Вънка жега е голяма, ЯНУАРЧЕ мира няма!

  • 28 294
  • 723
# 225
Честито на Клече, Честито и на леля Зайка, да са живи и здрави бебоците!!!
Бубе, на теб са ти се подкосили краката, а мен такова спокойствие ме е обзело, чак се чудя на себе си. Абсолютно нищо нямам приготвено. Но Клече сигурно си е усещала, защото няколко пъти в отчетната каза на всички, че багажът за болницата трябва вече да е стегнат (аз още не съм, да не говорим, че нощница не съм си купила). С Дария се бях настроила, че ще родя по Нова година, а я преносих с 6 дни. Сега пък съм решила, че няма да се роди преди термина

ЕмилиHug

Да се присъединя към Инка, много ме дразнят разни такива. И не е само по площадките. Дария е като магнит - само си върви и постоянно я черпят с разни работи. Онзи ден се тръшка да влезе с мен в магазин за дрехи, аз и викам "Да знаеш, че тук няма бонбони", а продавачката вика "Ти ще кажеш" и вади торбичка с бонбони
Виж целия пост
# 226
Клече, честито бебе Борис! Да ти е живо и здраво! Това ми е от любимите имена ма момче.
Виж целия пост
# 227
Клече, нека ти е здраво момченцето! Ники как е?
Виж целия пост
# 228
Емили  Hug бързо да ти минава окото и без последствия. Иначе моите и двамата са така - каката особено напоследък всяка втора дума и е не , няма или не искам. И той повтаря след нея.  ooooh!

Мама зайка да ви е жива и здрава племенницата и много да ви радва.

Дейзи влизаме и ние с Нати да му купя шапка и той не ми позволи да пробваме- и познайте - лелята го почерпи с близалка. Последва пробване без съпротива и си закупихме шапка в крайна сметка  Confused

Хубава вечер и здраве от нас.
Виж целия пост
# 229
ей, забравихме да честитим на какче!
честит рожден ден! да си жива и здрава, много весела, щастлива и обичана!
Виж целия пост
# 230
Честит Рожден Ден на Какче! Hug Бъди здрава, щастлива, обичана и винаги с любимите си хора!

ЕлчHug казаха ми, че до дни трябва да зарастне!  Praynig Благодаря за  Hug момичета!
Виж целия пост
# 231
Честито момченце Борис на Клече! Да им е живо и здраво!  Hug

Честита племенница на Дани! Да расте здрава и красива!   bouquet

Честит рожден ден на какче! Да си жива и здрава, много щастлива и много обичана!   bouquet

Емили, много кофти случка е това с окото! Бързо да ти се оправя и дано този период при Сами мине по-скоро и без много поражения!  Hug Ако помниш и аз бях пострадала с окото, но за щастие се отървах само със синина - Зори ми беше ударила една глава в окото и видях звезди посред бял ден...  ooooh! После ходих синя една седмица и хората ме гледаха съжалително...  Mr. Green
Ах, тези деца...

Виж целия пост
# 232
Честит рожден ден, Какче! Много Радост и Любов да има в живота ти!  smile3525  ura newsm38
Виж целия пост
# 233
Ей, момичета, много ви благодаря! Имах много хубав ден, чух се с любими хора, с които за жалост не се виждаме често! Вечерта се събрахме най- близките хора, а Вики цял ден ми пее песнички! Heart Eyes
По принцип на рожденния ми ден се натоварвам, но сега ми е добре! Mr. Green
Честито момченце и на клече! Много ме зарадва новината! Да е жив и здрав Борис и да е голям късметлия! Heart Eyes
Честита племенница и на Зайка! Да е жива и здрава принцесата! Hug
Еми, много неприятна скучка, дано бързо да ти мине! Hug
Виж целия пост
# 234
Какче,мила,честит рожден ден!Бъди все така мила,добротворна,лъчезарна,красива и харизматична!Крепко здраве,добри шансове,споделени моменти и мноооого усмивки! Hug
Честит син на мама Клече!Здрав,палав и щастлив да е!
Зайче,честито!Малката Валентина да расте здрава,умна,засмяна и обградена с любов!
Емиииии,кофти случка....съжалявам... HugБързо да се оправяш!
Виж целия пост
# 235
Емили  Hug, и аз минах през надиране на роговицата, но с Калин. Мишо още не ме е сефтосал  Laughing Бързо да минава!

Благодаря ви момичета за хубавите думи! Да си леля било много готиноооооо!!!  Heart Eyes Heart Eyes

Дейзи Стягай багажа да си е готов, че не се знае  Laughing Като гледам досега всички родихме вторите деца преди термин, да не говорим, че аз и буби задържахме...

Мишко го офъкахме вчера, вече е голямо момченце  Heart Eyes

Виж целия пост
# 236
Мале, Зая, много е сладък този Мишко, много искам да го намачкам с тези сладки бузки и красиви ококорени очета!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 237
Много бебенца  Heart Eyes Да са жива и здрави!   bouquet

Клече, Честито и бързо възстановяване! bouquet

Какче, много здраве и любов и късмет!   bouquet

Елч, до ген си е, аз гледах едно предаване за това, където подробно беше обяснено. Важен е разбира се и начина на хранене и двигателната култура, но си е и до ген.
А, за гласуването, аз гласувах, не бих пропуснала. Интересното, обаче е какво ще стане сега  Simple Smile

Емили, много неприятна случка, бързо да се възстанови окото  Hug
За агресията, имай предвид че втората и четвъртата година от развитието при децата са най-неуравновесени и донякъде е нормално подобно поведение. сигурна съм, че ще намериш правилния подход  Hug аз например скоро също търсих информация, не за агресията, за друго и смятам, че препрочитането на книги с подобна тематика ни е необходимо, за себе си мога да кажа, че са ми добър коректив.
Виж целия пост
# 238
Мале то бебета, то рожденици   bouquet

Какче, малко със закъснение, но много здраве, късмет и много любов   bouquet

Да са живи и здрави бебоците, пу-пу.

Дани, много сладък тоя фъстък  Heart Eyes
Виж целия пост
# 239
Буби, Жоржи Даа, щом баща му като се прибере се залепва за Мишко, постоянно го мачка и гушка, чак му се карам  Laughing Няма нищо общо с брат си, спокоен, постоянно е усмихнат, играе си сам. Баткото му на неговата възраст ходеше и пищеше  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия