Квилинг за маниаци - тема 7

  • 144 733
  • 471
# 240
moriache чудесно е а рамката направо ме разбива
Виж целия пост
# 241
moriache чудесно е а рамката направо ме разбива


Като я гледам тая рамка и си мисля, колко ли нощи не е спала...  bouquet
Виж целия пост
# 242
Какво  е  една  рамка, нали  сме  квилинг  маниаци    Joy
Виж целия пост
# 243
Ето защо трябват много лентички! (визирам рамката)
И цветята са хубави - добра композиция си направила.

И аз си режа лентичките - с шредерче. Режа от всякакъв грамаж и хартии и картони - водещ обикновено ми е цветът.
Виж целия пост
# 244
След 3-годишна пауза отново надзъртам в темата за квилинга. Момичета, ще ви помоля за помощ. Искам да си купя шредер, за да мога да си режа лентичките. Досега ползвах готови или си ги режех сама. Но сега вече имам доста свободно време и мога по-сериозно да се захвана с квилинга.
Да ми дадете съвети към каква машинка да се ориентирам. Повечето шредери са за ленти около 7 мм, което е доста широко (гледах тук какво предлагат).
Ще съм благодарна за всяка информация.
П.П. Последното ми творение бе украса с квилинг на стъклен съд.
Виж целия пост
# 245
moriache, лентите от 80гр. как се държат? Не са ли много тънички? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 246
moriache, лентите от 80гр. как се държат? Не са ли много тънички? Rolling Eyes

Аз използвам предимно лентички от 80 гр. хартия, защото се моделира най-лесно - много ми е удобна за работа.
Виж целия пост
# 247
Повечето  ми  неща  са  направени  с  хартия  от  80  гр.  Както  е  писала  Sheilya  моделира  се  по-лесно,  а  и  са  си устойчиви.  Режа  ленти  по   3  мм  или  по  7 мм.  Даже  ми  се  струва,  че  хартията  с  по-голям  грамаж  идва  груба  за  по-нежни  нещица.
Виж целия пост
# 248
Тънички са 80 грамовите, но седят много нежно. С тях обаче е по-трудно да се запази добрият рисунък и по-често "излизат" от желаната крива. 

Моето шредерче е такова. Купено е от ибей преди няколко години. Много съм доволна - на USB e. Лентичките са 3мм.
Напиши в търсачката "мини-шредер".
Виж целия пост
# 249
Te4eto, благодаря! Ще потърся в нета.
Виж целия пост
# 250
Здравейте момичета! Записвам се и аз с мое творение Simple Smile
Занимавам се съвсем от скоро, но с голям ентусиазъм...Успех и вдъхновение на всички вас!
Виж целия пост
# 251
 Angel^wings  много е  красиво  творението  ти.  Продължавай  все  така.
Виж целия пост
# 252
Здравейте момичета! Записвам се и аз с мое творение Simple Smile
Занимавам се съвсем от скоро, но с голям ентусиазъм...Успех и вдъхновение на всички вас!


Поздравления, Angel^wings!
Освен много ентусиазъм, виждам и много талант в прекрасното ти произведение! smile3501
Виж целия пост
# 253
Angel^wings  не ми казвай че това е първото ти произведение че ще падна - страхотно е!
Виж целия пост
# 254
Използвах малко квилинг елементи за украса:
http://yanadg.snimka.bg/hobby/ukrasi.810081.32846665
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия