Санаториумът в Трявна - прочетете първия пост!

  • 95 752
  • 743
# 435
Прочети първият пост.
Виж целия пост
# 436
Записвам се и аз. Иска ми се да направим няколко процедури и ние, но в болницата. Ще направим резервация  в хотел. На 08.05 ще сме там. Дано има и други деца, с които да поиграе синът ми - 3,5г. От Варна сме.
      Ние отиваме на 07. 05 за 2 седмици с още една майка. Децата ни са на по 3.5г и едно на 1.5г. Имаме резервация при къща Надежда в центъра. До сега не сме ходили и ако ми каже някой какви документи ни трябват за процепроцедурите в болницата и в санаториума ( не сме решили къде да ги правим) ще съм му много благодарна.
П.п. другата майка е от Варна
И ние сме от Варна, пътуваме на 08.05, ще отседнем в Панорама. С две деца на 3,5 години и на 5 години
Виж целия пост
# 437
    Благодаря
Виж целия пост
# 438
"Ерос" къде ще правите процедурите. В детското или физиотерапията?
Виж целия пост
# 439
"Ерос" къде ще правите процедурите. В детското или физиотерапията?
Процедурите се правят във физиотерапията. Ако имате направление за хоспитализация ви приемат в детско отделение и от там ви насочват към физиотерапия.
Виж целия пост
# 440
Кой номер е направлението за хоспитализация и от кого се издава?
Виж целия пост
# 441
Благодаря вече се информирах,помислих че е нещо по различно.Поздравления за създаването на темата.Много сте любезни и изчерпателни.Нямам търпение да видя на място за какво става въпрос.Определено ще ходим в болницата на процедури и ще опитаме от храната която се приготвя в столовата им.
Виж целия пост
# 442
"Ерос" къде ще правите процедурите. В детското или физиотерапията?
Процедурите се правят във физиотерапията. Ако имате направление за хоспитализация ви приемат в детско отделение и от там ви насочват към физиотерапия.

Ако отида с направление 3 директно във физиотерапията, ще ни правят ли изследвания, като КК, урина, нослен и гърлен секрет. Или само ако мина през детското отделение. Благодаря
Виж целия пост
# 443
Физиотерапията в болницата ли се намира или на друго място?
Виж целия пост
# 444
Физиотерапията в болницата ли се намира или на друго място?
До колкото съм запозната е в болницата
Виж целия пост
# 445
На партерният етаж е физиотерапията, до асансьорите. Срещу нея е столът  Peace
Виж целия пост
# 446
Благодаря   Hug
Виж целия пост
# 447
Дамата, във физиотерапията изследвания не са ни правили. Но пък по всяко време можеш да разчиташ на докторката, последния път няколко пъти й знънях, и направление за педиатър ми предлагаше.
Виж целия пост
# 448
"Fervor" благодаря
А някой може ли да ми каже в детското колко процедури се правят?
Виж целия пост
# 449
"Fervor" благодаря
А някой може ли да ми каже в детското колко процедури се правят?
Мисля че в детско отделение процедури не правят. Преди 2г отидохме май с направление 7 за хоспитализация взето от личната лекарка, а кода на диагнозата ми го казаха от детското в Трявна като звъннах по телефона. Приеха ни първо в бърза помощ, от там в детско, взеха кръв и урина, снимки не са правили, защото реално децата бяха здрави и ни препратиха за консултация с лекарката във физиотерапия. Тя ме разпита от какво са боледували и назначи нагревки, първите ги направихме още тогава, макар да беше вече ранния след обяд. След това отидохме да се настаним в квартирата. Нагревките бяха 7 дни включително събота и неделя. Казаха ми че 7 дни е минимума, за да има ефект.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия