Мома или юначе през НОЕМВРИ ще проплаче? Тема №6

  • 20 370
  • 743
# 330
И аз да отчета днешния преглед-кръвното ми пак е 130 и ще пия хапченца,няма как,дано помогнат.
Понеже утре съм на фетална ,днес само гледахме набързо,мърдаше  и си отговаря на седмиците,мериха ме,теглиха ме и толкова засега,утре повече.Аз случайно попаднах на моя доктор,още с миналата бременност,работи си с касата,всеки път гледа на ехограф макар и набързо,и за допълнително плащане,никога не е ставало въпрос.Като за без пари съм повече от доволна,освен ФМ друго не съм плащала,дано и сега не се налага .
Виж целия пост
# 331
Ноемврийското коремче вече проличава, бебчо вътре взе да шава! Heart Eyes

Аз съм на линия със заглавие естествено! Simple Smile
Виж целия пост
# 332
Как ги измисляте тези заглавия не ми е ясно... на мен нищо не ми идва на ъкъла..
Виж целия пост
# 333
Получавам факсове от кораба-майка аз Simple Smile Мога и десет да измисля, страшно ми е приятно да редя рими Simple Smile

Ох мами, кога ще спре това гаденеее...направо ми писна вече...едвам хапвам по малко и съответно вече взе яко да ми се вие свят, днес само дето не паднах и аз...

Мимчо, като натиснеш на линка ти, излиза лентичката, пробвай пак да я направиш може нещо да дава грешка, форумът тези дни нещо дава дефекти Simple Smile
Виж целия пост
# 334
Мимчо,копирай другия линк не този който си пуснала и ще стане Peace Потърси аз не бързам,рая на юни ще си идвам така че имам време Hug
Виж целия пост
# 335
Вампи аз оставам със старото ми предложение: ноемврийските юначета мърдат в нашите тумбачета.
Пепита, супер новини, радвам се много! Да ти кажа че и онези фанелки май са пристигнали в магазина откъдето трябва да ги взимам (понеже съм на работа не ги поръчах в къщи), ще гледам още в четвъртък да ги взема.
Звяра и аз много я мисля, надявам се да пише скоро и всичко да е минало по най лекия начин  Praynig
Мимчо, за лентичките моята си я харесах от някой друг и кликнах на нея, което ме отведе на тяхната страница. Имаше няколко кода, може би трябва да пробваш друг код (или размер).  Sunglasses
Рейнбоу това само за кръвния тест е малко странно, знам че сега има един такъв но е много нов, тук в Англия се прави на частно при професор Николаидес, който е открил много неща по ФМ, и кръвта се праща в Америка на лаборатория  newsm78 . Доколкото знам трябва да е комбинация от УЗ, кръв тест и онези статистики дето ти ги каза.
Аз днес казах на още няколко колеги на работа и изведнъж взеха да казват че си личало... Да ама бяха изненадани първо хехе. Беше мило.
Лека вечер
Виж целия пост
# 336
Светулка, сложила съм го  Peace

Рони, вече има 2 предложения от теб - това и от предишния път. Поетеса си ни ти... А Маги нещо съвсем замря с поетичния си дух  newsm78.
Айде, чакам предложения още 1-2 дена и пускам анкета    ruporuu
Виж целия пост
# 337
Ето и моето предложение за заглавие:
1."Месец май си заминава и ноемврийското коремче взе да се уголемява."  Hug
2." Месец юни наближава, а ноемврийската мама за плаж се натъжава."   grinning039
Леле, момичета големи глупости сътворих newsm03
Как ви се струва моя дебют? Joy
Виж целия пост
# 338
"Месец май си заминава, бебче сладко в мама шава" -  леко взаимствано от Танчето.
"Времето в трепети лети, бебче в мама сладко спи"
"Мамо, отдъхни си вече, от точица станах малко човече!"
"Коремчето расте за двама, мома или юначе живее във мама?"

След малко ще допълня още.

ПП. Пепита, честити ти сини гащи! Hug

Да се редактирам.Аз хубаво си мисля, ама не вмъквам нищо ноемврийско. smile3505 . Голяма съм патка . newsm68
Виж целия пост
# 339
Eдни палчета и от мен за Zviara Praynig
Виж целия пост
# 340
Момичета, някоя от вас да се е сблъсквала с фолио за мебели? Сега с ММ се чудим какво ще правим в спалнята, а там е сбирщина от мебели като няма 1 с 1 еднакви  Laughing Като сложим и кошарата и вече на нищо няма да прилича спалнята Simple Smile
Та на мен ми дойде идеята да ги облепим всичките с фолио и да има малко завършен вид.
Та въпросът ми е, има ли смисъл ? Да не стане след 3-4 месеца и да започне да се отлепя Simple Smile
Виж целия пост
# 341
Да се отчета и аз  Grinning Grinning Grinning Днес си отнесох изследванията и доки каза, че всичко е нормално, за което съм много щастлива Simple Smile Сега съм на преглед след две седмици когато ще бъде в 16 -та седмица за да ми пуска някакви други изследвания, но честно казано не разбрах точно какви, само запомних, че ще ми взима секрет  newsm78  Вече и аз започнах да пия витамини, който ми каза че се пият до края  Simple Smile Попитах го дали може другият месец да ходя на море и той каза , че няма никакви проблеми само да не се излгам на слънце, когато слънцето е най- силно   grinning039  grinning039  car003  Nature Sunny Това е от мен засега отивам да спя, че много ми се спи  Laughing лека вечер от мен
Виж целия пост
# 342
Ето ме и мен. АЗ при моя лекар нищо не плащам всеки път гледаме бебчо мери ми теглото и корема и кръвното а и снимка ми дава... Платила съм само 2.50лв за първите изследвания в лабораторията и това е до тук. А другия път т.е. на 28 май ще ми вземе и вагинален секрет ... За БХС мисля да ходя в 16 г.с. т.е. към края на май 27 28 29 някъде там. И търся най евтиния вариант!!! за кръвта всеки казва, че е 53лв, но за 4д аз знам че е към 80 лв и сега като гледам че сте писали по 50 ми става странно. Имате ли някакви номера на лекари и на Майчин Дом в София, защото на тези от интернет никои никога не вдигааа...

50лв ми беше УЗ преглед. Иначе 4д си записах днес при д-р Марков за 25 юни, струва 100лв.
Виж целия пост
# 343
Поетична душа съм, признавам си, ама няма да творя повече, нека се включат и други Simple Smile

За фолиото у нас много мебели са с фолио, защото са стари и наще ги освежяват главно, за това е хубаво, за кухнята ни мога да кажа, че се получи много добре, но лесно се жули наитина, ако опира стол или врата в него и ще се надраска, решете си, трябва да се слага много внимателно също, за да няма балончета Simple Smile Ако има стари мебели може да си ги облепите, ако са нови, аз не бих сложила. Simple Smile
Виж целия пост
# 344
Поетична душа съм, признавам си, ама няма да творя повече, нека се включат и други Simple Smile
Ами то стига толкова, че станаха 1000 предложения, че чак ще останат и до края Grinning . Даже ако искате да ги пускам предложенията в анкета??
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия