ФОРМУЛА 1 - сезон 2013 - ПОВЯРВАЙ и СПЕЧЕЛИ! - тема 2

  • 23 907
  • 732
# 645
Що приключи Кими бе  Crossing Arms
Виж целия пост
# 646
свършиха му спирачките  Sunglasses
Виж целия пост
# 647
свършиха му спирачките  Sunglasses

Тва кат да ти се счупи интернетЪ !  Sunglasses

И на мен ми е скука....
Виж целия пост
# 648
мисля, че Джиджо трябва да влезе за смяна ....ама те си знаят за план А

мдаааа доскуча си .....  


п.п.
аааа, осъзнаха се от мак ...
Виж целия пост
# 649
забавиха го Бътън, сега с тези времена можеше да е много по-близо до Марк ....
Виж целия пост
# 650
Честита победа на Фетльо!
Голямоооо браво за Нандо!
Браво и на Хам, докара го до подиум  Mr. Green

поздравления за Бътън!

Виж целия пост
# 651
Честито на победителите  Grinning
Бени, специално но теб  Hug
Имах големи надежди за интересно състезание, но не се получи  Crossing Arms
Ред Бул- извънземни
Ферари- много добри, нищо общо с Унгария
Мерцовете- безлични
Лотусите- объркани
Бътън- отличен
Виж целия пост
# 652
 Hug Hug Hug

Сега кой ще вири пръста ?  Laughing

Гукат си! Гълъбета...
Виж целия пост
# 653
Hug Hug Hug

Сега кой ще вири пръста ?  Laughing

Гукат си! Гълъбета...
Joy, ааа, сега оригинала ше маха с пръст  Joy

Бенджолина, ти не протестираш за прическата на малкия, имаш ли нещо общо, а а ?  Crazy
Виж целия пост
# 654
Поздравления за тримцата - good job!
Прилично състезание, ама като за Спа - пълна скука!
Трябва ли да ми развалят церемонията с тоя Марко....пфуууу
Виж целия пост
# 655
Hug Hug Hug

Сега кой ще вири пръста ?  Laughing

Гукат си! Гълъбета...
Joy, аа,а сега оригинала ше маха с пръст  Joy

Бенинджолина, ти непротестиращ за прическата на малкия, имаш ли нещо общо, а а ?  Crazy

Немам, Анелко, ку ще и чарвен да се направи!  hahaha Сякак си го обичам аз! Като бебе е, да се покефи, ко? Ти ако видиш моя син как се е избачкал в момента, Фетльо си е направо мъникенчи!  Laughing Свикнах на всякакви из*ъзици с тез младите!
Виж целия пост
# 656
Бени,  Joy, а ясно, не ти е лесно  Mr. Green

въх, освиркват ли ги  Shocked
Виж целия пост
# 657
Някои....
Освиркват протестиращите от Грийнпийс
Виж целия пост
# 658
Hug Hug Hug

Сега кой ще вири пръста ?  Laughing

Гукат си! Гълъбета...
Joy, аа,а сега оригинала ше маха с пръст  Joy

Бенинджолина, ти непротестиращ за прическата на малкия, имаш ли нещо общо, а а ?  Crazy

Немам, Анелко, ку ще и чарвен да се направи!  hahaha Сякак си го обичам аз! Като бебе е, да се покефи, ко? Ти ако видиш моя син как се е избачкал в момента, Фетльо си е направо мъникенчи!  Laughing Свикнах на всякакви из*ъзици с тез младите!

 Joy   Joy   Joy   Joy
Виж целия пост
# 659
  Thinking ...омг  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия