Ще имам близнаци! Тема с продължение 28

  • 29 867
  • 781
# 645
Ох извинявам се за грешките, но от тел ми е трудничко да пиша....
Виж целия пост
# 646
Канари ще се справиш с всичко.Прекрасно тегло имат дамите а и ти геройски издържа докрая.Ще имаш много време да ги гушкаш и да им се радваш.Важното е сега да се възостановиш бързо че да се грижиш за двете принцеси.Гушки и на трите ви.
Виж целия пост
# 647
Канари, скоро ще са при теб и болките ще минат Simple Smile
Виж целия пост
# 648
Канари, д-р Ташков ли те оперира в крайна сметка?  Simple Smile

За кърменето не се притеснявай. Аз родих в 14.40 ч., докараха ми ги 24 ч. по-късно и тогава ги закърмих. Не че нямах проблеми, кърменето ми се оказа големият кошмар в болницата. Но всяко ново начало е трудно и после нещата се подредиха.
Не допускай гърдите да станат на камък. Хубаво е като се поосвестиш съвсем, да започнеш да стимулираш с помпата.

И не на последно място, в болницата има консултант по кърмене, който при нужда вероятно ще може да ти окаже съдействие.
Виж целия пост
# 649
Канари, малко екшън е падало наистина, но то всяко раждане е паметно  Laughing. Освен това си в около 5-те процента жени, чиито води изтичат на публично място - някъде бях чела преди време, че всички жени от това се боят, но реално се случва на много малък процент (примерно 5, не помня с точност)  Peace Laughing.
Успех с всичко оттук нататък, веселото тепърва пердстои  Hug!
Виж целия пост
# 650
Канари, всичко ще е наред. Като ги гушнеш и болки ще забравиш и всичко  Grinning Успех с кърменето ви желая  Peace

Аз за пръв път ги гушнах на изписването моите (по ред причини, преди това само ги пипах без гушкане), само час преди това се свивах от болки. Но в момента в който ми подадоха едното бебе всичко забравих  Heart Eyes 3 етажа по стълбите до колата я носих, както по-късно установих по-тежкото бебе и освен радост и любов друго не усещах. Помня че свекър ми ме пита по едно време нейде по стълбите "Нали те болеше? Дай ми на мен бебето", връчих му го до колата преди да се кача чак (там ме достраша с бебе на ръце да се кача нея да не ударя не мен  Mr. Green). Спомени мили  Heart Eyes
Виж целия пост
# 651
Kaнари, раздвижването трябва да го започнеш веднага- аз се превивах първите 12ч и да кажем първия ден след операцията, но покрай бебето бавно, бавно се опитвах да се движа-донесоха ми го около 6ч по-късно и после беше все с мен.
А после даже се качвах по стълбите пеш, а на седмия ден бяхме на разходка и не помнех, че са ме оперирали:)

Ако си последователка на хомеопатичната терапия- моята лекарка ме посъветва да се заредя с Арника 200 и да взимам до 3-4 пъти по една гранула след операцията и една преди.

Успех и с кърменето:)

Виж целия пост
# 652
За арниката и аз съм чувала. Ще пробвам. За съжаление Ташков не ме оперира-беше болен-малшанс,но няма значение,вяжното е,че мина добре
Тралала,разсмя не-еми аз все съм от тия изключително малки проценти Simple Smile добре че бях до нас и на улицата,че ако бях в кафето ooooh! но поне безпрецедентно нямах съмнение,че почвам да раждам Joy
Виж целия пост
# 653
Канари да са ти живи и здрави малките принцеси и много да те радват   bouquet
А на тебе ти желая по- бързо възстановяване  Hug
Виж целия пост
# 654
Kanari, голям цирк е било. Аз също имам заралийска жилка, но уви апартаментът го продадохме. И също живея на Дондуков, вече ще пресичам особено внимателно!

Стискам палци вече да си почнала раздвижването, а в почивките - да си лежиш блажено по гръб. Кога ти свалиха катетъра и кога ще ти донесат Гергана и Петя?
Виж целия пост
# 655
Още съм с него,и едва сега започнах да сядам,но ми прилошава много.докато не се раздвижа,няма да ме качат в стаята и няма да видя малките...да не говорим че никой не идва да ми казва как са и малко се изнервям вече...
Виж целия пост
# 656
  Kanari при мен и двата пъти раждането започна с изтичане на огромни количества води, но вкъщи  Heart Eyes
   А за бебчетата в момента в които се мерне някои в стаята поискай информация и изисквай да ти я дадат. Аз вторият път направо пратих смс или звъннах на лекарката ми да питам какво става и как е Елена, а първият път моята лекарка отскачаше да ми докладва как са близначките.
   Радвам се че си почнала да се раздвижваш, опитвай се сама да шаваш колкото може да се въртиш в леглото да сядаш и тн. В момента в които можеш да ходиш ще ти махнат катетера. Аз първият път от въртенето в леглото явно си го бях махнала сама, а вторият път според тях беше рано, но като им посочих че вече си ходя и мога да отида до тоалетната нямаха избор и ми го махнаха, тъй като само ми се пречкаше.
Виж целия пост
# 657
Канари, честито. Да са ти много здрави бебоците и занапред да имате само поводи за усмивки.
Виж целия пост
# 658
Канари, честито ти принцески Simple Smile!!! Да растат здрави и силни и много радост и щастие да ви носят!!!

Да се включа за "раздвижването" и аз. Моето секцио беше планирано и в 10 сутринта се родиха моичките слънчица. Като ме преместиха в стаята ме боля точно 15 минути, докато подействат болкоуспокоявващите. Същия ден, няколко часа по-късно ми ги донесаха един по един, да си ги видя. Ревяха с пълна сила Simple Smile Цяла нощ спах. На следващия ден по обед, сестра ми идва на свиждане и ми казва, че ходила да види бебетата и двамата ревяли, а всички останали в бебешката стая спяли. И аз, като си тръгна тя, нераздвижена въобще до момента, станах и тръгнах... Simple Smile Отидох и ги намерих. Като ги видях как здраво ревят, казах да ми ги носят в стаята при мен Simple Smile След малко си ги получих Simple Smile Останалите дни до изписването си ги обгрижвах сама и се развижих много, много бързо Simple Smile
Те хората така и ми казваха, колкото по-бързо започнеш да се движиш, толкова по-бързо ще се възстановиш Simple Smile
Така, че кураж! И напред Simple Smile! Че малките принцеси те чакат Simple Smile
Ех, върна ме в спомените...  Heart Eyes Прекрасни моменти... Hug
Още веднъж, много щастие и усмивки ви желая! веселото тепърва предстои  Wink
Виж целия пост
# 659
Kanari, да са ти живи и здрави дълго чаканите дъщерички Гергана и Петя!  Hug След толкова перипетии, пазене и болежки най-после ще си гушнеш двете вързопчета.  Grinning Дано вече са те раздвижили и си си ги видяла и гушнала.  Grinning
Както обикновено, при теб изненадите не спират. Този път обаче девойките си казаха думата и както се молеше да ти изтекат водите, те взеха, че те послушаха посред кръстовището.  Laughing
Слава Богу, че всичко е минало добре,сега бързо да се възстановяваш.   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия