БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ ТЕМА 109

  • 73 653
  • 721
# 120
ba4iiska мила, радвам се, че най-после си получила моята изненада. Е вярно след Великден, но явно пощите са сменили камилите с по-бавни животни /в снощната серия на филам по нова имаше приказка, че охлювите по-бързо стоя отколкото ходят. Та може и с такива животни да изпращат пратките./ Сега относно панамата. 16-ка е, а самия плат е с копринен конец. Много се разнищва, но пък е много мек и приятен за шиене. За първи път виждам такъв, но пък продавачката каза, че го заредила от Милена стил.
Виж целия пост
# 121
darinaia  bouquet
ba4iiska много ти е хубава иконата Peace, а аз съм претенциозна към икони, да знаеш  Mr. Green
diana_at този кон много го харесвам Peace. Един от многото гоблени, които все планирам ли, планирам..... Crazy. И въпреки, че казваш - снимката не е добра, рамката си я представям много добре как приляга на великолепието му Heart Eyes
Виж целия пост
# 122
Малко да се отсрамя, въпреки че съм до никъде  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 123
момичета помогнете да намеря схемата на това гобленче
на фирмата DERWENWATET DESIGNS
намирам само сайтове където се продават на тази фирма  newsm78
и една миниатурка която е китайска щампа но аз уших на българска панама
Скрит текст:
Виж целия пост
# 124
Аз! Lady N , възстановявай се бързо.
Много красоти видях, браво момичета. Аз ще покажа една картичка, с която изненадах Виктория, като я изпращахме на летището. Ето я

Друго не съм шила скоро.
Виж целия пост
# 125
Браво на всички, кога успявате да шиете...просто не знам!

Някой знае ли къде мога да намеря  схеми с китайски ероглифи за картичка?  Един скъп за мен приятел има РД скоро а той е много напреднал в тай-чи, учи китайски и е в школата на Шао Лин. Така, че ми се иска да е нещо красиво.

Благодаря ви предварително! 
Виж целия пост
# 126
ba4iiska - за завиждане си WinkХем подарък , хем завършен гоблен !   bouquetПоздравлениие и за darinaia за приятната изненада която ти е направила  Hug

diana_at -  smile3501 smile3525 Кончето е прекрасно ,а рамката както винаги си уцелила перфектно! Peace

Роси 123 (люска) - Peace HugМного актуална картичка си спретнала за изпращането на Вики  Peace

момичета помогнете да намеря схемата на това гобленче
на фирмата DERWENWATET DESIGNS
намирам само сайтове където се продават на тази фирма  newsm78


Тръгнах да ти помагам ,но уви стигнах до твоя резултат .Открих един друг подобен на този от същия дизайнер.Може и да си го срещала   Crossing Arms



ако го ушиеш до половината  newsm78



Пак си има море ,лодка , бряг и къщи  Simple Smile

схемата му е тук

http://gallery.ru/watch?ph=bo0z-esoC2

В по голям размер подходящ за пренабор Peace

Скрит текст:

Още един красив от този дизайнер

Скрит текст:


тук    http://gallery.ru/watch?a=1EF-inz9

Виж целия пост
# 127

Добро утро, по едно кафенце да се доразбудите и за добро настроение.
Много красоти сте ушили и показали. Аз няма какво да показвам, че не съм шила сигурно от месец, да не е и повече.
Бачийска, тази икона, да не е от сп. "Галерия Бродерия", схемата на която ти сканирах. Ако е тя радвам се, че съм успяла поне малко на някой да помогна. И ушита е много по-хубава.
Утре на изборите можем да се видим, ще бъда в Кнежа секция 10, ОУ "Отец Паисий", ул "Паисий Хилендарски" 26, ако не се лъжа ти там живееш. Ще се радвам много.
Виж целия пост
# 128
Благодаря за кафето.
Пресътворявам се към темата в момента шия гоблен  лято.Предполагам ви е познат лятна полянка с много цветя и светло синьо небе. Simple Smile
Виж целия пост
# 129
Роси, обади ли се Вики? В кой щат ще е? Поръчки някакви ще правиш ли? Какво си запланувала да шиеш? Сигурно Вики ще напълни куфара на връшане с гоблени на ДИМ.
Виж целия пост
# 130
Хей, Донсита, много ми харесва как се получава!
Бачийска, Роси, Дариная, благодаря ви! Възстановявам се с бясна скорост. Даже шия Лилиите, харесват ми как стават. Нямам търпение да ги свърша, ама тоя бод 1:1 ме съсипва. Хайде приятен ден на всички и по едно кафенце за добро утро да черпя:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 131
Лейди Н бързичко се оправяй Grinning  bouquet
Жак и аз не успях да намеря схема, само къде се продава  Confused
Виж целия пост
# 132
Дидида, благодаря ти!  Hug Възстановявам се със скоростта на светлината!!!  newsm44 А причината се оказаха Инат и Носферата! Ей, това да ми приготвят толкова неща, които носят късмет, как да не се оправя светкавично!!!
http://nonaublekova.snimka.bg/arts/razni.730227.30405764
http://nonaublekova.snimka.bg/arts/razni.730227.30405765
Инатче, Носферата, благодаря ви, момичета!!!!!!!!
Виж целия пост
# 133
Здравейте момичета всеки ден ви чета и много,много ме радвате с прекрасните си творби.Обещах отдавна да се запиша и аз и ето дойде момента.
Това завърших.

А това шия сега или по-точно стигнала съм до тук,котето ще започне да влиза днес.

Лек ден и много усмивки на всички. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 134
галинката, страхотна е тази воденица! Започвам да се замислям и аз за нея...

Аз малко съм оставила иглите за сега. Вчера поших малко, понеже бързо ми се умориха очите.

Но тук има толкова красоти, че дори на човек който никога не е бродирал, ще му се прииска Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия