Scrapbooking & Cardmaking - 18

  • 154 232
  • 701
# 495
Много благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 496
Дари коледна картичка, подари живот на дете с рядко заболяване!
Асоциация Хипофиза и Асоциацията на студентите по медицина организират коледен базар в Гранд мол Варна. Събраните средства ще бъдат използвани за обзавеждане на детска физиотерапия в УМБАЛ "Света Марина". В центърът които ще бъде създаден ще се полагат грижи за деца с редки и други неврологични заболявания. Може да изпратите ръчно изработени картички, коледни украси и други красоти до 10 декември на адрес гр.Варна ул. Братя Георгиевич 36 ет,4 оф.12 Ваня Добрева. За контакти тел: 0889324216 email: nahrb.varna@abv.bg
Повече информация за кампанията може да намерите тук:
https://www.facebook.com/rarevarna/
Виж целия пост
# 497
Здравейте приятели! Аз съм нова в правенето на картички, но с голямо удоволствие се занимавам с тази дейност! Бих искала да ви поздравя за поучителните и обширни теми, от които със сигурност човек може да научи много! Ето нещичко и от мен Simple Smile
http://prikachi.com/images.php?images/64/8495064U.jpg
Виж целия пост
# 498
Здравейте от мен! Съвсем начинаеща съм, но съм се хванала да правя рецептурник за подарък за Коледа. Мисля да го правя с халки, но се чудя всяка страница отделно ли се перфорира и няма ли да стане криво албумчето  newsm78
Виж целия пост
# 499
Страниците се перфорират с такава машина и няма как да стане криво Peace
Виж целия пост
# 500
Е, може и без машина (тя е за спирала и е доста скъпа). Същия ефект може да постигнеш като си занесеш листите да ги надупчат в книжарница където подвързват ксерокопия.
С перфоратор стават чудесни дупки за халки, а дали ще е криво зависи само от теб. Много от перфораторите имат ограничител за страницата и ако се ползва такъв дупките си стават все на едно и също място.
Виж целия пост
# 501
Благодаря за бързите отговори, чудесни сте! Мисля да ги занеса в книжарница да ги продупчат на машина. Дано успея да я завърша до Коледа, ще кача и снимки, ако стане  Hug
Виж целия пост
# 502
Оф, моя е грешката - извинявам се ... Уж чета "халки", а разбирам "спирала" ooooh! Още ми се е спяло явно.
Да, щом  е за халки спокойно може с перфоратор с малко повечко внимание и прецизност няма да има разминаване. Книжарниците също са вариант Peace
Виж целия пост
# 503
Здравейте и от мен Simple Smile Искрено се надявам да се включа и аз сред вас, страхотни красоти правите, възхищавам ви се и благодарение на вас се навих да си купя машинка- Cricut Explore, с която да творя и аз още по-хубави неща. До сега не съм писала, защото ми трябваше време да свикна как се работи с нея, да натрупам малко опит и впечатления Simple Smile Смело мога да кажа, че съм много приятно изненадана от възможностите й, дори надмина очакванията ми Simple Smile имам я от юни месец тази година, успях да направя доста неща с нея, които иначе не бих успяла собственоръчно Simple Smile Също успях с нея да помогна на пеперудените дечица, организирайки кампаня за събиране на пари, така че за мен тази покупка си струваше инвестицията откъдето и да го погледна. Жалко само, че не ми е основна работа, иначе може би нямаше да й дам и минутка почивка  Grinning Можете да разгледате какво съм правила до момента тук https://www.facebook.com/Rossis-Art-761441830539883/
Желая на всички ви весело посрещане на новата година, много здраве на първо място и още повече успехи и творчески идеи през 2016 Simple Smile
Виж целия пост
# 504
Здравейте! Аз не се занимавам с изработване на картички, за това исках да ви попитам възможно ли е да ползвам тези букви за да изрежа акрилен филц или тънък памучен плат
 http://www.createandcraft.tv/pp/xcut-headliner-alphabet-dies-349 … ROOCT8aAo058P8HAQ

Знам, че на Sizzix шаблоните са качествени и с тях става , но на мен ми трябва  този шрифт и размер.
А, за какво са тези дупчици по буквите?
Виж целия пост
# 505
Здравейте.От скоро се занимавам с правене на картички.Много голямо усоволствие ми оставя да виждам как "оживяват" в ръцете ми от едни парчета картон.Все още разучавам от къде и какво да си купувам и искам да ви питам вас понеже имате повече опит.От къде мога да си купя/най-вече онлайн магазин/ дебел перлен картон голям размер?Намирам само А4,а за някой картички ми трябва по-голям размер.Също така в много видеа видях да ползват ролер с двойно залепващо тиксо.Взех си от Лидл на Pritt и съм много доволна как лепи,но свърши.Поръчах си това на Stick it,но не ми харесва как залепя и сега се чудя от къде да си набавя качествен ролер.Може и от някой чуждестранен сайт.
Виж целия пост
# 506
patenceto_, картон 70/100 можеш да поръчаш от Кариер или друга подобна фирма. Ако искаш влез в тази група. В албумите й го има каталога им. Можеш да видиш грамажа и цветовете и да им пишеш в страницата или на имейл. При първа поръчка можеш да поискаш да ти изпратят и каталога си - безплатен е Simple Smile
За ролера не мога да помогна, но имай предвид, че някои двойнолепящи избиват през картона след време и стоят като мазни ивици Peace

Florina, точките също се изрязват. Поне такива букви виждам след справка в Гугъл. Плата вероятно ще се изреже, защото е тънък. За филца - не знам.
Виж целия пост
# 507
Зизу, много ти благодаря.  bouquet
Свързах се с фирмата и днес ще ми пратят каталога с офертата за картоните и съм много щастлива.Лошото е ,че моя мъж вече ще го заболи главата с мойте картони и дранкулки за картички вече се чудя къде да ги слагам и да ги крия,че малкия много взе да ги докопва.
Да кажа за рязането на филц с машината и щанците на Sizzix става да се изрежат.Аз дори пробвах на доста дебел филц 3мм,но трябваше с ръката да натисна подложките за да може да минат през машината и да се среже.
Виж целия пост
# 508
А мога ли да попитам с какво доставят картоните и на каква тарифа?
Виж целия пост
# 509
С куриерска фирма по желание на клиента. Цената на доставката е висока, защото картоните са тежки. По спомен към 8-10лв. ми излезе доставката до вкъщи предишния път, като поръчах около 10 картона, повечето от които с грамаж 250-300.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия