Остров Тасос - 5

  • 87 780
  • 748
# 480
Здравейте! Някой от вас да е ходил до Тасос на екскурзия за 3 дни с агенция с ваучер от колективното пазаруване? Rolling Eyes Ще се радвам да споделите мнение и да препоръчате фирма Grinning
Виж целия пост
# 481
Здравейте! Някой от вас да е ходил до Тасос на екскурзия за 3 дни с агенция с ваучер от колективното пазаруване? Rolling Eyes Ще се радвам да споделите мнение и да препоръчате фирма Grinning
да, ние ходихме с ваучери от Планет травел в Макриамос бунгалоус- хотела е супер, много ни хареса. Само, че 3 дни са прекалено малко.
Заслужава си за минимум 3-4 нощувки, според мен.
Виж целия пост
# 482
Тъй като все още съм на вълна море,ще споделя някои от морските ни снимки  Laughing
http://www.album.bg/inka091/albums/203804/

Виж целия пост
# 483
Тъй като все още съм на вълна море,ще споделя някои от морските ни снимки  Laughing
http://www.album.bg/inka091/albums/203804/


Inkа Прекрасни са...........
Виж целия пост
# 484
    Здравейте! За втора година ще почиваме в студия Порто в Скала Потамия, в темата прочетох че има пекарна наблизо.Може ли да ми обясните точно къде?
    Благодаря предварително!




пекарната и магазина за риба са по улицата която тръгва от площадчето пред рибарското пристанище нагоре по хълма
Виж целия пост
# 485
Здравейте Simple Smile
Интересува ме какви са цените на ферито в посока  - има ли разделение кола и джип. Ние сме с джип 3-ма възрастни и 1 дете. Също плаща ли се нещо за магистралата до Кавала?
Каква категория ни е автомобила според този сайт?
http://www.thassos-ferries.gr/bulgaria.html

Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 486
divna, за джип се плаща като за кола > 4,25м, т.е. 20 евро. За магистралата мисля, че имаше само 1 тол и таксата беше 2,40 евро.
Виж целия пост
# 487
На магистралата сме се качвали за кратко - от Кавала до изхода за Керамоти или обратно. Не сме плащали.
Виж целия пост
# 488
Ние обикновено пътуваме в тази посока не от София през Кулата, а от София през Свиленград, така че мога да кажа за магистралата в посока Алексанропули - Кавала. Там има една тол такса.
Иначе на ферито джипът се таксува колкото голяма кола, тоест над 4,25 м дължина.
Момичета, имам питане - някой от вас да е ползвал ферибота за Тасос от Александропули? Доколкото разбрах пътува около 2 часа и за голяма кола е 65 евро в едната посока. Мисълта ми е дали някой е пътувал по този начин и какви са феритата - добри, лоши, абе всякакво инфо ще ми е от полза. Имам предвид инфо от личен опит, а не да чета. С четене мога да се оправя и сама, но ако има някой наистина опитвал този вариант, ще ми бъде интересно да науча малко подробности. Simple Smile
Виж целия пост
# 489
страхотни снимки и аз ги разгледах, набелязах си таверна Саки!  Mr. Green 
не че обичам октопода, но предполагам има други вкусни рибни неща   chef

до тасос не съм пътувала от александропули, но съм пътувала до самотраки, който е много смотан, утрепан остров, но пък ферито беше страхотно и голямо. Не мисля, че за тасос ще пуснат малко, още повече, че е далече, за дългите маршрути са по-хубави ферита.
Виж целия пост
# 490
И аз си мисля, че няма да пуснат скапано фери. Но пък знам ли... Thinking
Виж целия пост
# 491
страхотни снимки и аз ги разгледах, набелязах си таверна Саки!  Mr. Green 
не че обичам октопода, но предполагам има други вкусни рибни неща   chef

до тасос не съм пътувала от александропули, но съм пътувала до самотраки, който е много смотан, утрепан остров, но пък ферито беше страхотно и голямо. Не мисля, че за тасос ще пуснат малко, още повече, че е далече, за дългите маршрути са по-хубави ферита.


 Joy Тъкмо бях започнала да разглеждам местенца на Самотраки , но след твоя коментар ще се замисля Wink)
Виж целия пост
# 492
хаха е, не, де...аз бях с родители тогава и може затова да имам това впечатление. има си своите места, но не е тип популярно луксозно местенце с много възможности...по-скоро природа и хипари и трева... Laughing
Виж целия пост
# 493
...и кози, и кози.  Mr. Green
Виж целия пост
# 494
Чудех се дали да пиша, но ще споделя, за да няма други в моето положение!
Бяхме направили резервация във вили Алмира. Когато присигнахме там, тази която отговаря за вилите - Елини, направи страхотен театър. Ах сега какво д аправим, те хората които бяха тук, детето болно в болница в кавала...ама аз имам място само за една вечер. ОК решаваме че нямаме избор и ще останем за една вечер. Ратоварваме и се настаняваме. И какво се оказва - във вилата има само 2 чаши, 2 вилици, няма кошче за боклук, да събираме боклука в торба и да си го изнасяме навън в казана. Няма сапун, няма шампоан....Е извинете много...Осовбодихме бунгалото. Сега сме на друго място. Но се наложи ектремно да търсим свободно място. За 4 човека в пиков сезон не е много лесно!
Най вероятно ще се върнем на Тасос, но не и във вили Алмира! Да Елини е много усмихната, но и страхотна артискта. Тези с болното дете - щастливи и доволни се натовариха на кола и заминаха на плаж. А малко преди това щастливо разпитваха за барбекюто...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия