Намаления 2013 - пролет

  • 100 885
  • 739
# 360
В метро ще има уикенд със до 74% намаление, ще има предварително нощно пазаруване от 00 до 06ч
http://www.metro.bg/public/bg/Home/METRO_Offers/Orange+weekend
Виж целия пост
# 361
Във Fashion Gallery има зверски намаления, включително на Зара.

къде е това?

да не е аутлет?  Peace
Нещо като аутлет е, да. Само че смесват марки, продават и обувки, чанти, бански, слънчеви очила... Абе, сбироток.. Ама има какво да се избере... Или поне имаше, като ходих последно, ама и опашката си я биваше.
 Не намерих линк, но имат магазини на "Г.М. Димитров", близо до х-л "Вега" и до метростанция "Люлин". Вчера получих SMS, че намаленията са още по-големи, но са само до 18.06.

Виж целия пост
# 362
Някой има ли наблюдения как е положението в сердика? Започнали ли са вече намаленията? Струва ли си да се ходи?

Хубав уикенд  bouquet
Виж целия пост
# 363
Някой има ли наблюдения как е положението в сердика? Започнали ли са вече намаленията? Струва ли си да се ходи?

Хубав уикенд  bouquet

почнали са, но са 20 до 30 % в повечето магазини  Peace
Виж целия пост
# 364
до -30% в Алдо, -40% на пролетната колекция в ГАП, в Зара и ко няма нищо, от днес в Дъ Мол. Simple Smile В П&К наистина не всичко е намалено и трябва да се гледа етикета. Аз бях харесала един зимен панталон, ама днес го нямаше, някой ме е изпреварил. Mr. Green И ме е яд, че не си получих ваучерите и покана по пощата. Crossing Arms
Виж целия пост
# 365
До 55% намаление в House в Сердика. 20,30% в Cropp. Някакви намаления и в Reserved на долния етаж имаше някаква намаления, ама нищо интересно  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 366
В Reserve имаше намалени неща, в александра също, в орсе все още няма, а там има интересни неща  Embarassed Общо взето нищо интересно, взех си едно якенце от александра, за да не си тръгвам с празни ръце  Laughing

За обувки - в gianni има също намаление с около 20лв на чифт
Виж целия пост
# 367
до -30% в Алдо, -40% на пролетната колекция в ГАП, в Зара и ко няма нищо, от днес в Дъ Мол. Simple Smile В П&К наистина не всичко е намалено и трябва да се гледа етикета. Аз бях харесала един зимен панталон, ама днес го нямаше, някой ме е изпреварил. Mr. Green И ме е яд, че не си получих ваучерите и покана по пощата. Crossing Arms


Това за Зара само в Дъ мол ли е или по всички молове  в страната?? newsm78
Виж целия пост
# 368
Някаква информация за намаления в Орсей или Уайкики?
Виж целия пост
# 369
до -30% в Алдо, -40% на пролетната колекция в ГАП, в Зара и ко няма нищо, от днес в Дъ Мол. Simple Smile В П&К наистина не всичко е намалено и трябва да се гледа етикета. Аз бях харесала един зимен панталон, ама днес го нямаше, някой ме е изпреварил. Mr. Green И ме е яд, че не си получих ваучерите и покана по пощата. Crossing Arms


Това за Зара само в Дъ мол ли е или по всички молове  в страната?? newsm78

Ами никой не е писал, че има намаление в Зара, тъй че е за всички. Simple Smile
Виж целия пост
# 370
от днес в Сердика- в Зара няма намаление, В Уайкики- само частично, в Бенетон- -30% и беше пълно с хора, от там напазарих за сина ми ,имаше много неща за момчета 5-6-7-8г
Виж целия пост
# 371
Просто така съм се настървила на Зара, че даже и прочитам нещата погрешно Joy ooooh!
Ще чакаме още, миналата година намалението беше в края на юни.  Peace ще дебна Twisted Evil
Виж целия пост
# 372
В "Дика" кога започват намаленията?
Виж целия пост
# 373
Caliope -50%,до колкото видях почти на всичко и Deichmann-50% на избрани артикули. Това видях днес , но нищо впечатляващо Tired
Виж целия пост
# 374
Моля някой ако чуе нещо за намаления в Massimo Dutti, да пише, че много ги чакам:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия