Мома или юначе през НОЕМВРИ ще проплаче? Тема №6

  • 20 370
  • 743
# 240
Добър ден момичета,Паулина честит празник,желая ти много здраве,късмет и едно здраво бебе ноември  bouquetКате честито и на теб страхотно предложение,бъдете щастливи и с много любов да си гледате бебчо.Luz мери ли си кръвното,не ставай рязко а когато ти прилошее хапвай шоколад.Силно стискам палчета на Zviara дано редукцията мине добре,и успех на всички които са на преглед днес,чакаме ви с добри новини Hug Praynig
Виж целия пост
# 241
pepitta_84 мерси за отговора Simple Smile

Кате честито, пожелавам ви семейно щастие и един здрав бебок през ноември

Честито и на рожденичката ни, да е много здрава и щастлива и бебко също.

Виж целия пост
# 242
Здравейте, момичета! Първо добре дошли на всички нови мами  Hug
Честито на Катето - много романтично предложение, дълъг семеен живот и прекрасно бебче... Честит Рожден Ден на Паулина много здраве, щастие, любов и здраво  бебе през ноември..
Аз ще съм първата с отчет от прегледа, аз бях на БХС - мина прекрасно - бебо си има всичко и всичко е в норма, крачета,  ръчички, чух сърчицето, върви малко по напред с няколко дена и е почти 7см взеха ми кръв и не припаднах Laughing, /което си е геройство до края на бременността ще свикна /. На 18 май ще имам среща с генетик, относно резултатите и така сега чакам кръвните изследвания/ дано и там всичко да е наред.... Отивам на работа и с нетърпение чакам други с резултати от прегледите днес.....

Хубав ден и стиснати палчета на всички с преглед днес / аз много се бях притеснила/
Виж целия пост
# 243
Здравейте момичета,аз сега се завръщам от преглед.Док ми каза да отида на 20-ти за снимка на бебо и след това да отида в Майчин дом за БХС,а за ФМ ми каза,че е най-добре да отида в 5-тия месец и,че нямало смисъл да се ходи няколко пъти(намекна ми,че докторите го препоръчват за повече пари).С изследванията до тук всичко е наред,днес ми взе цитонамаска и секрет.Kkaatteerriinnaa честито,много приятно изживяване е предложението!Пожелавам ви да сте много щастливи и да се обичате безкрайно!На мен ММ ми предложи на едно виенско колело,преди година,но още не сме уредили нещата със сватбата!luz de la luna дано всичко е наед и не ти се случва повече това.
Виж целия пост
# 244
Благодаря момичета за пожеланията  Hug да ви се връщат тъпкано  Simple Smile))
Днес е най-прекрасният ми рожден ден  след като видях за първи път бебчо да шава,това беше най-хубавия подарък  Heart Eyes
Виж целия пост
# 245
Благодаря ви момичета пожелавам на всички ви моето щастие по 5 !!! всички го заслужаваме Simple Smile  newsm44
Виж целия пост
# 246
paulina7   party023    
Все пак не се сдържах след припадъка и отидох да видя бебока дали е добре. Освен това си пуснах отново микробиология, ще я пускам на всеки 2 седмици. А то е добре и май спинкаше. Попитах доктора няма ли да правим ФМ сега, а той каза, че ще ми я направи към 21г.с. Явно наистина в 11-12 не е практика на повечето лекари да я правят,а моят е от тези, който обичат банкнотите Simple Smile
Виж целия пост
# 247
Ау, какви новини има днес в темата...
Катерина, честито ромнатично предложение Heart Eyes. Дано до края на дните си бъдете все така влюбени и "загубени"  Mr. Green. Гор-чи-во!!!  Simple Smile  bouquet

Честит рожден ден, Паулина! Жива и здрава, и едно здраво бебе за подарък през ноември!!!  Heart Eyes

Много ме впечатли екскурзията, която са си уредили Ноемврийките 2009. Или по-точно седемте семейства от тях де. Голям кеф ще е, ако и ние успеем някой ден така да направим - езера, планини, механи... ехеее... хич няма да е зле.

Вижте какъв калкулатор откраднах от януарската тема, доста интересен http://www.myfelicitas.com/index.php/bremennost-kalkulator
Виж целия пост
# 248
Здравейте, мацки.... от доста време не съм писала, но днес бях на преглед и минавам да дам отчет  Laughing Всичко е наред с бебето - 6 см е от главата до дупeто и като се прибавят крачетата цялата му дължина е около 11 см. Нухалната гънка е малка 1.9 мм. През цялото време риташе и се въртеше  Heart Eyes Чухме пак сърчицето и така  Simple Smile Имам си 7 снимки от днес на бебчо  Heart Eyes Със задна плацента съм (така бях и с дъщеря ми ) и докторката каза, че е хубаво, защото предната плацента щеше да направи секциото по-сложно. Следващия преглед ми е на 30-ти, а на 20-ти юни съм на ФМ.

Честито на Катето, невероятно предложение ти е направил твоя приятел  Heart Eyes

Паулина, честит рожден ден, много здраве, любов и най-прекрасното бебче на финала   bouquet

Много се радвам за всички с хубави новини, все така да е  Hug
Виж целия пост
# 249
Ооооо Пърплче , вясвай се по - често де , затъжихме се за теб.Радвам се че сте добре.
Паулинка  nbirthday да си жива и здрава и едно прекрасно здраво бебе накрая  Hug
Вампи ми и на мен много ми хареса идеята за национална среща , аз съм от сега ЗА  Mr. Green

Виж целия пост
# 250
Здравейте и от мен мами! Добре дошли на новите и леко и вълнуващо бременеене!
Kkaatteerriinnaa много мило и романтично наистина като на филм, честито много щастие и все такива изненади да ти прави!
paulina7 Честит празник и от мен всичко най хубаво ти пожелавам, сбъднати мечти и най пухкавото бебешоче..!
Мами които сте на преглед днес, чакаме добрите новини  Hug
Rony_Bs и аз като теб се прецаках жестоко в края на деня вече бях на края на силите си даже нямах такива и с много опънати нерви...
Виж целия пост
# 251

Вампи ми и на мен много ми хареса идеята за национална среща , аз съм от сега ЗА  Mr. Green


Ей, буйна хасковска жилка бе  Laughing. Много ни влекат такива събития. И аз от сега съм ЗА! Да озарим с присъствието си някоя хижа някой път като родим  Peace Peace
Виж целия пост
# 252
Ох бързам да се похваля, още ме държи емоцията Simple Smile Всичко ни е наред както си трябва, имаме си от всичко, ръчички, крачета, пръстчета, нормален сърдечен ритъм, тежим 63 грама и сме 7, 1 см, според док си отговаря на седмиците и всичко е както си трябва Simple Smile А то милото не спря да поскача, не че само мърдаше ми яко скачаше, хаха, тесничко му е и си прави място Simple Smile

Ох много съм щастлива...пожелавам в края на деня всички, които са на преглед днес да се чувстват като мен Simple Smile  Heart Eyes
Виж целия пост
# 253
Здравейте момичета Hug
Аз успявам по веднъж във всяка тема да се запиша  Embarassed,а и от обяд съм седнала да ви чета.
Честито на всички мами за хубавите новини.Аз съм на преглед на 15 и нямам търпение.Аз се учудвам,че лекарите вече разбират пола толкова рано,явно е от напредналите технологии.С първата ми бременност разбрах едва в 6-ти месец пола.
paulina7  bdbaloni bdbaloni честит рожден ден.Бъди много щастлива и обичана!
Кате,честито и на теб.Прекрасно изживяване.Браво на смелостта на приятеля ти. Wink
За гъбите,аз имах кандида през първата ми бременност и я лекувах месеци на ред,ужасно беше. ShockedСега пък ми казаха,че имам някакви бактерии,които не били опасни,но трябвало да се лекуват.От къде тия гадини като дори секс не правим толкова често  newsm78
Виж целия пост
# 254
За гъбите,аз имах кандида през първата ми бременност и я лекувах месеци на ред,ужасно беше. Shocked
А защо тогава ми изписа лечение само за 7 дни и си купих глобулите, които бяха 6 и с това се приключи? Май въобще не е достатъчно 7 дни, а на следващ преглед съм чак на 3 юни  ooooh!. Ама ако продължава да ми тече нещо си, ще ида да я питам, какво да правя... не мога да седя така до юни лелеее...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия