Вики е 15,500 и 96 см. Едричка е , но и двамата сме едри така че. Яде добре, но хапва и боклуци понякога

Ета е 11кг. на 90 см. добре си е, кога яде кога не яде, вече спрях да се впрягам...
на 10 май. Малкият е 2900 кг и 49 см. Двамата са добре и очакват скоро да ги изпишат!
на 10 май. Малкият е 2900 кг и 49 см. Двамата са добре и очакват скоро да ги изпишат!
Клече, честит да ви е Борис!
Честито на мама Клече, жив и здрав да е Бобито...
А за спората, отсега съм се зарекла да я насочвам много и да я побутвам да спортува.

то да се смееш ли да плачеш ли. Както и амнезия казва, при повечето НЕ е ген, а е липса на двигателна култура! 
честито бебче! Да е жив и здрав Борис, много щастие и радост да ви носи! Бързо възстановяване на теб! 

))



В петък го измерихме, че си вадихме медицински сертификати. Препоръчани теми