Враца- 37

  • 97 753
  • 745
# 630
Здравейте, врачанки Simple Smile
Можете ли да ми препоръчате добър фитнес, не държа да е дамски...
Една позната ми каза за този на Мито Орозов - Грация май се казваше... пълна пародия, не бих отишла 2-ри път за нищо на света. Също така чух за един срещу МБАЛ "Христо Ботев" над аптека Марешки, но не съм ходила все още...
Тренирам редовно в друг град, а лятото ще съм във Враца и искам да има къде да спортувам. Ще се радвам ако някой е доволен от фитнес залата си Simple Smile
Виж целия пост
# 631
А защо не ти хареса този на Мито Орозов, че съм си го набележила  Simple Smile Иначе брат ми ходи вече няколко години в този на Автогарата Олимп май се казва и е доволен. Не е дамски, общ е.
Виж целия пост
# 632
Защото пародия е най-точната дума, която го определя. Нито силовите уреди, са силови, нито пътеките - пътеки.

Единствения уред за бедро, които имат, не знам как да го опиша... тежестта е свързана с нещо като корда. Смях! Тези за ръце и гръб са г/д ок, но само те. Ако решиш да правиш коремни преси, вземи си възглавница за под дупето, образно казано.
Пътеките са като детски, ниски, дребни, съвет - не прави големи крачки, иначе може да я подминеш   Laughing и най-странното - ако ходиш на 6-7км/ч в никакъв случай не натискай стоп-бутона, пътеката спира рядко, без да намаля сама скоростта  #Crazy, такова чудо не бях виждала и добре, че го открих преди това, защото можех да се пребия като куче!
Няма шкафчета в съблекалнята, оставяш си чантата на една пейка, над която видят сутиени и разни подобни. И накрая, но не на последно място, всички там ме гледаха като полезно изкопаемо. Със сигурност не съм културистка, ходя от няколко месеца редовно на фитнес само за стягане, защото съм слаба. Толкова много никой не ме беше зяпал, при това нагло! Потресена съм, защото една позната ми го препоръча и каза, че е ходила с картИ, явно на момичетата им харесва, но зависи какви цели имаш. Пък и имаше 5-6 дами, които за капацитета на ''фитнеса'' не бяха малко. Ако искаш, отиди да видиш, но аз не бих ти го препоръчала!  Naughty
Виж целия пост
# 633
Sunny__  благодаря. Явно наистина е много зле.


Я да попитам да мнение за училищата? И с какво да се съобразя - с това да ми е близо или да търся препоръка за конкретна учителка или направо самото училище да се слави с добри отзиви? Направо вече изкуках с тия училища, почти всички деца от нейната група за записани за  догодина, само аз се мотая? Войводов? Вазов? Хубави отзиви чувам за онова в онова в ДНА, че ми излезе от главата, обаче ни е на супер неудобно място. Плюс това, какво значи "хубави отзиви" и на мен не ми е ясно, ако попадне на кофти учителка  newsm78
Виж целия пост
# 634
Само "Софроний Врачански" Peace
Виж целия пост
# 635
А можете ли да ми препоръчате качествен солариум, на цена различна от 0.70 лв/мин, защото е много... В момента живея в Стара Загора и когато съм ходила е било с карти, с които е падало на 0.50лв/мин , така, че и за Враца съм доволна на карта, но цената да е поне 0.55, максимум 0.60...
Четох за един Sunshine, май беше, с карта излиза 0.60, но не съм ходила и не мога да рискувам, някой пробвал ли го е?

Mother of PrincesS, ходих в този срещу болницата, над аптека ''Маршеки'', силовите уреди са ок, но пътеката е зле, не може да става дума за тичане, но ако искаш само да ходиш - добре е Simple Smile
Виж целия пост
# 636
Sunny__  благодаря. Явно наистина е много зле.


Я да попитам да мнение за училищата? И с какво да се съобразя - с това да ми е близо или да търся препоръка за конкретна учителка или направо самото училище да се слави с добри отзиви? Направо вече изкуках с тия училища, почти всички деца от нейната група за записани за  догодина, само аз се мотая? Войводов? Вазов? Хубави отзиви чувам за онова в онова в ДНА, че ми излезе от главата, обаче ни е на супер неудобно място. Плюс това, какво значи "хубави отзиви" и на мен не ми е ясно, ако попадне на кофти учителка  newsm78

Моите деца учиха в училището в ж.к Дъбника, при Анелия Илиева, препоръчвам я с две ръце! Не знам все още ли е там  кой клас ще води тази година.
Виж целия пост
# 637
При ДНА е  "Софроний Врачански", на което аз, брат ми, баща ни и чичо ни сме горди възпитаници Simple Smile
Чувам, че се води елитно в начален курс.
Питай T o n i, нейното дете учеше там. Simple Smile
Виж целия пост
# 638
Sunny__ не знам изобщо къде има солариум. Някъде мернах,  че пише обаче не се сещам къде. Знам че имаше в онзи фризьорски салон на светофарите на ОМВ и беше евтинко, ако искаш провери Wink За фитнеса - пробва ли този на Автогарата?


 Pipi_  ще проверя на кой клас преподава в момента, може пък да имаме късмет  Grinning 

"Софроний Врачански" само хубави отзиви, ама пусто на никакъв ред  не ми е, не е близо нито до нас, нито до бабите и дядовците. Общо взето дилемата е дали "Н.Войводов", което ни е почти пред блока или "Вазов" , в което ще се премести цялата ѝ група от детската градина и ще се чувства доста комфортно сред приятелчетата.


Виж целия пост
# 639
Mother of PrincesS, идеята е и да е силничък солариума, защото съм много бяла и на морето изгарям, ако не отида преди това...
Все още не съм ходила във фитнеса на автогарата, защото в момента не съм в града. Това, което виждам като снимки от него и отзиви, смятам, че ще е добър. Една мацка ми каза, че там ходели мъже, които се смятали за мутри. Брат ти има ли такова впечатление?  Laughing
Виж целия пост
# 640
Преди години съм ходила и цялата охрана на Гоу плей бар тренираше там. Мутренски фитнес си е на автогарата, ма какво те грее, отиваш и си тренираш!  Peace
Виж целия пост
# 641
, защото съм много бяла


послушай ме - изобщо не се показвай на слънце, камо ли на насилствено опичане в солариум.
Кожата е най-големият орган в човешкото тяло, а ракът на кожата е световно значима болест.
Виж целия пост
# 642
Mother of PrincesS, идеята е и да е силничък солариума, защото съм много бяла и на морето изгарям, ако не отида преди това...
Все още не съм ходила във фитнеса на автогарата, защото в момента не съм в града. Това, което виждам като снимки от него и отзиви, смятам, че ще е добър. Една мацка ми каза, че там ходели мъже, които се смятали за мутри. Брат ти има ли такова впечатление?  Laughing

Ами брат ми не е мутра  Joy Тренира яко обаче и казва че тоя на автогарата е най добър, преди ходеше в един на Лукойл в една кръгла сграда, но му писнаха уредите, каза че са малко и недостатъчно, за които тренира повече, иначе и там е добър фитнеса, но за начинаещи може би.  Не знам, не е споменавал да му е неприятно по някакъв начин. Смятам че е важно и по кое време се ходи, сигурно в по късния следобед е по пълно, сутрин предполагам че няма никои. Не знам, само си размишлявам  Laughing
Виж целия пост
# 643
, защото съм много бяла


послушай ме - изобщо не се показвай на слънце, камо ли на насилствено опичане в солариум.
Кожата е най-големият орган в човешкото тяло, а ракът на кожата е световно значима болест.

И аз не го разбирам това с ходенето на солариум, хайде на морето, мажейки се с необходимия защитен фактор да, но залуду да се печеш и то на силен солариум е безпредметно, само за да имаш някакъв загар. Отделен е въпроса, че вече започнах да виждам какви ли не видове тен по пробива. Някои толкова много са прекалили, че май не забелязват, че тъмния тен е преминал в жълтеникав оттенък и не само не стои естествено, а стои и грозно. Но всеки сам си преценява. Не пренебрегвайте наистина това, че кожата е най-големия орган в човешкото тяло. Wink
Виж целия пост
# 644
Солариума на Камелия вече не е ли актуален? Преди беше силен и хубав, и кифленско свърталище. С карта излизаше 50 стотинки на минута. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия