Намаления 2013 - пролет

  • 100 886
  • 739
# 165
Някой знае ли кога има намаления в PARFOIS?
Виж целия пост
# 166
Вчера взех от кенвело в скай сити (Гео Милев) мъжки бермуди за 30 лв (много готино червено и тъмно синьо) и тениски за по 12-13 лв. Махнали са детския сектор, а този магазин ми е най-удобен.
Сайта им е под всякаква критика откъм наличности.
Виж целия пост
# 167
Някой знае ли кога има намаления в PARFOIS?

По спомени юли, но не съм 100% сигурна.

Аз си харесах чанта от там, но май няма да дочакам намаленията им.

Някой има ли впечатления от качеството на чантите им?
Виж целия пост
# 168
Някой знае ли кога има намаления в PARFOIS?

По спомени юли, но не съм 100% сигурна.

Аз си харесах чанта от там, но май няма да дочакам намаленията им.

Някой има ли впечатления от качеството на чантите им?
Не съм очарована от качеството  Heart Eyes На визия ги докарват , ама само това май.
Виж целия пост
# 169
Вчера взех от кенвело в скай сити (Гео Милев) мъжки бермуди за 30 лв (много готино червено и тъмно синьо) и тениски за по 12-13 лв. Махнали са детския сектор, а този магазин ми е най-удобен.
Сайта им е под всякаква критика откъм наличности.

Не че е по темата , но Кенвело май навсякъде са махнали детския сектор.Жалко!
Виж целия пост
# 170
Днес обикалях Сердика център, ама по-особени намаления по масовите магазини не видях, да не казвам, че няма ...
Виж целия пост
# 171
Малко спам, но обещах да се похваля. Благодарение на вас, момичета днес от щанда на Ипанема в Сити център-а се сдобих с желаните сандали Ипанема.

Не са намалени, та не е много по темата, но...цената им е 30лв.
От сезон на сезон, все по сушава работа откъм намаления... Tired
Виж целия пост
# 172
Страхотни са, ще ги потърся за дъщеря ми!!! Аз съм пълна със сандали и тази година няма да си купувам...освен, ако няма нещо супер изгодно в края на лятото!  Mr. Green
Виж целия пост
# 173
Някой знае ли кога има намаления в PARFOIS?

По спомени юли, но не съм 100% сигурна.

Аз си харесах чанта от там, но май няма да дочакам намаленията им.

Някой има ли впечатления от качеството на чантите им?
Не съм очарована от качеството  Heart Eyes На визия ги докарват , ама само това май.
Аз имам две чанти, обмислям покупка на трета. На едната кожата й се обели по ръбовете, на другата нищо й няма вече втора година. Има частично намаление в момента.
Виж целия пост
# 174
Малко извън темата, но много от чантите ми се прецакват заради обелени ръбове. Искаше ми се да ви питам, как ги опазвате , ако изобщо има някакъв начин да бъдат опазени ....... особенно светлите цветове
Виж целия пост
# 175
  bouquet записвам се да ви следя
Виж целия пост
# 176
Малко извън темата, но много от чантите ми се прецакват заради обелени ръбове. Искаше ми се да ви питам, как ги опазвате , ако изобщо има някакъв начин да бъдат опазени ....... особенно светлите цветове

Може би, начина е, да имаш достатъчно на брой чанти, така че, да не носиш една й съща два дни поред.

Не съм го пробвала, аз имам една чанта за есенно-зимния сезон и една за пролетно-летния Simple Smile
Виж целия пост
# 177
Вчера в H&M видях летни дрехи от миналата година,които си ги купих на намаление тогава за по 5 и 10 лв,сложени между новата колекция и то на реални цени(17,90лв и 39,90лв! Мошеници! Същото така мернах една тениска,която съм я купувала на сина ми от Солун много преди да отворят магазин тук в Бг....има няма преди 3-4 г.Опитват се да ни пробутат изостанали неща.......и то без намаление! Mr. Green
Виж целия пост
# 178
Вчера в H&M видях летни дрехи от миналата година,които си ги купих на намаление тогава за по 5 и 10 лв,сложени между новата колекция и то на реални цени(17,90лв и 39,90лв! Мошеници! Същото така мернах една тениска,която съм я купувала на сина ми от Солун много преди да отворят магазин тук в Бг....има няма преди 3-4 г.Опитват се да ни пробутат изостанали неща.......и то без намаление! Mr. Green


Подкрепям +1 Peace..даже подобно нещо бях писала в тази или предната тема. Whistling
Виж целия пост
# 179
По повод чантите - аз си ожулвам ръбовете , защото не внимавам ... - редовно обирам разни ръбове на сгради или влизам в колата с чантата на рамо и така ...
Относно Н&M - аз отдавна съм ги забранила ... Тук в БГ е пълно с боклуци изостанали от преди години . В момента имат в магазина тениските , които съм купувала на сина ми от Швейцария преди 3-4 години  Confused Затова и много стоки нямат поредна номерация ...

В Уайкики в Сердика имаше много намалени детски дрешки . Тениски 10лв., анцузи 10лв., дънки 20лв. Основно гледах за момчета и съм много доволна .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия