ФОРМУЛА 1 - сезон 2013 - ПОВЯРВАЙ и СПЕЧЕЛИ! - тема 2

  • 23 907
  • 732
# 75
брютрууу мацки  #Silly
днес съм малко в на работа  Mr. Green
пускам анкетата от сега за квалито ..мнооого се надявам да се прибера за последните 20 мин.  Crazy

хубав и слънчев ден от мен  Hug
Виж целия пост
# 76
Коя Маша, бре Бени? На Гришо?  Joy

 smile3521
Виж целия пост
# 77
Един глас от мен за Кими.
Виж целия пост
# 78
Добрееее, аз заложих на Хамилтън  Crazy  Mr. Green

Докато гледах последната тренировка ми се струваше..., мислех си..., надявах се...., вече и аз не знам..., че Мерцовете непрекъснато бяха по- тежки на пистата  Thinking  newsm78 Все пак няма да се изненадам, ако накрая излезе, че толкова си могат  Crazy  Mr. Green

Предпочитам да не вземат пола, но да напредната в състезанието, отколкото обратното  Whistling
На анкетата за победителя в Неделя, обаче, ми се въртят само Кими и Нандо в главата  Wink
Много силни Лотуси, Много силни Ферарита, малко "анонимни" Ред Були до сега, но... при тях никога не се знае  Whistling

Мдааа, това е въпроса  Thinking
Виж целия пост
# 79
Аз дадох гласът си за Алонсито,сега започват да видим,как ще се наредят  Thinking
Виж целия пост
# 80
Те започват, ама защо Марки се разхожда още неподготвен в бокса  Crazy

Оооо и Фетел и Розберг..., тези няма ли да се състезават днес  Crossing Arms и Лу и той  ooooh!
Виж целия пост
# 81
Още всички се размотават имат достатъчно време 17 минути  Mr. Green Crazy
Виж целия пост
# 82
Айдее, каква стана тя, кой с какви гуми кара  Crazy   Crazy   Crazy
Виж целия пост
# 83
Ми като се размотават и накрая нищо не им се разбира Crazy
Виж целия пост
# 84
Трагични са Макларъните  Confused
Виж целия пост
# 85
Аууу, Бътън на 2сек. от Алонсо  Crazy Какви са тези подобрения, които са си спретнали  Crazy
Виж целия пост
# 86
тукаааа съм, какви са клюките  Mr. Green
Виж целия пост
# 87
Големият губещ е Бътън, Перес се измъкна, а Лу го прецакаха да си използва новите гуми  Crossing Arms Това са клюките  Wink
Виж целия пост
# 88
 Mr. Green, мхм, ша ходим да "говорим" с Тото ли, Юле ..натам ли отиват нещата  Crazy

ма Лукчо, рейсинженер ли се е барнал за това състезание, че се настанил на стената  Mr. Green
Виж целия пост
# 89
Кога ще се разбере дали ще накажат Дино,тоя пък Марк той си беше на завоя да се изпари ли  Tired newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия