Мома или юначе през НОЕМВРИ ще проплаче? Тема №6

  • 20 370
  • 743
# 315
И мойте резултати от БХС са готови и са прекрасни  Joy. Много се радвам.

И Звяра я мисля. Как е минало,дали всичко е наред. Моля те като те изпишат,пиши.

Аз не съм се записвала на ЖК,и нямам намерение да го правя,освен ако не ми се наложи издаването на болничен или нещо подобно.След като в 5г.с. отидох при един по ЗК (за установяване наа бременност ) и ми каза - " Че ако имало нещо то е дало фира и да чакам да ми дойде МЦ до ден -два. " Повече такива стресови ситуций не си причинявам. Ходя си при моя лекар на частно , плащам 45 лв. за прегледа и е екстра. Снимки ми дава по 7-8 всеки преглед, без дори да го питам,обяснява,гледа човека. Различно е.Отнасят се с теб като с човек.
Виж целия пост
# 316

И Звяра я мисля. Как е минало,дали всичко е наред. Моля те като те изпишат,пиши.
И аз я мисля. Днес й е операцията. Дано всичко мине успешно Peace Peace и да се похвали тия дни.
Виж целия пост
# 317
Здравейте мами,добре дошли на новите мами и честито на всички за хубавите новини.Аз не пиша много често но и нищо не се случва покрай мен.Дай боже да е все така(в хубавия смисъл).От почти месец съм вече в болничен и не смятам да се връщам повече н аа работа. Симптомите ми почти изчезнаха освен болезнените зърна на гърдите,чак почвам да се шашкам на моменти дали всичко е наред.
Чесно казано док ми е страхотна-освен на консултациите ме вика още поне два седмици по един път ей така за мое собствена успокоение.и всеки път ме гледа на видеозон,а в началото ме викаше всяка седмица понеже и аз много страх бера заради миседа минала година. Досега и една стотинка не ми е взела нито за прегледи,нито за болнични,,нито за лкк. Явно си е до човека и колкото пъти я питам какво дължа тя все ми казва-аз обичам трудните неща да се случват с хубав край. Дано всичко да е наред незнам как ше и се отблагодаря на тази жена,но тя прави наистина мбого за мен
Виж целия пост
# 318
Здравейте всички! И аз се записвам, терминът ми е на 30 ноември, още не знам какъв ще е бебо/ беба, защото съм едва в 11 седмица.
нямам търпение да разбера, на 17.05 съм на преглед, дано всичко е наред, че много се притеснявам  Shocked

Поздрави и лека бременност момичета!  bouquet
Виж целия пост
# 319
Здравейте и от мен!Явно всеки док по различен начин процедира и моята ми каза,че трябва да си плащам след втория преглед,но пък ще ми дава болничен и за това я избрах.А преди това ходех при Чернев във 25-та поликлиника и всеки път гледа без да иска пари,но за кръв и урина взима по 15лв и категорично ми отказа болничен,Така,че смятам,че всеки по някакъв начин си взима пари отделно и съм съгласна,че на частно си е най-добре,но това ни се полага.Успех на Звяра и от мен!Дано всичко мине успешно.
Виж целия пост
# 320
Имам едно питане.Стана въпрос със сестра му на ММ за БХС си сравнявахме резултатите, при което тя ми каза,че е дала само кръв. newsm78 Не са мерили бебето, нухална транслуценция, нищо. Дала е кръв, превела е пари в банката и това е то.Обяснявах и ,че БХС трябва да има включени и тези измервания+кръвта и + това кг, пушене, и т.н.  Много странно ми се стори.Бебчето и е вече на 5 месеца де и си е живо и здраво, но от чисто любопитство ви пиша,защото се изумих.Какво ще кажете по върпоса?Да не би на други места да се прави по друг начин БХС, но ме съмнява.
Виж целия пост
# 321
Моля,ако някой е ходил да обясни,защото и на мен не ми е ясно.Аз говорих с две приятелки,които са ходили и ми казаха,че в Майчин дом са ги снимали,защото от АГ-то снимките им не са били с нужните показатели.И са им взели 45 лв. за снимката и 50лв. за БХС.
Виж целия пост
# 322
Здравейте и от мен Simple Smile

Днес такъв хубав шопинг си направих, бях забравила колко е хубаво Simple Smile Взях си по-широки дрешки, не за бременни, но с опция да ми стават и по нататъка и съм много доволна Simple Smile Имам си и годежен пръстен вече, остава само официално да ми го дадат, хаха Simple Smile Изобщо днес ми е много ползотворен ден откъм харчене на пари Simple Smile

Относно плащането и аз не съм дала нищо, 2 безплатни видеозона имаме по ЗК и прегледи всеки месец с изследванията нали, не си ги плащаме тези неща! Ако има нещо допълнително него да вече, ама явно всеки док си прави каквото си иска...тъй е то тук...

За БХС, аз доколкото знам трябва бебо да се снима първо, да се измери и тогава се пускат изследванията...но и тук явно на различните места има различни практики...
Виж целия пост
# 323
Ето ме и мен ,
отчета от прегледа , всичко си имаме  много ни е хубаво бебето да знаете  Mr. Green видяхме всичко , има си по 5 пръстчета , махаше ми по едно време , първо спинкаше , ама го разбутахме. Дълги сме от върха на главата до дупето - 6.63 , а НТ ни е 1.79 - всичко в норма. Отговаряме на 12г.с. и 5 дни малко напред вървим , но не е нищо фатално. Ииии май и ние ще сме със сини гащи, ама това са според док 90 %, ама то толкова хубаво му се видя мъжеството че не знам какво да мисля , за мен си е момче, ще видим по - нататък как ще е . НА док не платих нищо, в лабораторията 47 лв. и това . Резултатите ще са готови в Понеделник.
Вампи слагай ми едни сини гащи , пък ако има промяна ще променяш  Mr. Green.
Айде това от мен, чакам ММ да му сервирам новината , въпреки че не иска да знае , хихихи.

Виж целия пост
# 324
Луси, когато ходих на ранния БХС в Майчин дом, платих първо преглед при д-р Филипов -50лв и на следващия ден отидох пак там да дам и кръв- още 53лв.
Виж целия пост
# 325

Вампи слагай ми едни сини гащи , пък ако има промяна ще променяш  Mr. Green.
Айде това от мен, чакам ММ да му сервирам новината , въпреки че не иска да знае , хихихи.

Ау, какво направихте вие? Само момчета ли ще се раждат през ноември newsm78.
Честито, Пепита, радвам се, че си толкова ентусиазирана от прегледа  Mr. Green. Веднага тичам да ти сложа синия щъркел   animal037 .

И никой не дава предложения за заглавие на предстоящата тема. Ще взема да взема старите предложения от предишните анкети.
Виж целия пост
# 326
Ето ме и мен. АЗ при моя лекар нищо не плащам всеки път гледаме бебчо мери ми теглото и корема и кръвното а и снимка ми дава... Платила съм само 2.50лв за първите изследвания в лабораторията и това е до тук. А другия път т.е. на 28 май ще ми вземе и вагинален секрет ... За БХС мисля да ходя в 16 г.с. т.е. към края на май 27 28 29 някъде там. И търся най евтиния вариант!!! за кръвта всеки казва, че е 53лв, но за 4д аз знам че е към 80 лв и сега като гледам че сте писали по 50 ми става странно. Имате ли някакви номера на лекари и на Майчин Дом в София, защото на тези от интернет никои никога не вдигааа...
Виж целия пост
# 327
Момичета,тези които сте от Пловдив кажете 4Д видеозона колко струва (говоря за ФМ )? Преди 5 години ходих в Клиника Селена,струваше 100 лв...надявам се сега цените да са паднали newsm78 А ако има мами от Пазарджик също бих искала да попитам за Хигия,имат ли такъв видеозон и за цената естествено  Hug
Стискайте палци,утре ми е първата ехография и хем се притеснявам,хем нямам вече търпение  Party И хич не се оплаквайте от бг лекарите( гинеколози),знаете ли че тук се полагат само 3 прегледа от гинеколог ,а всеки 4-6 седмици имаме час за акушерка.3 пъти са за цялата бременност и изследванията на кръв и урина.По желание е БХС,но слава богу безплатно както и теста за гестационен диабет.И това е като цяло,а вие поне имате възможност когато искате да се консултирате с АГ  Wink че даже и видеозон Simple Smile
Лека  Hug
Виж целия пост
# 328
venelina81 за Пазарджик знам със сигурност за 55 лв 4д дай ми само малко време да си открия записките за да ти кажа къде и при кой. Но за цената е тази обаждах се преди 2 седмици г/д.
Виж целия пост
# 329
Хей и да попитам за лентичките направих си копирах и линка в подписа си и само линк ми излиза сега ,а не като на вас самата лентичкаа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия