия пост
# 590
Благоевград  - има детски и чл.8
Виж целия пост
# 591
Бургас - още няма, току що проверих.
Виж целия пост
# 592
а за ПЛОВДИВ някой да е чул нещо Praynig
Виж целия пост
# 593
МНого е рано.
Пак да напомня, когато някой види че има преведени пари, ще пише.
Не е нужно да пишете по 5 поста: Има ли пари? Проверих - няма! Дали има пари все пак еди къде си?
Виж целия пост
# 594
кое му е раното като са започнали и някъде има детски,айде без заяждания
Виж целия пост
# 595
Ловеч, Пощенска-има.
Виж целия пост
# 596
кое му е раното като са започнали и някъде има детски,айде без заяждания
може би имаше предвид, че е рано като час:)
Виж целия пост
# 597
Варна-ОББ НЯМА!!!!!
Виж целия пост
# 598
Интересувам се за София,Люлин.Моля ако някоя мама има превод да пише
Виж целия пост
# 599
Интересувам се за София,Люлин.Моля ако някоя мама има превод да пише
.    Няма още
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия