ФОРМУЛА 1 - сезон 2013 - ПОВЯРВАЙ и СПЕЧЕЛИ! - тема 2

  • 23 908
  • 732
# 90
риск печели, риск губи  Crazy
айде беееее, излизай теее

за Маса, след квалито ще се разбере какво ще го правят, ама почто сигурно ще го накажат  Whistling
Виж целия пост
# 91
Бравоооооооооооооо Нико  Party Party Party

за Маса, след квалито ще се разбере какво ще го правят, ама почто сигурно ще го накажат  Whistling

 Crossing Arms
Виж целия пост
# 92
ауууууу Бритни, ме разби
Браво на двамата, бравоооооо, вунда ба  Mr. Green
Виж целия пост
# 93
ъммм, как сме с гумите и стратегиите?  Whistling
щото не ми се иска пак да сме жертвали състезанието  Naughty
Виж целия пост
# 94
На това сладурче Нико всичко му прощавам!  smile3501
Виж целия пост
# 95
Бравооо на Мерцовете  Crazy
Анелка Тото няма вина, Лу си е виновен, че блокира гумите и си съсипа първата обиколка, но ако настояваш да разговаряме с директора, аз съм "за"  Crazy  Mr. Green
Манчев що не млъкне  Crossing Arms Утре Мерцовете ще ще пропаднат, утре Мерцовете ще пропаднат.... Ами ако спечелят какво ще стане  Thinking  Crossing Arms
Виж целия пост
# 96
Бени, усещам, че имаш слабост към руси главици  Crazy

Юле, абе, ний да отидем да "говорим" за всеки случай  Joy
Нека си говорят всички, утре така така са ни отписали, а дано ги изненадаме напук  Twisted Evil
Обаче, ми се струва че ще има разговори на няколко очи след конференцията ...и двамата пилоти, хем радостни, ама не до там ...
Виж целия пост
# 97
Анелка, и Мерцовете и Ред Булите използваха в квалито по- меките си гуми. Лотус и Ферари си караха според традициите- първо по- твърдите, после по- меките  Crazy  Mr. Green
Ще има игри със стратегиите утре. Лотусите и Фераритата си работят добре с всички типове гуми, а слабостите на Ред Бул и Мерц лъснаха, като решиха да прибегнат до алтернативи  Crazy
И все пак да се надяваме, че ще са по- добре от преди и няма да загубят много позиции през първия стинт утре  Peace
Аз си се ядосвам на Манчев, защото всеки спечелен пол от Нико или Лу е обяснен с хиляди условности, а всеки не спечелен от Ред Бул например е въпрос на "скрит потенциал" за състезанието  Whistling Ще видим утре  Crazy

А иначе пилотите ни как да сияят от щастие, като знаят, че карат 4-ти по сила болид и утре ги очаква яко "дране"  Crazy  Mr. Green
Виж целия пост
# 98
хммм, аз щях да почна да чета, обаче се загледах в ГП2, умрях от смях  Mr. Green ..ненормална работа, чаркове фърчат, няма сейфти кар, бутане яко  Mr. Green, луди гъби ...
сега почвам да разцъквам кво що са вършили от сутринта и мнения, после пак ще пиша  ...

Мани го Манчев, що му са връзваш. То така или иначе, не са много далеч от истината е че имаше "условности" покрай спечелването на пол ...да видим обаче дали има крачка напред в състезанията. За квалито вече сме добре  Crazy
Виж целия пост
# 99
хммм, аз щях да почна да чета, обаче се загледах в ГП2, умрях от смях  Mr. Green ..ненормална работа, чаркове фърчат, няма сейфти кар, бутане яко  Mr. Green, луди гъби ...
сега почвам да разцъквам кво що са вършили от сутринта и мнения, после пак ще пиша  ...

Мани го Манчев, що му са връзваш.То така или иначе, не са много далеч от истината е че имаше "условности" покрай спечелването на пол ...да видим обаче дали има крачка напред в състезанията. За квалито вече сме добре  Crazy

 hahaha  Joy  Joy  Joy

Това го знам, но истината понякога може да е мноооого дразнеща  Joy  Mr. Green
Аз изчезвам, утре ще чета за съдбата на Дино  Wink

Виж целия пост
# 100
резултати анкета:

Кой ще спечели квалификацията за ГП на Испания?
С.Фетел    - 1 (14.3%)
М.Уебър    - 0 (0%)
Ф.Алонсо    - 2 (28.6%)
Ф.Маса    - 0 (0%)
Д.Бътън    - 0 (0%)
С.Перес    - 0 (0%)
К.Райконен    - 2 (28.6%)
Р.Грожан    - 0 (0%)
Н.Розберг    - 0 (0%)
Л.Хамилтън    - 2 (28.6%)
Н.Хюлкенберг    - 0 (0%)
Е.Гутиерес    - 0 (0%)
П. ди Реста    - 0 (0%)
А.Сутил    - 0 (0%)
   

Общ брой гласове: 7
.......................................
амииии, 0% успеваемост, това само Бритни кат печели може да се постигне  Crazy


Маса е наказан с три места назад, заради блокиране на Уебър:
http://clubs1.bg/news/nakazani-za-masa-i-gutieres-27065


Можете да гласувате вече ... кой ще спечели състезанието  Mr. Green


Прословутия бас от преди 2 години, май станаха, вече е изпълнен:
Ричард Брансън като стюардеса!!!!!!


 Joy Joy
Виж целия пост
# 101
Е само това ли беше?
И за 2 минути се назландисва 2 години ...
Иначе   hahaha hahaha hahaha

Ето още снимки от събитието, хубави кракаи още Laughing
Виж целия пост
# 102
След наказанията наложени  от FIA стартовата решетка изглежда така:


Гласувах за Хамилтън, защото все си мисля, че тази седмица на'що момче Алонсо няма да може да се качи на най-високото стъпало... Дано ме опровергае.
Виж целия пост
# 103
Прословутия бас от преди 2 години, май станаха, вече е изпълнен:
Ричард Брансън като стюардеса!!!!!!


 Joy Joy


 hahaha   hahaha   hahaha   hahaha   hahaha   hahaha   hahaha   hahaha

Лелеееее, как ме развеселихте  Joy   Joy   Joy   Joy
Наистина страхотни крака  Crazy   Crazy   Crazy
Хубаво е човек да си държи на думата  Mr. Green Като знам, че и аз се хванах на бас за победителя от това състезание  smile3538  Mr. Green
За това гласувах за Кими  Whistling
Виж целия пост
# 104
Вижте, кой съм си качила на лаптопа за късмет   Crazy


Ще изпусна някаква част от състезанието  Twisted Evil, надявам се да се включа за финалната битка  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия