Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията за нормалното раждане в сравнение със секциото?
Какви са тенденциите в избора на имена за бебета?
Какви са мненията и препоръките за приема на витамини и хранителни добавки по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията за нормалното раждане в сравнение със секциото?
-
Какви са тенденциите в избора на имена за бебета?
-
Какви са мненията и препоръките за приема на витамини и хранителни добавки по време на бременност?
- Някои участници не планират да приемат витамини и хранителни добавки, предпочитайки разнообразни диети, въпреки че други споделят планове да приемат калций и флуор. Дискусията включва лични преживявания със зъбни проблеми по време на бременност. Препоръчително е да се приемат витамини и минерали по време на бременност, включително допълнителен калций, тъй като бременността може да доведе до загуба на калций от организма на майката. Важно е да се консултирате с лекар за правилното приемане на витамини, като например фолиевата киселина, желязото и други важни за здравето вещества.
-
Какви са мненията за избора на начин на раждане според медицинските причини?
-
Какви са впечатленията за дрехите за бременни в мола Westfield?
Сега две здрави бебчета на финал.
от 20-30 юли.
. Хайде да ми се махат от главата, че само ги мисля и нямам покой. Искам ваканция
.
. Живи и здрави да са!!!
. Оттук нататък само радости 


Аз съм от София с термин 04.11.2013г. Днес се записах на женска консултация, чух отново сърчицето на бебо, видях го и съм много развълнувана
Още малко и ще видим кой е прав 
, но много спя. Мислех си че ме е отминал периода на спането, но последните 3-4 дена по 10, 11 часа сън му дръпвам, нямам събуждане
,тъй че не мисля да го пропускам.Честито на бсички които вече знаят пола на своите слънца,аз чак на 21.06 ще го разбера разбира се ако се покаже,ако ли не докато пристигна във Варна и беж на лекар.За пола аз също имам чувството,че ще е момче пък и много искам момче,но каквото сабя покаже.И не на последно място добре до;ли на новите ни попълнения и лека и безпроблемна бременност
Аз съм с кашлица и не знам какво да я правя, утре ще отида на лекар ама тази вечер