ФОРМУЛА 1 - сезон 2013 - ПОВЯРВАЙ и СПЕЧЕЛИ! - тема 2

  • 23 907
  • 732
# 660

 newsm78

Я кажи, какво става, че не гледам- пак ще посрещам гости  Mr. Green
Виж целия пост
# 661
ааа, нищо, за тези, които освиркваха им се чудя  Mr. Green
 
Виж целия пост
# 662
леле, ама тези от Грийнпийс да им имам протеста ....
Here's the @Greenpeace <http://twitter.com/Greenpeace> protesters trying to get onto the podium.
https://twitter.com/OfficialMinis/status/371629943647916032/photo/1


  Shocked
Виж целия пост
# 663
Е, как са се добрали до това място - явно от вътрешен човек  newsm78 като знам колко е трудно да влезеш в падока....а тоя се пуска върху подиума!
Виж целия пост
# 664
сега се сещам, че в началото имаше хора на Главната Трибуна на козирката, но бяха от ...поддръжката или от екипа на пистата ....и не можах да схвана, защото толкова и съм се заслушала ...но чух да казват, има вероятност някой от тези парапланеристи, които дадоха да се реят във въздуха точно преди началото на старта, да се опитат да се приземят там.... и ситуацията била малко странна и непредсказуема ...

сега някак си си обяснявам леко обърканите и тичащи насам натам служебни екипи ...

 п.п.
ааа, те протестирали срещу главнияТ спонсор - ШЕЛ
http://www.autosport.com/news/report.php/id/109471

всъщност, тези върху козирката хич не са били от поддръжката на пистата, баш са били активисти  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 665
Според Манчев (когото имах неблагоразумието да послушам десетина минути) срещу плановете на Шел за добиването на петрол в Арктика.
Виж целия пост
# 666
Боже  Shocked Снощи гледах аз квалификации и състезание,ама рилейза в замундата на Скай беше до финиширането,нямаше стълбичка,като се прибера трябва да видя на друго място Crazy
Виж целия пост
# 667
Цитат
Fernando Alonso ‏@alo_oficial
I have important news coming these days ... Stay tuned here on Twitter and on the Web.. !!!

Хмммммм ...
Виж целия пост
# 668
Цитат
Fernando Alonso ‏@alo_oficial
I have important news coming these days ... Stay tuned here on Twitter and on the Web.. !!!

Хмммммм ...

Интересно....  Thinking
Виж целия пост
# 669
ООооо Thinking
Виж целия пост
# 670
Нееееееееее - отива в РБ или ще се жени за Даша...как да избере човек? Naughty
Виж целия пост
# 671
.....или си има любовница  Whistling Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 672
Fake Charlie Whiting ‏@charlie_whiting 27m

I think Fernando bought a Spanish bicycle shop. Big news. Congrats.
Виж целия пост
# 673
 Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 674
http://www.clubs1.bg/news/alonso-si-kupi-koloezdachen-otbor-28425
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия