Vitacost- още един сайт за хранителни добавки,козметика,храни и други

  • 55 684
  • 323
# 165
Здравейте, някой да има отзиви за този колаген http://www.vitacost.com/youtheory-collagen-advanced-formula-type-1-2-3. Трябва ми добър продукт за ставите. Благодаря! Simple Smile
Виж целия пост
# 166
Здравейте! Това, което аз не мога да разбера е сумата на доставката. На мен ми излиза само ДХЛ Глобал мейл - 9,99 Долара. Това съответства ли на услугата Глобал мейл в айхерб, която беше на ниска цена - 2,70 или 3,50 в зависимост от тежината? С други думи, ако ползвам тази доставка - ДХЛ Глобал мейл, дали мога да си спестя ДДС, ако сумата е над 30 лв, и пратката мине  метър през митница. Защото ако трябва винаги да се плаща  ДДС, както е задължително когато ползвам услугата ДХЛ в айхерб и пратката пристига за 4-5 дни и доставка 10 долара, май някак се обезмислят малко по-ниските цени в сайта? Нека тези, които са получавали пратки и са наясно да кажат. Благодаря ви.
Виж целия пост
# 167
Здравейте! Това, което аз не мога да разбера е сумата на доставката. На мен ми излиза само ДХЛ Глобал мейл - 9,99 Долара. Това съответства ли на услугата Глобал мейл в айхерб, която беше на ниска цена - 2,70 или 3,50 в зависимост от тежината? С други думи, ако ползвам тази доставка - ДХЛ Глобал мейл, дали мога да си спестя ДДС, ако сумата е над 30 лв, и пратката мине  метър през митница. Защото ако трябва винаги да се плаща  ДДС, както е задължително когато ползвам услугата ДХЛ в айхерб и пратката пристига за 4-5 дни и доставка 10 долара, май някак се обезмислят малко по-ниските цени в сайта? Нека тези, които са получавали пратки и са наясно да кажат. Благодаря ви.

С тази доставка пратките пристигат с БГ пощи. Дали ще отиде на митница или не вече е въпрос на късмет...
Максималното тегло е малко по- ниско от това в айхерб,но пък теглото на артикулите е по-реално.
Виж целия пост
# 168
Здравейте, някой да има отзиви за този колаген http://www.vitacost.com/youtheory-collagen-advanced-formula-type-1-2-3. Трябва ми добър продукт за ставите. Благодаря! Simple Smile

Благодаря за поканата bouquet

този колаген лично на мен много ми харесва ,добре се понася,доволна съм. Grinning
Виж целия пост
# 169
Здравейте! Това, което аз не мога да разбера е сумата на доставката. На мен ми излиза само ДХЛ Глобал мейл - 9,99 Долара. Това съответства ли на услугата Глобал мейл в айхерб, която беше на ниска цена - 2,70 или 3,50 в зависимост от тежината? С други думи, ако ползвам тази доставка - ДХЛ Глобал мейл, дали мога да си спестя ДДС, ако сумата е над 30 лв, и пратката мине  метър през митница. Защото ако трябва винаги да се плаща  ДДС, както е задължително когато ползвам услугата ДХЛ в айхерб и пратката пристига за 4-5 дни и доставка 10 долара, май някак се обезмислят малко по-ниските цени в сайта? Нека тези, които са получавали пратки и са наясно да кажат. Благодаря ви.

С тази доставка пратките пристигат с БГ пощи. Дали ще отиде на митница или не вече е въпрос на късмет...
Максималното тегло е малко по- ниско от това в айхерб,но пък теглото на артикулите е по-реално.

Благодаря. Това ме интересуваше. Поне има вероятност да се измъкне от митница.
А къде в кошницата или ордера се отбелязват отстъпките? Имам някои неща, но отдолу пише общата сума на отстъпката. Или поне на мен ми е трудно да се ориентирам все още.
Имам предвид мога ли да видя отстъпката, ако има, без да е нужно да преглеждам всички продукти от даден бранд?
Виж целия пост
# 170
и за мен беше полезна тази информация , тъй като също ми е за първи път и уж скромно скромно , отстъпки , бонуси ала бала и ми прехвърли 100 лева поръчката .. силно се надявам да мине метър ..  Praynig
Виж целия пост
# 171
Здравейте! Това, което аз не мога да разбера е сумата на доставката. На мен ми излиза само ДХЛ Глобал мейл - 9,99 Долара. Това съответства ли на услугата Глобал мейл в айхерб, която беше на ниска цена - 2,70 или 3,50 в зависимост от тежината? С други думи, ако ползвам тази доставка - ДХЛ Глобал мейл, дали мога да си спестя ДДС, ако сумата е над 30 лв, и пратката мине  метър през митница. Защото ако трябва винаги да се плаща  ДДС, както е задължително когато ползвам услугата ДХЛ в айхерб и пратката пристига за 4-5 дни и доставка 10 долара, май някак се обезмислят малко по-ниските цени в сайта? Нека тези, които са получавали пратки и са наясно да кажат. Благодаря ви.

С тази доставка пратките пристигат с БГ пощи. Дали ще отиде на митница или не вече е въпрос на късмет...
Максималното тегло е малко по- ниско от това в айхерб,но пък теглото на артикулите е по-реално.

Благодаря. Това ме интересуваше. Поне има вероятност да се измъкне от митница.
А къде в кошницата или ордера се отбелязват отстъпките? Имам някои неща, но отдолу пише общата сума на отстъпката. Или поне на мен ми е трудно да се ориентирам все още.
Имам предвид мога ли да видя отстъпката, ако има, без да е нужно да преглеждам всички продукти от даден бранд?

Ако е използван код за отстъпка на цялата поръчка се изписва отстрани в общата сума, а ако отстъпката важи само за конкретен продукт - изписана е срещу продукта и за останалите продукти е указано, че не подлежат на остъпка с конкретния код. Ако отстъпката е без код (приложена е за даден бранд или група продукти със сходно приложение) не се изписва никъде.

На кашона е изписана сумата след остъпките и без цената на шипинга - това е определящият критерий за митницата.

Съветвам използването на кеш бек сайт при поръчка от Витакост - за www.extrabux.com възвърнатата стойност от поръчката без стойността на шипинга е 7,5%, от www.mrrebates.com ще получите обратно 6%, а от www.ebates.com връщат 3,5%. Темата за кеш бек сайтовете е www.bg-mamma.com/index.php?topic=714661;topicrefid=19 . За да получите кеш бек, трябва да активирате функцията на дадения сайт преди да пристъпите към плащане. Сумата се превежда в PayPal акаунт съгласно условията на избрания cash back сайт. Когато потърсите Vitacost в търсачката на който и да е от тези сайтове, ще видите всички текущи отстъпки, които са актуални за поръчка в дадения момент. За extrabux и ebates  има и опция за инсталиране на приставка във вашия браузър (валидна е за chrome и mozilla firefox), която ще ви известява всеки път щом сте отворили сайт за онлайн покупки с възможност за получаване на кеш бек и ще ви подкани да активирате функцията, ако желаете. Удобство е и, че преди да извършите плащането приставката ще ви предложи да провери всички продукти от кошницата дали имат код за отстъпка и съответно да го приложи в случай, че вие сте пропуснали да го направите. Не важи за персоналните кодове, които сте получили за вашия акаунт по email. Тях трябва да приложите сами.

Въпреки, че Vitacost има опция за плащане през PayPal при опит да я използвате ще получите съобщение, че за нашата страна не приемат плащане по този начин, така че възможно е само плащането с карта.

Ако има промоционална оферта за код с безплатен продукт (подарък) първоначално тя ще бъде приложена  в кошницата, но когато стигнете до плащане системата автоматично ще го премахне, защото тези оферти са валидни само за доставки на територията на САЩ.
Виж целия пост
# 172
Пуснах първа поръчка от сайта, ползвах код за -10$, както и за -10% . И двете неща които купих ми излязоха за по добра цена отколкото в iHerb . Много съм доволна. Simple Smile

Lemony, би ли споделила как получи 10% отстъпка?

Аз се регистрирах с покана, получих код за 10$, приложих и кода за 20% отстъпка за хранителни добавки, но пак стойността ми е над 16 долара, което си е за митница.
Как да ползвам и 10% отстъпка за първа поръчка?
Виж целия пост
# 173
Регистрирах се с покана от друг човек, в акаунта ми имаше код за 10% и код за - 10% който мисля че се дава автоматично на всеки нов потребител
Виж целия пост
# 174
А къде точно в акаунта се виждат тези кодове?

Видях къде, но имам само код за 10$ Sad Явно няма да стане
Виж целия пост
# 175
Maslenka, запази си продуктите в кошничкатс. За да довършиш поръчката ти пращат 10%. Само следи да не изтекат другите кодове! Wink
Виж целия пост
# 176
Maslenka, запази си продуктите в кошничкатс. За да довършиш поръчката ти пращат 10%. Само следи да не изтекат другите кодове! Wink

Те са ми в кошницата. Нещо по-специално трябва ли да направя? Кога да очаквам да ми пратят 10-те %?
Виж целия пост
# 177
И аз се опитвам да използвам кода за 10 %, който са ми изпратили, но се изписва, че той не се комбинира с кода за витамини, който е 20%.
Виж целия пост
# 178
Здравейте, някой да има отзиви за този колаген http://www.vitacost.com/youtheory-collagen-advanced-formula-type-1-2-3. Трябва ми добър продукт за ставите. Благодаря! Simple Smile

Благодаря за поканата bouquet

този колаген лично на мен много ми харесва ,добре се понася,доволна съм. Grinning
Няма за какво! И аз благодаря за споделеното мнение, ще поръчвам значи!  bouquet
Виж целия пост
# 179
И аз се опитвам да използвам кода за 10 %, който са ми изпратили, но се изписва, че той не се комбинира с кода за витамини, който е 20%.
За жалост някои не се комбинират.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия