Намаления 2013 - пролет

  • 100 886
  • 739
# 225
Това съобщение са го публикували Дебенамс днес във фейсбук:

"Готови ли сте за лятото?Ще откриете -25% отстъпка на почти всички артикули в Дебенамс. От днес, само за 6 дни. Търсете слънчевия жълт цвят Simple Smile"

Ако някой от вас има време да провери и да сподели дали си заслужава????
Виж целия пост
# 226
В Mothercare от днес има 20% намаление на детските дрехи и играчки.
Виж целия пост
# 227
Мамите с опит да споделят кои бебешки/детски сандалки са добри и в момента намалени? Има ли такива?

И аз се присъединявам към този въпрос  Simple Smile
Виж целия пост
# 228
Мамите с опит да споделят кои бебешки/детски сандалки са добри и в момента намалени? Има ли такива?

И аз се присъединявам към този въпрос  Simple Smile
Миналата седмица купихме момчешки сандали от ест. кожа на КиК от аутлет центъра до Метро. Цената беше около 35 лв.
Виж целия пост
# 229
За детски сандали от КиК не съм доволна от качеството и затова предпочитам геокс, при намаления, разбира се.
Виж целия пост
# 230
Геокс и при намаление са си 100 лв..
Виж целия пост
# 231
Има хубави детски модели на Найк и Адидас в Аутлета зад Метро, за малкия взех сандали Найк за 40 лв, много леки и еластични.
Виж целия пост
# 232
Геокс и при намаление са си 100 лв..
оо, това не е вярно, децата ми носят ОСНОВНО Геокс- на намаления цените са около 50 до 60 лв. , което даже идва май по-евтино и от КиК, новата колекция. за Сердика център мога да кажа, че дори има единични бройки останали по 1 номер само, и цена дори под 50лв. само за да ги изчистят. Както няколко пъти съм казвала тук- трябва да вдигате всяка една обувка, за да гледате цената, защото всеки чифт е с индивидуална такава Peace
Виж целия пост
# 233
Много благодаря за мненията за детските сандалки!!!
Виж целия пост
# 234
Има хубави детски модели на Найк и Адидас в Аутлета зад Метро, за малкия взех сандали Найк за 40 лв, много леки и еластични.

Не са много намалени- аз съм харесала едни адидас в хюманик за 40лв без намаление Peace
Виж целия пост
# 235
Leninka, сандалки ли? Ще се разходя да поогледам, аз за обувки все в Аутлета ходя, а не съм им проверявала цените в другите магазини Peace
Виж целия пост
# 236
Има хубави детски модели на Найк и Адидас в Аутлета зад Метро, за малкия взех сандали Найк за 40 лв, много леки и еластични.

Не са много намалени- аз съм харесала едни адидас в хюманик за 40лв без намаление Peace

В Аутлета на Околовръсното ги гледах на 26 лв. Peace
Виж целия пост
# 237
Я покажете за какъв модел става въпрос Grinning Тотално бях забравила за Аутлета на Адидас на околовръстното, има ли избор на маратонки детски там?
Виж целия пост
# 238
Тези сандалки на Адидас ги пускат всяко лято. Аз не ги харесвам, защото са изцяло от гума. За мен това са направо джапанки.  Имахме такива преди време, сега предпочитам такива с твърда подметка - Адидас имат и такива. Миналата седмица ги купих, но за съжаление без намаление, не знам после какви номера ще останат, а и сега ни трябват. Peace
Виж целия пост
# 239
Тотално оспамихме вече, но предполагам за такъв тип става въпрос: http://www.sportsdirect.com/adidas-akwah-8-infants-sandals-22600 … ?colcode=22600618 ? Аз взех такива, но в друг цвят, защото предпочитам да са му предпразени пръстчетата ( все нещо кара Twisted Evil) http://www.sportsdirect.com/nike-sunray-protect-sandals-infant-boys-226025 . Ако има обаче маратонки ще се разходя да огледам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия