


Със здраве да си живеете в нея и с много детски глъч да е пълна! 

Прегръдки от нас 




колко хубава новина! Радвам се, че сподели с нас и ти желая безпроблемно бременеене до края и най-лекото раждане! Супер!!! Бъди спокойна! 
радвам се, че се стабилизира Танчето. Трудното е зад гърба ви, очакваме добри резултати, в което съм сигурна!
честит нов дом и от мен! Пожелавам ви да сте живи и здрави, да си живеете в хармония и уют в него!
браво за махането на памперса!
и аз ви целувам мила, все се каня да ти пиша повече на ЛС, ама грам не остава време, а и Сами не ме допуска до компа.




При вас как протичат профилактичните прегледи?
Има-няма 6 години станаха. 

Да ти се развива фирмата, да расте, да просперира... а след време и ние ще си купим акции 
))) а кой знае може и пак заедно да си бремнеем...с близнаците Препоръчани теми