Две чертички виждам вече през ФЕВРУАРИ ще си имам мъничко човече

  • 30 070
  • 747
# 285
Благодаря buf   но съм объркала датата вместо 15 сам написала 25  Blush
Виж целия пост
# 286
Хайде и аз малко рано, но да се включа в прекрасната ви темичка.
Накратко нашата история - аз имам детенце от предишен брак, но със сегашният ми мъж нещата се закучиха. След много ходене по изследвания, се установи, че сме със сериозен мъжки фактор и невъзможност за естествено забременяване. Е в края на миналия месец направихме първото си ИКСИ и на 1ви юни ми върнаха 3 ембриончета. На 11ти юни ми беше назначен кръвният тест и се оказа положителен, два дни по-късно пуснахме втори кръвен тест и той потвърди нарастване на хормона. Не знам на кой свят се намирам от щастие, нооо и емоциите ми са доста прикрити, защото сега страхът ми е по-голям. Нещата са по-рисковани ии докато не видим тупкащо сърчице, а защо не и две - няма да се поуспокоя. За сега нищо ми няма, нямам симптоми освен болезнени и наедрели гърди. По калкулатор би трябвало термина да ми е 23ти февруари, нооо да стигнем до там.
Надявам се да приемате нови в компанията и пожелавам на всички, леки и безпроблемни начални месеци, прекрасна бременност и чуден ревящ резултат на финала.
Виж целия пост
# 287
Toffita- честито и на теб. И аз съм от Сливен, може да се срещнем някой ден.
Виж целия пост
# 288
Много сливналийки се събрахме тук  smile3521
Виж целия пост
# 289
Здравейте момичета. Как сте? На мен взе да ми се гади доста. Днес влизам в 2 месец. През първата бременост ми се гадеше много,но така и не съм повръщала,май и сега ще е така. Кажете как се храните,че с това гадене се чудя какво да ям. Хубав ден
Виж целия пост
# 290
Здравейте момичета,аз напускам групата,днес точно на датата лелката ме посети.Желая леко бременеене на всички,радвайте се на коремчетата,въпреки всичките неразположения и накрая ви желая здрави и пухкави бебета Simple Smile)
Виж целия пост
# 291
nikoli752 - пожелавам ти да си при мартенските бебета.

Виж целия пост
# 292
Здравейте,



Честито на Toffita и алегра пожелавам ви най-страхотното чудо на финала  Hug

maggie_m добре дошла мила ! Аз проследих твоята история и очаквах инфо от теста ти на 12.06 Simple Smile Стискам палчета всичко да е наред и скоро да чуеш две тупкащи сърчица  Hug Hug Hug

nikoli752 дано скоро успеете с бебеправенето Simple Smile

Бамби2009 радвам се че си добре. Аз от спирането на цигарите получих зверска кашлица и доста се притеснявам, че доста се напъвам Sad



screenshot utility windows
Виж целия пост
# 293
Здравейте,момичета?
Приемате ли нови попълнения?   bouquet
Преди час си направих тест... доста добре изразена втора черта.Още съм в шок.... даже на таткото не съм казала, на работа е още...
Много ми е неочаквано, не е планувано, но е желано.Не знам и аз как се чувствам....
Имам едно детенце, след 2 дни става на 2г.Тъкмо тръгна на ясла, а аз на нова работа.
Сега си сметнах термина, по калкулатор съм във втора г.с. с термин 6.02.От предишната бременност знам,че е твърде,твърде рано за посещение при гинеколог.
Малко се притеснявам,защото предишния път и корема и гърдите ми бяха много "напрегнати", а сега ... нищо.Ама нищо...Знам,че за всяка бременност е индивидуално, но....

Та така, да пожелая лека бременност на всички и прекрасни бебчета на финала   bouquet
Виж целия пост
# 294
Цвети* Честито! txtloves Това е живота обръща се на 360 и за отрицателно време,а това мисля,че е за добро.Честито ти второ детенце и нека е живо здраво,пък ще видим,на България и трябва гений,също и философ ,а може и умник-хубавец и или пък умница-хубавица,ще видим,може и ти да имаш партиика  Grinning Mr. GreenHug.Желая ти лека бременност.Пиши как се чувстваш,като можеш.И отново честито ВИ  luvbed
Искам също да поздравя новите присъединили се,всяка февруарка е !Добре Дошла!   bouquet в темата.Направена е за всички желаещи да се присъединят майчици. preggo
Има ли миризми които ви дразнят?Мен маслото,а онзи ден миризмата на варящото се пилешко бутче.Много лошо измириса пък не знам  newsm78
Поздрави от мен и приятна вечер мами,ще ставам,чее  Sick Sick Grinning
Виж целия пост
# 295
happynesss♥ Благодаря ти  newsm76 , много мили думи!
Здравословно се чувствам супер, нищо не ми подсказва,че съм бременна.Не ми се гади, нищо не ме дразни (като миризми).Но, то  май е още рано,де.Не знам.С първата бременност много рано започна да ми става зле, но всичко продължи до 6-та г.с. Сега, това,което забелязах при мен (още миналата седмица), беше едно внезапно сърцебиене,придружено с треперене. Следващите 2-3 вечери ме втрисаше от студ, докато мъжа ми умираше от жега.Тогава си помислих,че може да е станало нещо  Crazy
Има само едно нещо,което забелязвам от няколко дни.Умирам за таратор.Само като си помосля за таратор и ми потичат лигите  hahaha
Виж целия пост
# 296
Здравейте,момичета?
Приемате ли нови попълнения?   bouquet
Преди час си направих тест... доста добре изразена втора черта.Още съм в шок.... даже на таткото не съм казала, на работа е още...
Много ми е неочаквано, не е планувано, но е желано.Не знам и аз как се чувствам....
Имам едно детенце, след 2 дни става на 2г.Тъкмо тръгна на ясла, а аз на нова работа.
Сега си сметнах термина, по калкулатор съм във втора г.с. с термин 6.02.От предишната бременност знам,че е твърде,твърде рано за посещение при гинеколог.
Малко се притеснявам,защото предишния път и корема и гърдите ми бяха много "напрегнати", а сега ... нищо.Ама нищо...Знам,че за всяка бременност е индивидуално, но....

Та така, да пожелая лека бременност на всички и прекрасни бебчета на финала   bouquet
Нещо не разбирам или не си изчислила правилно или моите сметки не са правилни ,но аз съм в 7 г.с. с термин 8 февруари newsm78
Виж целия пост
# 297
ОМГ хахахахаха  Joy
Ми не съм погледнала като хората хахаха Grinning Така е, от толкова емоции на куп  newsm62

Термина ми се пада на 06.02.2014г - тоест, сега съм в 6-та г.с. Simple Smile
Виж целия пост
# 298
Добро утро момичета,



Пожелавам ви един слънчев и усмихнат ден ! Аз днес поспах до 07:20, а не станах както обикновено в 06:00.


Цвети* Честито и от мен и дано всички изкараме лека и безпроблемна бременност !

Сега като се оправи времето е толкова трудно ходенето на работаааа... но там поне не мисля постоянно за това, че ми е зле и ми се гади Simple Smile



image hosting sites
Виж целия пост
# 299
Добро утро, бременяги  Hug
На мен ми е много трудно с миенето на зъби,чак е смешно хахахха
Другото,което забелязвам е ужасно надуване на корема,вечер е най-много. Вие подувате ли се така?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия