Мома или юначе през НОЕМВРИ ще проплаче? Тема №6

  • 20 370
  • 743
# 255
vampiriana да не са ти изписали Flagyl (флажил) май те бяха в опаковка по 6 и по 10
Виж целия пост
# 256
vampiriana да не са ти изписали Flagyl (флажил) май те бяха в опаковка по 6 и по 10
Мне... Клотримазол ми изписаха. И крема така се казва.

Аз след дълга скука днес у нас, измислих име за отрочето си Crazy. Ако е момче - Кристиан, ако е момиче - Сара Crazy (на никого). Сега остава и мъжа ми да се върне най-накрая от Германия, че да му кажа... ако не се съгласи, ще има пак разправии ooooh!
Виж целия пост
# 257
Здравейте мамитаааа  Simple Smile
паулина ЧРД мнооооооого здраве и спокойствие за теб и бебчо.
Катеее направо благородни ти завидях  Mr. Green на всеки го пожелавам това страхотно
предложение а на вас дълго семейно щестие   Hug
значииии днеска трябваше много мами да дадарт отчет а виждаам че са малкоооо,
браво на тези които докладваха радвам се за вас  Simple Smile а другите да не се мотаят ами да казват
как е минало.
и Вампи сигурно си пропуснала предния път затова пак те моля за РОЗОВИЯ щъркел на първа страничка  Heart Eyes
Виж целия пост
# 258
и Вампи сигурно си пропуснала предния път затова пак те моля за РТОЗОВИЯ щъркел на първа страничка  Heart Eyes
Честито  Heart Eyes. Имаш си розов щъркел Simple Smile.

Абе, хора, няма ми я лентичката отдолу. Без нея ми е много криво Crossing Arms
Виж целия пост
# 259
Здравейте мами Simple Smile ето ме и мен с новините от прегледа. Най-красивото нещо, което съм виждала досега Simple Smile бебчо си има всичко- ръце, крака, очи, нос...  големи сме 5,7см от главата до дупето. Първо спинкаше, но после започна да стои на глава, да се търкаля наляво-надясно  Mr. Green Докторката каза, че на 90% е сигурна за пола, но нямала да ни казва сега. Но аз видяяяях- имаше си червейче между краката, но пък ММ е сигурен, че е видял че е момиче и спорим от тогава  Mr. Green Към 20 юни трябва да правя ФМ и тогава ще ми каже момиче или момче Simple Smile
Виж целия пост
# 260
и Вампи сигурно си пропуснала предния път затова пак те моля за РТОЗОВИЯ щъркел на първа страничка  Heart Eyes
Честито  Heart Eyes. Имаш си розов щъркел Simple Smile.

Абе, хора, няма ми я лентичката отдолу. Без нея ми е много криво Crossing Arms

ммм дам с розово щъркелче съм ама беше петък като бях на преглед и ми казаха тааа тогава нали имаше за малко проблем с форума та споделих в FB-страничката ни и затова после само към теб писах тук за щъркела
и аз се дразня вече на липсата на подписаааа  #2gunfire
Виж целия пост
# 261
Ейй Габи супер новини , сега има да спорите с ТМ за пола , хихи няма да ви е скучно.
Вампи днес на всички са ни избягали лентичките и на мен ми е криво , ама дано се завърнат бързо .
Виж целия пост
# 262
Има ли мами от Старо загорска област?  Simple Smile
Виж целия пост
# 263
Здравейте и от мен, прибрах се от преглед. Всичко е наред, бебчо мърдаше, толкова мило ми стана...  Много съм щастлива. Доки каза, че е 8,6 см от дупето до главата. Това добре ли е?  newsm78 Тази докторка определено ми допадна повече, обърна ми повече внимание. Доста неща ми обясняваше, ама с моя немски имаше и работи, които не разбрах.  Embarassed Каза ми да спирам да пия магнезия и фолиевата киселина. Утре съм на кръвни изследвания, предупредих я, че ще припадам.  Sick Другата седмица ми записа час на 23ти. Това е засега от мен, чакам другите мами да се включат.  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 264
Здравейте!

В петък ми се обадиха от клиниката за резултата от БХС и много се радвам, че всичко е ОК. Д-ра го бил видял и няма проблем. Казаха ми да отида да си го взема, когато ходя на консултация. Мисля да отида или тази, или следващата седмица, но се съобразявам и с пътуванията на ММ извън България, тъй като иска и той да присъства. Искал да пита д-ра за пола на бебето.
От седмица и половина съм с хрема и кашлица следствие на зачервено гърло. Е днес мога да се похваля, че съм много по-добре и то без прием на никакви лекарства, само чай, мед и лукчета.
Относно главоболието и мене много често ме боли главата напоследък, но засега не пия нищо и си търпя. Може и аз да си въобразявам, но главоболието си мисля, че е от урочасване и затова съм решила да си сложа червен конец със синьо мънисто. И аз имам болки в таза и по-точно левия крак. Дали е от това, че преди години паднах и имах травма там и сега като се разширява таза ме боли. Ще се търпи - няма начин.
Много се радвам на хубавите Ви резултати след прегледите Simple Smile
Виж целия пост
# 265
Здравейте и от мен, прибрах се от преглед. Всичко е наред, бебчо мърдаше, толкова мило ми стана...  Много съм щастлива. Доки каза, че е 8,6 см от дупето до главата. Това добре ли е?
Дорис, на мен ми казаха, че бебето ми е дълго от главата до опашката 8 см, без краката. И до сега се чудех, някакъв гигант ли ще раждам newsm78, но сега ме успокои, че и ти си така  Mr. Green. Защото четох, че другите казват някакви по-скромни мерки за сега... Или може би сме по-напред с термина с теб, за това. Честито за хубавия преглед!!!

Виж целия пост
# 266
За гъбите,аз имах кандида през първата ми бременност и я лекувах месеци на ред,ужасно беше. Shocked
А защо тогава ми изписа лечение само за 7 дни и си купих глобулите, които бяха 6 и с това се приключи? Май въобще не е достатъчно 7 дни, а на следващ преглед съм чак на 3 юни  ooooh!. Ама ако продължава да ми тече нещо си, ще ида да я питам, какво да правя... не мога да седя така до юни лелеее...
И при мен беше по 7 дни,после почивка и пак така около 3-4 месеца,но при теб може да мине по-бързо Praynig
Виж целия пост
# 267
За болките в кръста и таза се навивам да си купя космодиск,колкото и да е смешно.Аз си имам травма отдавна и като се преуморя умирам от болки  Sad
Момичета,вие усетихте ли вече бебоците?Аз се наслаждавам от няколко дни на леки побутвания и се чувствам страхотно  preggo
Честито на мамите за хубавите новини   bouquet
Желая ви спокойна вечер! Wink
Виж целия пост
# 268
За болките в кръста и таза се навивам да си купя космодиск,колкото и да е смешно.Аз си имам травма отдавна и като се преуморя умирам от болки  Sad
Момичета,вие усетихте ли вече бебоците?Аз се наслаждавам от няколко дни на леки побутвания и се чувствам страхотно  preggo
Честито на мамите за хубавите новини   bouquet
Желая ви спокойна вечер! Wink

хахахахах и аз снощи това виках на ММ за космодиска....ама не е шега работа тая болка и при мен е зле положението в тази насока  Rolling Eyes
а за усещането на беба...ми на мен ми се струва че я усещам не постоянно...
от време на време предимно ако краката ми са вдигнати или даже свити към тялото и като си легна ама нали уж за първа бременност било рано а моята е първа та не знам дали това което усещам не е нещо друго въпреки че не се сещам за друго, при положение че това като чуство го нямаше до преди началото на май.....
Виж целия пост
# 269
Аз още май нищо не усещам Thinking но док  ми каза, че съвсем скоро и това ще стане, защото съм слабичка, няма значение че ми било първа бременност Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия