БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ ТЕМА 109

  • 73 654
  • 721
# 150
А някои се забавляваме и с деца, и с гоблени  Mr. Green
Реа,  Hug
Виж целия пост
# 151
Добро утро и сърдечно благодаря за незабавната рекция на питането ми. Ами уточних за децата, понеже ако не беше излязло в гугъл, нямаше да ми хрумне дори при майките да питам, да са ви живи и здрави децата ! Е, значи впечатлението ми е правдиво за тази панама, не стягам, а съм към 1/2 от него и преценям, че конците са доволно достатъчно, пък и не съм разшивала, че да имам фира; с удоволствие ще покажа снимка като се прибера, и пак : мн е измачкано. Има един знак само, нойто се изпълнява с това, което едва снощи разбрах, че се нарича „мартеничка„, и него по неизбежност го правя с двойна нишка. За цените, намирам ги прилични, тук видях и мн нова за мен инфо за ентусиасти; а този си го избрах, понеже ми досвидя да поръчам от моделите на Nora Corbet, пък и си признавам, че те са епични по сложност за моя скромен опит; видях че някой показва една нейна великолепна русалка, поздравления.
Виж целия пост
# 152
Аз не съм шила от около месец,гледам все да съм навън в хубавото време,тези дни пак ще почна пошия,сърбят ме ръцете  smile3508
Виж целия пост
# 153
pepen, didida благодаря ,че опитахте здраве да е ще чакаме може и да се появи
pepen мила знам ги тези гоблени но не съм още срещнала ушит на тази фирма а ме плениха с на пръв поглед лесните схеми и не са чак толкова често срещани  newsm78
Виж целия пост
# 154
Аууу ,изчезнах от интернет пространството за 3 дена и тук се затрупало с красоти Hug
С ММ бяхме на малко релакс в Южна България и днес минахме през Карлово,имахме време и за кафе ,но като не се сетих предварително да се свържа с  Лейди Н  ooooh! много ме беше яд,за следващия път ще бъда по-подготвена.
МНого се радвам ,че Вики вече е на Американска земя,щаслива и отпочинала   bouquet
Виж целия пост
# 155
Наваксах пропуснатото - ама много красота, пък уж почивни дни и слънце - напълних очи и душа!
Браво на всички - да не изброявам, че ще изпусна някой.
 
Вики, на теб много положителни емоции и спомени!  Hug

ba4iiska, гоблена е точно от Аксиома и на акционната цена.
Доставиха ми го за и няма 2 дни (извън София) -  много ми е мерак той.  Grinning

Благодаря и за мненията относно фабричния проблем на панамата, ама май ще я рекламирам  - колкото повече го гледам, толкова повече го виждам  Close - само ще ме дразни...
Виж целия пост
# 156
http://zlatad2.snimka.bg/details/za-mama-bg.751309

Здравейте, ето снимка, благодаря за вниманието.

Причината да шия с три ката е, че рехавата основа е черна и силно контрастна с кривещите се кръстчета при два ката конец, плюс дето и прозира. Приятен ден на всички ви !
Виж целия пост
# 157
Здравейте да ви покажа и втората си молитва днес родителите ми идваха на гости и майка ми като я видя ме помоли да и направя и на нея  Grinning кажете как да и откажа .Така че утре отивам за конци и ще продължавам с молитва № 3 .
http://gilia.snimka.bg/tapestries/moite-gobleni.112826.30420139
Виж целия пост
# 158
Да се запиша с последните ми 2 завършени неща, направени за подарък.



Виж целия пост
# 159
Да не си помислите, че мързелувам съвсем - една фея за късмет:
 

много е готина. имаш ли схемичките и на другите?
Виж целия пост
# 160
Херцогиня фон Дж-то ето и приятелките й






дано се виждат,ако имаш проблем ,ще ги публикувам другаде  Peace
Виж целия пост
# 161
супер си  Hug свалих ги
Виж целия пост
# 162

И аз  Hug

Да се похваля, че вчера имаше среща от "близък вид". Доста си побъбрихме с olenka63 - основно за гоблени, разбира се.   friendship
Виж целия пост
# 163
Ах, колко се радвам като е имало срещи! Аз пропуснах една с Делфинче наскоро по независещи от мен причини, Албенка е била тук, но ... Албенче, и да се беше обадила, освен на гости нямаше как да се видим, миличка. Оправиха ми херния и сега стоя вкъщи.  Hug
Виж целия пост
# 164
Албенка, много са сладки тия феички, свалих си ги и аз, благодаря Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия