Бубе, на теб са ти се подкосили краката, а мен такова спокойствие ме е обзело, чак се чудя на себе си. Абсолютно нищо нямам приготвено. Но Клече сигурно си е усещала, защото няколко пъти в отчетната каза на всички, че багажът за болницата трябва вече да е стегнат (аз още не съм, да не говорим, че нощница не съм си купила). С Дария се бях настроила, че ще родя по Нова година, а я преносих с 6 дни. Сега пък съм решила, че няма да се роди преди термина
Емили,

Да се присъединя към Инка, много ме дразнят разни такива. И не е само по площадките. Дария е като магнит - само си върви и постоянно я черпят с разни работи. Онзи ден се тръшка да влезе с мен в магазин за дрехи, аз и викам "Да знаеш, че тук няма бонбони", а продавачката вика "Ти ще кажеш" и вади торбичка с бонбони

Благодаря за 

