На екскурзия в Малта?

  • 143 276
  • 845
# 300
Да, права си. Мое е недоглеждането!

Навсякъде има места за хапване, с изключение на Комино. Дори на Синия прозорец имаше някакви лавки.

П.П. Когато идете във Виктория (Гозо) намерете туристическия информационен център. Хората там са много любезни, ще ви кажат какво да посетите и как най-бързо да стигнете, включително и номерата на автобусите, които ще ви трябват, ако решите все пак да сте с градски транспорт. На Гозо градският транспорт е с една идея по-бърз.  Grinning
Виж целия пост
# 301
Добро място за хапване на Гозо е Шленди. Има много приятни ресторантчета с морска храна, но нямам представа как стоят нещата с придвижването до там с градски транспорт, ние бяхме с рент-а-кар.
Виж целия пост
# 302
Момичета, много ви благодаря Simple Smile))
Надявам се времето да ни стигне за програмата, която съм изготвила Simple Smile)
Ако се сещате за още нещо, което бихме могли да посетим или нещо от планираното да заменим с друго - пишете  Hug
Виж целия пост
# 303
Момичета, а как стои въпроса с контактите в Малта?
Виж целия пост
# 304
в моя хотел си беше европейски
Виж целия пост
# 305
Ние си носехме адаптор, но в хотела даваха срещу депозит от две евро.
Виж целия пост
# 306
Ние бяхме в апартамент под наем и нямаше нито един европейски контакт. Не го бяхме предвидили. Имаше само един адаптор, но в някои от контактите влизаха някои щепсели.
Виж целия пост
# 307
И в моя хотел контакитте си бяха европейски.
Виж целия пост
# 308
Момичета, много ви благодаря Simple Smile))
Надявам се времето да ни стигне за програмата, която съм изготвила Simple Smile)
Ако се сещате за още нещо, което бихме могли да посетим или нещо от планираното да заменим с друго - пишете  Hug

Може да видиш още идеи тук http://saveti.bg/malta-i-gozo-zabelejitelnosti/ . Описала съм всичко възможно най-подробно, дано да ти е полезно.  Simple Smile
Виж целия пост
# 309
Много благодаря за пътеписите, изчетох ги с интерес! Peace

Дали ще е голяма загуба ако пропуснем Синята пещера... че май ни идва доста отдалечено от другите забележителности...

И също на кой плаж е добре да се попечем и поплуваме - Рамла в Гозо или Синята лагуна в Комино?
Виж целия пост
# 310
Много благодаря за пътеписите, изчетох ги с интерес! Peace

Дали ще е голяма загуба ако пропуснем Синята пещера... че май ни идва доста отдалечено от другите забележителности...

И също на кой плаж е добре да се попечем и поплуваме - Рамла в Гозо или Синята лагуна в Комино?

не съм била на Рамла, но мисля че ще е по-добре там. На Синята лагуна беше огромна тъпканица, а плажчето е миниатюрно  Peace
Виж целия пост
# 311
Мелиеха също е много хубав плаж, можете да го съчетаете с Попай или Комино...
Виж целия пост
# 312
Значи има плажове все пак? И даже на някои казвате "много хубави". Аз почти се отказах да ходя за лятна ваканция. Да подновявам ли идеята?
Виж целия пост
# 313
 Shocked Laughing newsm78
Виж целия пост
# 314
Значи има плажове все пак? И даже на някои казвате "много хубави". Аз почти се отказах да ходя за лятна ваканция. Да подновявам ли идеята?
Доколкото си спомням става въпрос за групичка, която иска предимно плажна почивка. Ако аз бях организатор на това пътуване, не бих рискувала, защото, ако искате да ходите всеки ден на плаж, това означава пътуване с автобус в 2-те посоки, билети, на плажа - може би и разходи за шезлонг, чадър... Както вече беше писано - Малта е дестинация за съчетан туризъм - история, природа, плаж.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия