Две чертички виждам вече през ФЕВРУАРИ ще си имам мъничко човече

  • 30 071
  • 747
# 300
Добро утро, дами!
Искам и аз да се включа във вашата тема, вчера и аз видях двете чертички, след няколко месеца опити. Имам син на 3 г. и половина след две години опит. На лекар все още не съм била....
Пожелавам на всички ви много късмет и само положителни емоции.
Виж целия пост
# 301
Хайде добро утро и от мен .... една по една се излюпваме всички Simple Smile
Цвети* добре дошла сред нас  Hug и ти пожелавам една хубава и лека  preggo
kostadinka79 добре дошла и ти   Hug
happynesss♥ на мен за сега нищо не ми дразни чак ми е странно представях си че ще ми е лошо че ще ми се гади то нищо Simple Smile дано си остане така де Simple Smile  Praynig

Вчера ходих на лекар, но доки не видя нищо за сега... имало някаква сенчица но ми вика не се притеснявай малко ти е закъснението още другата седмица в понеделник пак съм там... така исках да си видя сакчето вече ама нъцки....  Sad вика виждам нещо ама видеозона не го отчита като бременност.... та другата седмица пак Simple Smile така е няма да е лесно Simple Smile  Laughing имам чувството че тея дни не вървят значи Simple Smile
Виж целия пост
# 302
Ивелина Колева и за мен е втора бременност, а през първата целия трети месец ми мина в целодневно повръщане, но втория даже не се чувствах бременна. Сега пък ме е почнало гаденето от втория мсец, пак целодневно и дано поне да не премине в повръщане и да свърши по-рано, като е почнало по-рано Wink Няма да ти кажа колко храни и напитки опитах, всеки ден пращах милото с нови поръчки до магазина само и само да хапна нещо и ето какво на мен в крайна сметка ми действа до тук добре: закуската ми е попара от сухар, сирене и подсладен чай, следващото е сухар с маргарин и солена маслина (на мен и кръвното ми пада много и соленото ми действа добре) или натрошено отгоре сирене, кайсии от по-зеленикавите да ми накисилява леко, сушени плодове, най-обикновените бисквити, картофено пюре, таратор с настъргана на ренде краставица, кисели краставички, леки супи, а за пиене газирана вода, но на малки глътки и да не прекалявам ми каза лекарката или айрян с повече сол. Аз какво се оплаквам, гледай колко много неща съм можела да ям Laughing Трява да се хапва по малко и начесто, но то аз и да искам не мога по повече. Ако обичаш лимон, можеш да пробваш газирана вода с лимон, нарязан лимон със захар, тоник. Ако някой се сеща за още идеи, пишете Simple Smile Честито на новите мами и добре дошли в темичката Hug
Виж целия пост
# 303
Здравейте мамита. Имам един въпрос към тези от Сливен Вие при кой гинеколог се записахте и знаете ли дали в Сливен  имаме 3D ехограф и кога най-рано мога да видя плода на 3D без да му навреди?
Виж целия пост
# 304
Toffita- честито и на теб. И аз съм от Сливен, може да се срещнем някой ден.
  Здравей, нямаш проблеми да се видим само да мине лятото че сега сме на морето да работим Simple Smile
Виж целия пост
# 305
Toffita ти ходи ли на лекар да си видиш точицата или изчакваш още?
относно 3 D- то май чак към 5 месец може да се види бебето... момичетата да ме по правят ако греша....
Виж целия пост
# 306
Toffita ти ходи ли на лекар да си видиш точицата или изчакваш още?
относно 3 D- то май чак към 5 месец може да се види бебето... момичетата да ме по правят ако греша....
Не още на сам ходила на преглед бях на 11,06 но нищо не се виждаше още а същия ден пътувах към морето и сега имам час за 1,07 за да ми направят картона но при 3  EFP теста докторката ми каза че е сигурна че ще ставам майка  newsm03
Ти видя ли го вече ?
Виж целия пост
# 307
Не вчера ходих но само някаква сенчица се видя... в понеделник пак съм на преглед да видим вече трябва да се види Simple Smile  Praynig
Виж целия пост
# 308
Здравейте, момичета! Тази седмица влязох в 8 г.с. . Мислите ли, че сега ако отида, ще мога да чуя ясно и отчетливо сърдечен ритъм? Питам, защото имам час чак за следващия месец, а сами знаете чакането какво е...Или да изчакам? Какво мислите?
Виж целия пост
# 309
dess83 според мен ще се чуе.... чела съм че след 6 тата седмица се чува...
Виж целия пост
# 310
Здравейте, момичета! Тази седмица влязох в 8 г.с. . Мислите ли, че сега ако отида, ще мога да чуя ясно и отчетливо сърдечен ритъм? Питам, защото имам час чак за следващия месец, а сами знаете чакането какво е...Или да изчакам? Какво мислите?
съвет от мен по добре изчакай и мен ме убива чакането но се налага Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 311
момичета здравейте, пожелавам на всички лека бременост. видяхте ли вече ембрион? вчера ходих на преглед, в 5 гс. и 6 дни и видяха само плоден сак, който отговаря точно. По принцип вижда ли се ембрион ? приятен ден на всички и успех ..
Виж целия пост
# 312
Здравейте момичета! Аз днес по обяд съм на лекар да видим бебчо, а дано и да чуем сърчицето. После ще разказвам. На мен по цял ден ми се гади от сутринта до вечерта /от миризми още повече/, чувствам се като парцал, имам ужасно главоболие и повръщам. Като се погледна в огледалото имам ужасен и измъчен вид.
Виж целия пост
# 313
Спомням си че на първата бременност, сърчицето на бебчо се видя на 50 ден от последната мц

И при мен тази бременност е по различна от първата, сега нямам никакви симптоми, по скоро от време на време.
Да ви питам, нормално ли е според вас да не ме болят гърдите, вчера имах напрежение дори леко ме боляха, но днес нищо.
Виж целия пост
# 314
kostadinka79, и мен не ме болят гърдите, даже нямам никакви симптоми, а съм в 8 г.с.
Ina Mihaleva - да ни кажеш как е минал прегледа. Стискам палци на всички Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия