Scrapbooking & Cardmaking - 18

  • 154 231
  • 701
# 510
Много благодаря Зизy  Hug
Виж целия пост
# 511
Здравейте. Аз живея в България само няколко месеци, затова много малко говоря български. Извинявайте, ако имам грешки.

Искам да се запозная с българските скрап-ръкоделници и да покажа няколко картички си.

Виж целия пост
# 512
Iriska, страхотни картички bouquet
Заповядай в тази група във фейсбук ако искаш - https://www.facebook.com/groups/408391735881576/?fref=ts  Peace
Виж целия пост
# 513
Iriska българският е труден език - поздравления, справяш се добре. Картичките ти са много хубави. А тук наистина много малко хора влизат вече - във фб групата, която ти е дала Зизу има много повече хора занимаващи се със скрапбукинг.
Виж целия пост
# 514
Момичета, много ви е хубава темичката- красоти, красоти!
За съжаление нямам време да чета всичките ви постове и накратко ще напиша защо съм тук- съвсем скоро реших, че искам да направя подарък на двете ни баби със снимка на детето, но направено като красива картичка/ това беше идея за 8ми март, но късно се сетих/
Можете ли да ме ориентирате към кого да се обърна, де факто да направя поръчка за 2 картички, може и 3/ една за мама и тати  Wink/
Виж целия пост
# 515
Розова магнолия, две мнения по-нагоре съм дала линк към групата за Скрапбукинг. Влез там и разгледай стила на момичетата. Може да видиш и дали няма някой от твоя град в случай, че не ти се плаща доставка Peace
Виж целия пост
# 516
Розова магнолия, две мнения по-нагоре съм дала линк към групата за Скрапбукинг. Влез там и разгледай стила на момичетата. Може да видиш и дали няма някой от твоя град в случай, че не ти се плаща доставка Peace

Благодаря, добавиха ме вече 😊
Виж целия пост
# 517
Здравейте момичета, за първи път пиша тук тъй като преди малко ви открих. Имам едно въпросче,тъй като нямам време да чета 18 теми и да търся, та въпросът ми е:
Как подостряте пънчовете?
Имам пънч от около 1 година, но вече не изрязва всички елементи равномерно. Търсих фолио за пънчове, но не откривам, ако е възможно малко помощ или съдействие? Благодаря ви!
Виж целия пост
# 518
Пробвай с алуминиево домакинско фолио.
Виж целия пост
# 519
Пробвай с алуминиево домакинско фолио.

Пробвах и не стана, само го накъса, пробвах и с алуминиева формичка за крем карамел. Дали си е заминал??? Sad
Виж целия пост
# 520
не знам честно казано -ако искаш питай във фейсбук групата която е пуснала зизу по-нагоре на страницата
Виж целия пост
# 521
Nushinka, направи фолиото на няколко пласта и щракай няколко пъти Simple Smile Ако пак не видиш промяна най-вероятно пънча си е заминал, но междувременно може да питаш в групата, която споделих по-горе Simple Smile Аз лично нямам много опити с пънчовете.
Виж целия пост
# 522
Здравейте момичета Simple Smile
Инсталирах си няколко шрифта на кирилица от предложените на първа страница, но  не знам как да ги ползвам . Отварям WORD-а , но не мога да намеря как да ги приложа там . Може би ги ползвате с някоя друга програма ? Предварително благодаря на отзовалите се  bouquet
Виж целия пост
# 523
Здравейте момичета Simple Smile
Инсталирах си няколко шрифта на кирилица от предложените на първа страница, но  не знам как да ги ползвам . Отварям WORD-а , но не мога да намеря как да ги приложа там . Може би ги ползвате с някоя друга програма ? Предварително благодаря на отзовалите се  bouquet
Трябва да се копират в папка Windows/Fonts при другите шрифтове.
Виж целия пост
# 524
страхотни неща и много полезна информация,
ще следя Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия