БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ ТЕМА 109

  • 73 654
  • 721
# 285
Да,  Мимито & Светла, мисля, че ще е по-удачно щампа като за начало.

В София няма електронна система, подава се заявление до края на април, в края на май излизат списъците с приетите деца и записваш детето там, където ти е удобно или където е прието. Аз го записах в две училища- в едното е със сигурност приет, в другото класирането е на 31 май, но за там нямам надежди, защото е 160 номер. В другото училище даже бяхме на първа опознавателна родителска среща и детето си хареса учителка, така че мисля да е там. 
Виж целия пост
# 286
оф, а тук в Бургас , сега  Rolling Eyes по интернет ...
Добре поне че се падам 2 смяна по график. Инъче трябваше и да помоля колежката да се сменим .
Скрит текст:
тя нямаше да ми откаже де
понеже е важно да се регистрираме възможно най-бързо след 8часа
Виж целия пост
# 287
Реа - http://gallery.ru/watch?a=yM7-hW48#feature=mainlist  Peace
Виж целия пост
# 288
момичета, толкова благородно ви завиждам...То не са срещи, подаръци, красоти...адски много ми се шие, направо не ме свърта, ама сменяме жилището и всичко е багаж, багаж...гоблените ми са потънали на дъното на някой,дори не знам вече кой точно, куфар и едва лище видят скоро бял свят, че в новата къща ни чака яко ремонт.Едва ли ще пипна игла до края на лятото  newsm45
Вие показвайте, показвайте, да има да се радвам Hug
Виж целия пост
# 289
срам не срам, запис на 20-та страница.. Великден изкарах в болница с двете деца, бяха лепнали рота вирус и до вчера нямах и компютър. Предстои ми изрязване на фиброаденом във вторник и кога и как ще и намеря време за шиене не ми е ясно... Оплаках се...  Laughing  Поздравления за всички красоти, продължавайте все така, аз поне очи ще плакна с вашите красоти...
Виж целия пост
# 290

Не се отваря, иска регистрация....
Виж целия пост
# 291

качих го тук

http://webfile.ru/6525487
Виж целия пост
# 292
срам не срам, запис на 20-та страница.. Великден изкарах в болница с двете деца, бяха лепнали рота вирус и до вчера нямах и компютър. Предстои ми изрязване на фиброаденом във вторник и кога и как ще и намеря време за шиене не ми е ясно... Оплаках се...  Laughing  Поздравления за всички красоти, продължавайте все така, аз поне очи ще плакна с вашите красоти...

Много съжалявам  Hug Ако те оперират в Онкологията, мога да дойда да те видя за кураж Simple Smile
Виж целия пост
# 293
Хей, Лошана, успех! Всичко ще бъде наред!
Виж целия пост
# 294
Loshana,
 fingerscrossed    Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 295
Loshana  spoko стискаме палци , всичко ще мине ок  Peace


п.п.
момичета , много спешно ми трябва схемата на тази фея

 Praynig Praynig Praynig
днес понеже нищо не си избрахме в три гобленарски магазина , накрая с госпожицата Мими разгледахме всички минита из моят архив  Whistling и накрая си избра тази фея , а аз й нямам схемата , и сега утре ще трябва да я рисувам от картинката схема , че няма търпение...
Виж целия пост
# 296
Лошана, стискам палци и аз. Hug

Аз приключих с кръстчетата- мама и бебе, останаха полукръстчетата- треволякът около тях. Simple Smile И разбира се контурът, който не е много.

Виж целия пост
# 297

Браво на всички златни и сръчни ръчички!

Имам нужда от помощ... 741 номер на Дименшънс/Blue yarn/  на кой номер DMC отговаря? 
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 298

Браво на всички златни и сръчни ръчички!

Имам нужда от помощ... 741 номер на Дименшънс/Blue yarn/  на кой номер DMC отговаря? 
Благодаря предварително!

Виж пак номера който ти трябва, Дименшънските са с повече цифри.............
Виж целия пост
# 299


И многострадалните понита   bowuu



Ася , късмет ти желая , стискам палци и аз.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия