Санаториумът в Трявна - прочетете първия пост!

  • 95 753
  • 743
# 375
Благодаря, pink pill!
Виж целия пост
# 376
за нищо, приятно изкарване  Hug
Виж целия пост
# 377
Здравейте, има ли скоро посещавали Трявна (болницата или санаториума)? Нещо по-различно от казаното до момента в тази тема?
Благодаря предварително Simple Smile
Виж целия пост
# 378
Аз не успях да се запиша тази година  с процедури Sad Въпреки това изкарахме този уикенд там Simple Smile
Другарчето ми е там в момента, в болницата, не е казвала да има промяна.
Виж целия пост
# 379
Аз мисля от 1 до 11 септември, преди училище.Дъщеря ми е на 10. Ще се опитам да се свържа с д-р Станева днес след обяд. От Варна сме,засега Трявна е по-близкият ни вариант.Хубав ден на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 380
Ние бяхме в болницата май месец, правихме процедури във физиотерапията. Всичко си е така, както е описано.  bouquet
Виж целия пост
# 381
Благодаря много за отговора Simple Smile
Виж целия пост
# 382
Здравейте,
може и да сте коментирали ,но какви са процедурите в санаториума ?
Благодаря на отзовалите се !
Виж целия пост
# 383
Здравейте,в болницата правят ли процедури на възрастни хора?Дядо ми има някакъв бронхит,уж нищо не чува лл,изписва разни сиропи,но си има продуктивна кашлица и много се мъчи .Чудя се вече как да му помогна.
Виж целия пост
# 384
Моля някой, който е ходил скоро, да препоръча къща за гости или хотелче в близост до болницата. Иска ми се да отидем след средата на октомври.
Виж целия пост
# 385
Хотел Панорама намира се точно зад болницата. Любезен персонал, приятни стаи с тераса, добра храна и изгодна цена. Отсядали сме два пъти и съм много доволна.
Виж целия пост
# 386
Здравейте,в болницата правят ли процедури на възрастни хора?Дядо ми има някакъв бронхит,уж нищо не чува лл,изписва разни сиропи,но си има продуктивна кашлица и много се мъчи .Чудя се вече как да му помогна.
Правят процедури и на възрастни. Свекърва ми е ходила.
Виж целия пост
# 387
Мисля в началото на октомври до идем да Трявна. Обаче ме глождят няколко въпроса - издават ли болнични от болницата, не санаториума; все още същите ли са документите, които изискват за различните отделения; и дали ще се прецакаме с лошо време, ако идем след 1ви октомври?
Виж целия пост
# 388
Здравейте,понеже все чета,че трябва етапна епикриза от болница.Може ли да правят процедури без епикриза,само с направление?
Виж целия пост
# 389
талон 3 е за физиотерапия  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия