Санаториумът в Трявна - прочетете първия пост!

  • 95 752
  • 743
# 420
Плюс това, времето ще е по-устойчиво и няма да мирише на изгорели дърва.
Обаче ми е непонятно как лл не схваща предимствата на това, да правиш процедурите на място с чист въздух, богат на фитонциди.
Виж целия пост
# 421
Здравейте! През май смятам да командировам баба и внучка за 10 дни в Трявна. Бабата е астматичка, внучката пък от най-леката настинка за 2 дни прави бронхит и не пропуска година без пневмония  ooooh! Насочила съм се към физиотерапията в болницата. Правят ли процедури и на възрастни и необходимо ли е предварително записване, за да те включат в график? Хотел Панорама близо ли е до болницата? Без кола ще са и ще се придвижват пеш.
Виж целия пост
# 422
Х-л Панорама е точно над болницата, една улица ги дели - виж на картата къде е, буквално е на 50 м. Процедури правят и на възрастни, да - аз бях с направление за кръста, правиха ми разни работи. Като отидете, търси д-р Станева - тя насочва каква точно терапия да се приложи - и за децата, и за възрастните - много е мила и любезна.
За предв. записване мисля, че не беше нужно.
Ние тази година май ще изчакаме края на градината - 24-ти май, дано не са прецъфтели боровете докато идем  newsm78
Виж целия пост
# 423
Х-л Панорама е точно над болницата, една улица ги дели - виж на картата къде е, буквално е на 50 м. Процедури правят и на възрастни, да - аз бях с направление за кръста, правиха ми разни работи. Като отидете, търси д-р Станева - тя насочва каква точно терапия да се приложи - и за децата, и за възрастните - много е мила и любезна.
За предв. записване мисля, че не беше нужно.
Ние тази година май ще изчакаме края на градината - 24-ти май, дано не са прецъфтели боровете докато идем  newsm78

Благодаря за отговора  Hug
Виж целия пост
# 424
В края на Май отиваме отново на процедури през Физиотерапията. Върнах темата назад, но инфото за къщи около болницата е доста старо. Миналия път бяхме в Бела, но този път ми се иска да е къща с двор, за да си играе детето вечер (предния път беше страшен студ, сега отиваме по топло). Моля кажете ми кои са най-близките до болницата къщи.
Иначе ефект от Октомври има при нас - изкара зимата на градина, като на два-три пъти се появяваха някакви сополи и лека кашлица, но според ЛЛ без никакви спазми. Не е пил лекарства.
Виж целия пост
# 425
Здравейте,

много активен форум! Благодаря на майките. Ние отиваме сега за две седмици след Великден. Ще отседнем в Попниколовата къща. Много любезен по телефона домакин. Като разстояние е относително близо до ул. Бреза. След това ще разкажа за впечатленията ми.

Наистина, по мои разсъждения, май есента си е доста добре- точно преди зимния сезон. 2015 година бяхме на сватба в Търново Ноември месец, после направихме почивка в Трявна малко, после 2 дни във Вонеща вода..съвсем случайно, без точна цел да й се отрази някак. Ами както писа майка във форума, това дете цяла зима изкара само с леки разболявания. Тази година обаче съвсем различно- от есента 3-4 пъти бронхити и кашлици, които без инхалации и вентолин не минават.
Виж целия пост
# 426
Zaeli минавали сме покрай Попниколовата къща, дворът гледа към една вътрешна уличка, но входът е откъм главната улица, която е доста натоварена, от там минава и ж.п. линията. Дано не ви е шумно. Плюс е близостта до болницата, за 3-4 мин сте там. Сподели като се върнете. Ние ще ходим в началото или края на лятото.
Виж целия пост
# 427
До сега отсядаме винаги на едно и също място, на главната улица, където минава влака. Не ни пречеше, докато на последното ни ходене децата не се научиха като мине, влака, да крещят 'влакчееее'. Което си беше по-дразнещо от самия влак  Twisted Evil Но не е интензивно и композициите не са големи.
Виж целия пост
# 428
Записвам се и аз. Иска ми се да направим няколко процедури и ние, но в болницата. Ще направим резервация  в хотел. На 08.05 ще сме там. Дано има и други деца, с които да поиграе синът ми - 3,5г. От Варна сме.
Виж целия пост
# 429
Момичета,някоя ще ходи ли края на април,мисля като дати 23-30.04.Обаче да ми кажете дали края на април
времето там топло ли е вече,дали започва цъфтежа или да мисля за май месец дати?Намерих и един апарт.в къща свободен-на проф.Маркова.Някой да е бил там?
Виж целия пост
# 430
Момичета,някоя ще ходи ли края на април,мисля като дати 23-30.04.Обаче да ми кажете дали края на април
времето там топло ли е вече,дали започва цъфтежа или да мисля за май месец дати?Намерих и един апарт.в къща свободен-на проф.Маркова.Някой да е бил там?

Здравей, ние ще бъдем там тогава. Ще дам инфо за времето Simple Smile
Виж целия пост
# 431
Zaeli,на коя дата отивате?Дали може да се намира квартира без да резервирам отсега.Оф,толкова се чудя кога да отидем.
Виж целия пост
# 432
Zaeli,на коя дата отивате?Дали може да се намира квартира без да резервирам отсега.Оф,толкова се чудя кога да отидем.

Здравей, според мен е хубаво поне месец по-рано да си резервираш. Трявна е доста посещаван град..на някои места, където питах, нямаше места. Просто периода е голям- 10-14 дни и някои къщи си имат  запълнен капацитет за уикендите. Само предполагам..
Виж целия пост
# 433
Здравейте,момичета!Ние ще ходим в санаториума на процедури от 24април до 4 май.Първо сме 5 нощувки в хотел Бела,а останалите в Горски дом.Моят син е на 3 годинки и 4 месеца.Ще се радвам да се запознаем,ако някоя от вас е там през този период.Тъкмо децата да си поиграят.Ще пиша после отзиви за местата,където ще бъдем отседнали.Приятна вечер!
Виж целия пост
# 434
Записвам се и аз. Иска ми се да направим няколко процедури и ние, но в болницата. Ще направим резервация  в хотел. На 08.05 ще сме там. Дано има и други деца, с които да поиграе синът ми - 3,5г. От Варна сме.
      Ние отиваме на 07. 05 за 2 седмици с още една майка. Децата ни са на по 3.5г и едно на 1.5г. Имаме резервация при къща Надежда в центъра. До сега не сме ходили и ако ми каже някой какви документи ни трябват за процепроцедурите в болницата и в санаториума ( не сме решили къде да ги правим) ще съм му много благодарна.
П.п. другата майка е от Варна
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия