Пазаруване от taobao.com - китайски реплики (№2)

  • 75 677
  • 738
# 300
И аз много си ги харесвам, даже и блузки , дето имат такъв цвят съм си взела, едната е даже от таобаото, пак адидас, но ми е малко малка в момнта, че съм качила някое и друго кило   #Cussing out ако си ги вземеш и носиш S, и ти хареса, може да ти я дам на цена, на която съм я купила, ще ти направя скрийншот от мисъртаото  Peace

п.п. ето я http://www.mistertao.com/taobao-products/taobao-item-19765263712.html
сивата
Много е  хубава,благодаря, но носех S  Mr. Green , сега съм на Мка Sad  Cry
Виж целия пост
# 301
Сигурна ли си,че просто МистърТао не ти е превел грешно цветовете? Вече споменах,че от съпорта ми признаха с половин уста,че се случва понякога цветовете да не се превеждат правилно.Случвало ми се е понякога въобще да не ги превежда-всичко друго превежда,но цветовете са си на китайски.
Иначе и аз им писах за картите - WebMoney и Qiwi не са за всеки.Преди са имали ПейПал но са го махнали като опция.
Кой сайт ползвате за сингапурските-някакви странни резултати ми изкарва за тракинга за чантата в тези,които аз ползвам?
А да съдружника ми е нисък (за мъж)-някъде 1.68 е, и си е харесал много една волейболистка...таа помоли ме да му взема http://item.taobao.com/item.htm?id=15350840060 . Та купих му 2 броя както поиска , но сега като се загледах са ми дали грамаж близо 800гр. за 4-те стелки и кутията...  Shocked
700 гр. ми изкарва,че ми е един пуловер с кутията.
Като дойдат нещата ще снимам с камера как го оставям на електронния кантар.Имам съмнения,че на товарителницата дори нещата ще са поне по 100-150 грама по-леки.
Някой хващал ли го е да лъжат с грамажа?
Виж целия пост
# 302
Aз последния път като взимах поръчка и мерех, разликата беше 3 грама.
А това, че  нещо остава на китайски не е ли от гугъл преводача? Нали всъщност той превежда. Но аз така или иначе им давам цветовете направо на китайски, както са в таобаото, да не стават сакатлъци Simple Smile

А за тези стелки и в коментарите пише, че са тежки. Аз се зачетох, защото отдавна търся някакви по-ергономични стелки за приятеля ми.
Виж целия пост
# 303
Нали всъщност той превежда. Но аз така или иначе им давам цветовете направо на китайски, както са в таобаото, да не стават сакатлъци Simple Smile

А за тези стелки и в коментарите пише, че са тежки. Аз се зачетох, защото отдавна търся някакви по-ергономични стелки за приятеля ми.

Това с цветовете е мистерия малко-от снимките на изкуствена светлина на която ги снимат не можеш да придобиеш на 100% представа за истинския цвят на дадения артикул.

"Използвайте, и аз се чувствам много добре, много мека степинг, ходене много удобно, че е малко по-малко по-тежки. ."

Аз не го разбирам като тежки.
А приятеля ти му търсиш стелки за повдигане на ръста,или нещо не те разбрах  Thinking.
Смешното е , че Флюбения с тези стелки ще е 1.77-1.78 максимум , а тя мацката е толкова с балеринки-като си сложи токове пак ще е с половин глава над него , има лИбоФФ какво да правиш  Laughing
Виж целия пост
# 304
Преди няколко дни и аз пуснах първата си поръчка.На главната страница отляво са сложили съобщение за кредитните карти.До колкото разбрах с карта ще може директно да се плаща,без да се добавят пари към акаунта. Rolling Eyes Ще видя какво ще ми отговорят на съобщението за картите Visa.Който разбира английския по добре,да преведе.Също така може да си проверявате дали от MisterTao са ви поръчали нещата точно от вашия линк,какъв цвят,номер,цената на която са го купили.На страницата на продукта които сте си поръчали(в TaoBao),до оценките на продукта,другата графа.Преводача ми го превежда
ТРАНЗАКЦИОННИТЕ RECORDS.Там ги има всичките продажби на продукта.Слагам снимка,моля да ме извините,ако нещо съм сбъркала при качването на снимката  Wink



http://postimg.org/image/kxpl9gyhv/


Акаунта на MisterTao на снимката е  m ** 5 ,но забелязах,че на друг мой продукт е  m ** 3,явно тези които им пускат поръчките към TaoBao са с различен номер.Но и по датата също може да се ориентираш. Simple Smile

Някой да е срещал тези обувки в TaoBao
http://www.aliexpress.com/item/13-spring-shoes-multicolour-cutou … at/822009425.html
Виж целия пост
# 305
Нали всъщност той превежда. Но аз така или иначе им давам цветовете направо на китайски, както са в таобаото, да не стават сакатлъци Simple Smile

А за тези стелки и в коментарите пише, че са тежки. Аз се зачетох, защото отдавна търся някакви по-ергономични стелки за приятеля ми.

Това с цветовете е мистерия малко-от снимките на изкуствена светлина на която ги снимат не можеш да придобиеш на 100% представа за истинския цвят на дадения артикул.

"Използвайте, и аз се чувствам много добре, много мека степинг, ходене много удобно, че е малко по-малко по-тежки. ."

Аз не го разбирам като тежки.
А приятеля ти му търсиш стелки за повдигане на ръста,или нещо не те разбрах  Thinking.
Смешното е , че Флюбения с тези стелки ще е 1.77-1.78 максимум , а тя мацката е толкова с балеринки-като си сложи токове пак ще е с половин глава над него , има лИбоФФ какво да правиш  Laughing

 Joy ама аз не разбрах, че са за повдигане, търся му някакви ергономични, нали ги има някакви специални такива ,че нещо от едната страна на кръста го наболява и отива към крака.
И още един коментар има "Са добри, но малко тежък" Grinning

ralimk, ценно инфо   bouquet
Виж целия пост
# 306
Да става с карта вече директно.Надписа го имаше , но до преди 1/2 час не работеше.Вече като му дадеш да си платиш на артикула 2-то плащане те прехвърля към ВИЗА и МастерКард.
 Peace
Виж целия пост
# 307
аз пак за въпроса за връщане на 40% от межд.транспорт. Пишат ми, че автоматично ми били дали това намаление. Аз им пиша, че и сега по калкулатора излиза същата сума и не виждам къде е намалението и, че или аз или те не могат да смятат. Накрая те ми пишат

thanks for your message, we did offer the 40% discount for you, however you don't believe in us, sky
Има ли някой с върнати 40% и да ги мъча ли още или няма смисъл? Аз си казвам моето, те повтарят пак тяхното.
Виж целия пост
# 308
На мен ми отговориха,че 40% били само за EMS...
Такава тъпотия са ми написали за 50% намаление от 1-та комисионна,че....
Най-добрата консултация и подробни обяснения съм получавал от съпорт с ник Delia.Ding .

МНОГО ВАЖНО
Забелязах че ако имате неща в склада дошли,които трябва да платите , ако платите по новия начин т.е. за всяко задължение по отделно с карта - маха по $2.40 на задължение.
На задължение ми седи $6.91 но като му дадох да платя с карта ми го намали на $4.49 . Не намаля с % , а на всяко плащане с по $2.40.
Пробвайте са си платите - може да е бъг,който да премахнат всеки момент.Не знам дали става и за нови покупки. Peace
Виж целия пост
# 309
Да, вече директно от картата ще плащаме, няма да зареждаме баланс, което май е по-добре.
WaltherP99, получи ли ми ЛС, че нета яко ми прекъсва и  5 пъти не можах да пратя нищо, виж дали си получил.
Виж целия пост
# 310
Да аз вече платих от картата  Peace
Пробвахте ли това,което споменах-дали работи още? Ако нямате пари  в сметката в МистърТао и вече имате неща,които са в склада и се опитате да ги платите всяка от тях я намаля с $2.40 . Според  мен е бъг  Thinking
Интересното е,че в акаунта ми даваше цените - $6.91,$20.35,$15.58 и $21.32 , но след като натиснах плати и вече при избора с какво да платя всяка от сумите беше намалена с $2.4.
Пробвайте ако имате неща в склада-дали още работи..
 
Виж целия пост
# 311
Преди няколко дни и аз пуснах първата си поръчка.На главната страница отляво са сложили съобщение за кредитните карти.До колкото разбрах с карта ще може директно да се плаща,без да се добавят пари към акаунта. Rolling Eyes Ще видя какво ще ми отговорят на съобщението за картите Visa.Който разбира английския по добре,да преведе.Също така може да си проверявате дали от MisterTao са ви поръчали нещата точно от вашия линк,какъв цвят,номер,цената на която са го купили.На страницата на продукта които сте си поръчали(в TaoBao),до оценките на продукта,другата графа.Преводача ми го превежда
ТРАНЗАКЦИОННИТЕ RECORDS.Там ги има всичките продажби на продукта.Слагам снимка,моля да ме извините,ако нещо съм сбъркала при качването на снимката  Wink



http://postimg.org/image/kxpl9gyhv/


Акаунта на MisterTao на снимката е  m ** 5 ,но забелязах,че на друг мой продукт е  m ** 3,явно тези които им пускат поръчките към TaoBao са с различен номер.Но и по датата също може да се ориентираш. Simple Smile

Някой да е срещал тези обувки в TaoBao
http://www.aliexpress.com/item/13-spring-shoes-multicolour-cutou … at/822009425.html

Браво ralimk  за снимката и аз така си проверявам дали така са ми закупили продукта от съответния търговец,това са им двата ника в ТАОБАО при закупуване  m**5 VIP i m**3 VIP.Досега всичко е било точно и не са ме подвеждали.

Oтносно плащането с карти ,наистина има проблем тези два дни с прехвърлянето, имам доста поръчки за второ плащане и дано да го оправят по бързо.....

Относно 40% отстъпка при доставка,тя е била само и винаги за EMS пратките,няма за какво да спорите с тях за това...
Виж целия пост
# 312
аз пак за въпроса за връщане на 40% от межд.транспорт. Пишат ми, че автоматично ми били дали това намаление. Аз им пиша, че и сега по калкулатора излиза същата сума и не виждам къде е намалението и, че или аз или те не могат да смятат. Накрая те ми пишат

thanks for your message, we did offer the 40% discount for you, however you don't believe in us, sky
Има ли някой с върнати 40% и да ги мъча ли още или няма смисъл? Аз си казвам моето, те повтарят пак тяхното.

Намалението е само за ЕМС не се мъчете!!!!
Виж целия пост
# 313
Oтносно плащането с карти ,наистина има проблем тези два дни с прехвърлянето, имам доста поръчки за второ плащане и дано да го оправят по бързо.....

 Wink
Прочете ли какво написах в последните си постове? Вече се плаща всеки артикул отделно.Имаш примерно $25 да плащаш за пратка от склада-плащаш си си с картата.Вече ще се плаща 1 по 1-няма да им вкарване на пари в акаунта на МистърТао.Това вече работи-платих си 4 "втори" плащания вече.
Виж дали още работи това,което описах и дали още намаля по $2.40 на плащане,ако нямаш пари в акаунта.
Виж целия пост
# 314
Аз в момента се опитвам да платя, но не става ..Колкото до цветовете аз продължавам да твърдя, че те не са в час..все едно на зеленото да казват синьо и на синьото зелено така се получи и с прасковата и розовото..Аз като правя поръчка пиша и съобщение точно какъв цвят и размер искам за да няма изненади, но не съм очаквала това... ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия