Враца- 37

  • 97 758
  • 745
# 615
И сега е така графика. Цената на прегледа не знам каква е, но работи и с касата.
Виж целия пост
# 616
Мами, искам да запиша в СОУ "Христо Ботев" история и ще съм благодарна ако ме посъветвате за квартира,защото съм от Лом и да си пътувам няма да се получи. За момента намерих само един приемлив двустаен до Пожарната за 180лв.По принцип търся едностаен в района на училището и да е с приемлива цена,защото дори и да работя няма как да си покрия всички консумативи при наем от 300лв., а родителите ми не са с добри финансови възможности. Предварително благодаря
Виж целия пост
# 617
Знаете ли телефон на д-р Боби Петров?
Виж целия пост
# 618
Знаете ли телефон на д-р Боби Петров?


Сещам се, че може да звъннеш на телефона на МЦ Алпико и да им поискаш телефона му  Peace
Виж целия пост
# 619
Къде във Враца продават топки за тенис?  Ето такива
Скрит текст:
Виж целия пост
# 620
Къде във Враца продават топки за тенис?  Ето такива
Скрит текст:


Нищо не ми излиза в скрития текст , обаче виж в спортния магазин на първия етаж в Суми?  newsm78



А в Дъбника имаше един магазин за употребявани бебешки и детски неща , сега ги няма, дали са се преместили някъде или са затворили?
Виж целия пост
# 621
Mother of PrincesS, благодаря ти! Ще видя там, дано открия, че имам едно пухено яке за пране, за него ми трябват, не че съм се разиграла тенис.  Laughing
Магазинът за употребяване бебешки неща ми направи впечатление, че е изпразнен, но не знам дали са се преместили или са затворили.
Как е бебока, расте ли?
Виж целия пост
# 622
Стана ми интересно какви са тия топки и какво общо имат с прането на пухеното яке  Laughing


Бебчо доволно расте, едни хубави 800 грама е качил за две седмици. Живот си живее - яде, спи и всички му пазят тишина  Crazy
Виж целия пост
# 623
800 грама, супер! Юнак!    Hug Жив и здрав да е!

Топките като се сложат в пералнята, при центрофугирането разбиват пухените якета и не се степват.
Виж целия пост
# 624
 

Здравейте и от мен. Доста време ме нямаше, но зимата ползвах нет само от телефона. Ето го и моя калпазанин с кака си.Вече сме пораснали, на 29 правим 10 месеца.
Виж целия пост
# 625
Сладури! Да са ти живи и здрави!  Peace
Виж целия пост
# 626
Да са ти живи и здрави. Разгледах ти профила и ми стана интересно, че си свалила много кг. Би ли споделила как? Може и на лични.
Виж целия пост
# 627
О! Разкошни дечица! Да са живи и здрави   bouquet Каката изглежда много грижовна  Heart Eyes
Виж целия пост
# 628
Здравейте мамита,
Да попитам нещо...освен Д-р Андреев и Д-р Бонев, които в момента е отпуска, знаете ли добър ехографист...става въпрос за рутинните изследвания на 6-месечните бебоци и ехографията на коремни органи....ходихме при Д-р Андреев в Св. Ана, но нещо не съм мн доволна...искам и второ мнение..та ако знаете и не е отпуска...моля, споделете Simple Smile Благодаря
Виж целия пост
# 629
На сина ми ехографията на 6 месеца я прави Бисер Тодоров. Както винаги съм много доволна, той си има специалност детска ехография ако не се лъжа и много добре обяснява, но трябва да си платиш, защото не работи със ЗК. А аз не помня колко пари беше. Не съм запомнила да е много скъпо. Най-много да е 50 лв сигурно, което на фона на 30 лв рутинен преглед както е  при него, не е кой знае колко повече. Не знам... ако някой друг знае със сигурност да каже. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия