Намаления 2013 - пролет

  • 100 885
  • 739
# 270
В ХМ намалението юни или юли беше ?
Миналата година беше юни - бяхме купили подарък за 23 юни на едно детенце от там.
Виж целия пост
# 271
В Манго някой да знае ,кога ще има намаления?На сайта им е отбелязано 30% OFF ,но нещо не мога да се ориентирам явно аз .. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 272
Аз да се запиша да ви следя Simple Smile
Виж целия пост
# 273
В ХМ намалението юни или юли беше ?
Миналата година беше юни - бяхме купили подарък за 23 юни на едно детенце от там.

Вчера във ФБ публикуваха това, но не знам дали не е нещо минимално:

H&M
Нашите Летни оферти започват днес: ризи и блузи за 9,90 вместо 17,90 лв., рокли и суитчъри за 24,90 вместо 59,90 лв., шалове за 9,90, м.ризи от 24,90 вместо 44,90 лв. и мн. други летни предложения.
Очакваме ви
Виж целия пост
# 274
В ХМ намалението юни или юли беше ?
Миналата година беше юни - бяхме купили подарък за 23 юни на едно детенце от там.

Вчера във ФБ публикуваха това, но не знам дали не е нещо минимално:

H&M
Нашите Летни оферти започват днес: ризи и блузи за 9,90 вместо 17,90 лв., рокли и суитчъри за 24,90 вместо 59,90 лв., шалове за 9,90, м.ризи от 24,90 вместо 44,90 лв. и мн. други летни предложения.
Очакваме ви

в MALL OF SOFIA има малко намалени неща, поне от мъжките, мисля че на входа имаше табелка за ново намаление от 13-19 юни... за сега почти нормални цени
Виж целия пост
# 275
И се записвам към чакащите намаление в ХМ и Уайкикито  Flutter
Виж целия пост
# 276
А в Бенетон кога започват намаленията?Харесала съм няколко неща и чакам...
Виж целия пост
# 277
И аз чакам Бенетон  Grinning
Виж целия пост
# 278
намаленията в caliope i teranova кога започват ?
Виж целия пост
# 279
намаленията в caliope i кога започват ?

в teranova има вече на някои неща
Виж целия пост
# 280
Next - а от The Mall дали е преместен някъде?
Виж целия пост
# 281
Next - а от The Mall дали е преместен някъде?
Момичетата по-назад в темата коментираха, че затварят и няма да отварят друг магазин.
Виж целия пост
# 282
Търся си изгодни летни сандали с каишки - с плътен нисък ток или с тъничка платформа. Някой да е виждал някъде в София?
Виж целия пост
# 283
Да не казвам навсякъде, ама има много такива модели по магазините, най-различни. Simple Smile
Виж целия пост
# 284
Здравейте момичета Simple Smile Някой помни ли миналата година кога започнаха намаленията на Зара?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия