БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ ТЕМА 109

  • 73 653
  • 721
# 390
Момичета, трябва ми помощ............
Търся тези на Вилер, знам че ги имах в РМ, но не ги откривам. Помня, че някой ги ши преди време, та ще помоля, ако се намират схемите, да даде едно рамо.

http://www.wiehler-gobelin.com/index.php/en/2013-02-06-12-42-26/ … roduct/view/8/425
Виж целия пост
# 391
didida   Hug много ти благодаря!
Виж целия пост
# 392
didida   Hug много ти благодаря!

Само имай предвид, че всички схеми са с кръстчета, не с гобленов бод, но ще се справиш  Hug
Виж целия пост
# 393
Да Ahinora13 шие се с кръстче. Ако не си шила така - пробвай. Става по-красиво. Ако възникнат въпроси - не се притеснявай да питаш. Peace
Виж целия пост
# 394
Хич не стават снимките ми напоследък На живо е много по-свежа...

Виж целия пост
# 395
  newsm10 Браво nosferata - много сполучливо се е получило!
Виж целия пост
# 396
Албенче, ето ми я поръчката
Следващата (като стигна до средата на цветята) мисля да е този

А може и да си го комплектовам сама... има време до тогава Simple Smile
Виж целия пост
# 397
И двата са страхотни,и аз взех да се заглеждам напоследък по разни балони.Едни мечтателни са ми  Mr. Green
Виж целия пост
# 398
И двата са страхотни,и аз взех да се заглеждам напоследък по разни балони.Едни мечтателни са ми  Mr. Green
Да, тъкмо с това мислех да си допълня поста Simple Smile)
Виж целия пост
# 399


А може и да си го комплектовам сама... има време до тогава Simple Smile
Ох и аз много го харесвам този и мисля да го избоцкам,но..... толкова съм запланувала че не зная кога ще е. Цветята също са готинки.
За всички показали красоти   newsm20 newsm20 newsm20 newsm20
Виж целия пост
# 400
Момичета, трябва ми помощ............
Търся тези на Вилер, знам че ги имах в РМ, но не ги откривам. Помня, че някой ги ши преди време, та ще помоля, ако се намират схемите, да даде едно рамо.

http://www.wiehler-gobelin.com/index.php/en/2013-02-06-12-42-26/ … roduct/view/8/425

Може би това съм аз. Имам ги в ПМ    
Активиран е линк за публичен достъп:
http://dox.bg/files/dw?a=97c4850fe4

Страхотни макове!  И лалета / въпреки лошата снимка/ . Hug

Пазете ми място на тези балони, супер са!
Виж целия пост
# 401
Ahinora 13 детски гоблени и идейки съм си харесала от тук http://www.liveinternet.ru/users/3971977/rubric/1594245/page6.html
Виж целия пост
# 402
ФинЕти; ba4iiska благодаря........    smile3525

Момичета, честит празник!!!!
Виж целия пост
# 403
       Дид, удоволствието е изцяло мое!

       Поздравявам всички с най-светлия и значим за мен празник!
Виж целия пост
# 404

Честит празник ,момичета bg
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия